בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אי-ך שגלגל מסתובב לו 

אי-ך שגלגל מסתובב לו

 
 
סנונית ליס

קוריצה הלכה לעולמה ולקחה אתה גם את ברית דנעמרינה, שהחלו להשתלח אחד בשני. נעם, בינתיים, צפה מהצד והמתין לרגע אחרון של הברקה אסטרטגית משלו. יומן הישרדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קוריצה, עליה השלום
 קוריצה, עליה השלום    
בקרקורים חסרי פשר ובמבט תמים צעדה קוריצה על אדמת האי ולא ידעה מה מצפה לה. "הרבה יותר גרוע להרוג את הנחש מאשר לשחוט את התרנגולת", הגה דן פתגם רווי דימויים, רגע לפני שמלק את צווארה. אל תטעו, זו לא הייתה גירסתו למשפט המיתולוגי: "עוף זה ציפור ופרה זה חיה", זה היה מסר חד, ברור ומנקר לחבר המושבעים: תנו למתמודד החלקלק והערמומי לנצח.

בצעד תמוה החליט דן לעצבן את המתמודדים ואת המושבעים ולהסתפק בברית עם המושבע הגדול מכולם - היושב במרומים. כשהוא מפר את הבטחתו לעידן קפון ומועל באמון חבריו, התקרב דן אל הדת והעניק לקוריצה זצ"ל שחיטה כשרה. למרות התחזקותו של דן, לא הייתה כל קדושה במחזה שנגלה בפני השבים לאי: "ראינו את קוריצה תלויה בצורה הכי אכזרית שיכולה להיות", סיפרה מרינה בזעזוע. בארוחת הערב שמרו הבנות על דיאטה נטולת קוריצה, בעוד שדן ונעם מצצו את בשרה בתאוותנות. עצם המזל שנשברה חשפה בוודאות דבר אחד: זה לא היה יום המזל של התרנגולת.
 
זהו את ההבדלים. נעם לפני ואחרי
 זהו את ההבדלים. נעם לפני ואחרי   
במועצת השבט האחרונה זכו להצביע גם המושבעים. כך זכינו להינות מקרבות תרנגולים אלימים בין המתמודדים שניסו להצדיק את התנהלותם. ראשונים שוסו זה בזה דן ונעמה, להנאתה הגלויה של שחר. הבאות בתור היו מרינה ונעמה, שלא אכזבו וסיפקו קט פייט עסיסי. "דן מעדיף לעמוד מולי בגמר כי הוא חושב שמגיע לי יותר", היתממה מרינה וזכתה מנעמה בתמורה לכינוי החיבה הלבבי: ביץ'

כהרגלו בקודש, נעם חיכה ששאר המתמודדים יסיימו להתקוטט, ואז הפך את הקערה על פיה. בחיוך שליו הוא העניק לנעמה את שרשרת החסינות שלו, כאילו הייתה לא יותר ממנת אורז טפלה. דן איבד את קור הרוח שלו לילה אחד מוקדם מדי. שיכור מהחסינות ועייף מהמשחק הוא חטא בחטא ההיבריס ועורר את זעם המושבעים. ארוחת הערב הדשנה הזו תעלה לו ביוקר. נעם, לעומתו, הוכיח מי באמת שולט ברזי המשחק.
 
 
נעם
רגע השיא: מוותר באצילות על חסינותו לטובת נעמה, לקול חריקת השיניים של דן ושל מרינה. מחליף מבטים מבוישים עם יעל המסמיקה.
רגע השפל: נקרע בין תשוקה למנה בשרית לבין הרצון לכבד את זכרה של קוריצה. פותר את הדילמה המוסרית בנימוק הזוי ומכריז שאכל את קוריצה מתוך "כבוד לזכרה".
עצות לפרק הבא: הדח את דן מתוך כבוד לזכרו ועשה עיניים לכל שאר המתמודדים, מתוך כבוד לחשבון הבנק שלך.
 
 
פיינל פור
 פיינל פור   
דן
רגע השיא: מתענג על מבטיהן המורעבים והמזועזעים של נעמה ומרינה בארוחת הערב, ובולע מנה כפולה של קוריצה. לוקח קרדיט על חינוך נעמה ומתרעם: "הגולם עלה על יוצרו".
רגע השפל: זוכה לניתוח אופי מפורט ממרינה ומנעמה האבלות - "הוא פסיכופט", "הוא מרושע". שוב מתגמד מול אצילותו של נעם.
עצות לפרק הבא: קווה שרוחה של קוריצה לא תרדוף אותך. אתה עלול לגלות משמעות חדשה לביטוי "בטן מקרקרת".
 
מרינה
רגע השיא: פורצת בנאום בחירות נרגש ומנסה לטעון שיושר, כנות ונקיון כפיים הם לפיד לרגליה.
רגע השפל: זוכה מנעמה לכינוי החיבה ביץ' אל מול הנהוניי ההסכמה של המושבעים. מתבוננת בעיניים קרועות בנעם המעניק לנעמה את שרשרת החסינות.
עצות לפרק הבא: חשבי על כינוי חיבה עסיסי לנעמה והתנקמי בה בגמר.
 
נעמה והתכשיט החדש
 נעמה והתכשיט החדש   
נעמה
רגע השיא: מקבלת מנעם את שרשרת החסינות, נקרעת בהתלבטות האם להחזירה לגיא זוארץ ולבסוף שומרת אותה – אך מגבה את הבחירה בבכי תמרורים משכנע.
רגע השפל: מודה שלמדה מדן את כל מה שהיא יודעת.
עצות לפרק הבא: עלי לבמת הגמר כשאת אוחזת בבנך ובתמונה של קוריצה. זה הסיכוי היחידי שלך לזכות ביותר סימפטיה מנעם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by