בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 16 בפברואר 
 
 מתוך ``דיירדביל``   
 
מערכת מיקסר

בן אפלק עיוור בטייץ, נגמר פסטיבל ברלין, התפרסמו זוכי פרס ישראל לתיאטרון, ואריה דרעי לא ינחה טוק שואו. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מייקל ווינטרבוטם הזוכה בפסטיבל ברלין

סרט על שני פליטים אפגניים שמוצאים את דרכם לאנגליה, זכה בפרס הראשון בפסטיבל ברלין. "In this world", של מייקל ווינטרבוטם ("וונדרלנד", "ג'וד", "אנשי המסיבות"), חצה את הגבול בין דמיון למציאות כאשר אחד השחקנים, נער אפגני בשם ג'מאל, באמת ברח לאנגליה, והשתקע שם אצל משפחה אומנת.
 

רבנים עצרו את הטוק שואו של אורי זוהר ואריה דרעי

אריה דרעי ואורי זוהר, שמגישים כיום תוכנית רדיו מצליחה ופירטית, החליטו בסופו של דבר לא לארח תוכנית בערוץ 10, וזאת משום שהתייעצות עם הרבנים שכנעה אותם שאל להם לדרדר חרדים להדליק את מכשיר הכזבים הביתי.
 

בן אפלק גיבור על

בסוף השבוע יצא בארצות הברית "דיירדוויל", מעין ספיידרמן אנונימי. בן אפלק, בבגד גוף אדום, משחק גיבור על עיוור, עם תואר בעריכת דין ולב זהב. והאמת היא שבן קצת חושש להתפדח "זה לא כמו קומדיה רומנטית שלא מצליחה להצחיק. אתה שם בחליפה גדולה ואדומה, ואם זה לא עובד, אתה יוצא עוד יותר אידיוט". מה שנכון נכון.
 
 

פיטר אוטול רוצה אוסקר בכל זאת

פיטר אוטול ככל הנראה הבין, שאם הוא היה מועמד לאוסקר 7 פעמים ולא זכה, אולי עדיף שהוא יקבל את פרס הכבוד שמציעים לו. אוטל סירב לפני כחודש לקבל את הפרס, בטענה שלא כדאי לקבור אותו כל כך מהר, ועכשיו נמלך בדעתו והודיע שיקבל את הפרס בכל זאת.
 

זהרירה חריפאי ויוסף בר יוסף, זוכי פרס ישראל לתיאטרון

השחקנית זהרירה חריפאי, והמחזאי יוסף בר יוסף, הם הזוכים בפרס ישראל בתחום התיאטרון לשנת תשס"ג. בר יוסף, שמחזותיו זוכים להצלחה ניכרת ברוסיה ובאירופה, היה בחירה מעט מפתיעה, היות וממעטים להעלותם בישראל. חריפאי, מוותיקות ופעילות השחקניות בישראל, הייתה בחירה מתבקשת למדי. את הזוכים בחרו השחקנית וכלת פרס ישראל לשעבר ליא קניג, שרה ליסובסקי, ופרופ' בן עמי פיינגולד.
 

הפגנת אמנים נגד הקיצוצים בתרבות

מטה המאבק של שחקני ישראל להצלת התרבות והתיאטרון (איגוד האמנים והשחקנים שח"ם ואמ"י), מארגן ביום שישי הקרוב הפגנת ענק נגד הקיצוץ בתקציב התרבות. 50 מיליון ש"ח כבר קוצצו מתקציב התרבות השנה. קיצוצים נוספים צפויים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by