בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 17 בפברואר 
 
 איה ושירלי. סקס בערוץ 10   
 
מערכת מיקסר

סקס בשלישיה אצל איה ושירלי, נטלי פורטמן בתל-אביב וטאטו צוחקות על כולם. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איה ושירלי בתוכנית סקס חדשה

"יצרים עם איה ושירלי", תוכנית הסקס של כוכבניות גיא פינס לשעבר, בערוץ 10, תעלה ביום שלישי, ה-25 בפברואר (22:45). הצמד יארח בכל שבוע ארבעה אורחים לפאנל שיעסוק בסוגיה סקסית אחת. הפאנל יתחלק לבעד ונגד, ויציג טיעונים למושבעים. חוץ מזה יהיו בתוכנית הודעות של גולשים שנתקלו בבעיה בנושא התוכנית, סקרי רחוב ומומחים לאביזרי מין. התכנית הראשונה תעסוק במין בשלישיות, מיכל אמדורסקי ורווית נאור בעד, חיים צינוביץ' ורז מאירמן נגד.
 

נטלי פורטמן בעד דו קיום

השחקנית הישראלית לשעבר, נטלי פורטמן ("ליאון", "מלחמת הכוכבים"), תבקר היום במחלקת הילדים בבית לוינשטיין, ותשוחח עם פצועים יהודיים וערבים. הביקור מגודר כביקור הומינטרי של הזדהות עם נפגעי כל העמים. פורטמן תגיע עם אביה, הגיניקולוג ד"ר אבנר הרשלג.
 

טאטו עדיין בראש המצעד

טאטו אוחזות, זה השבוע השלישי, במקום הראשון במצעד הפזמונים הבריטי. שירן "All the things she said", עורר מהומה לא קטנה באנגליה המעט ויקטוריאנית עדיין, לאחר שהקליפ שלו הציג את שתי הבנות מתנשקות. ה-BBC אפילו צינזר.
 
 

יוצר נ'סינק משקר לצעירים

ואם מדובר על מזימות שיווקיות של מפיקים, אז המוח שמאחורי נ'סינק והבקסטריט בויז, נמצא תחת חקירת הונאה. המפיק, לו פרלמן, נתבע על כך שלקח 1500 דולר ממאות שחקנים ודוגמנים, רק כדי לפרסם את התמונה שלהם באתר אינטרנט. הוא טוען שדווקא הרבה גולשים וסוכנויות מתעניינים באתר.
 

כתב רשת פוקס גורש מעיראק

אחרי שארצות הברית גירשה כתב של סוכנות הידיעות העיראקית מארצות הברית, שגר שם כבר שנתיים, החליטו העיראקים לגרש את הכתב של רשת FOX, הנמצא בעיראק כבר שבועיים. מנכ"ל פוקס בתגובה, "אם ההמשלה שלהם רוצה סיקור הוגן, הם צריכים כמה שיותר עתונאים שם, שיספרו את הצד שלהם של הסיפור". הסיבה שהאמריקנים שולחים כתבים לעיראק, מסתבר, זה בשביל להעביר את הצד העיראקי; מקסים.
 

שוב לא הצליחו למצוא מנהל לטלוויזיה

בפעם השניה החודש, התכנסה ישיבת ועד המכרזים על מנת להגיע להחלטה על מנהל הטלוויזיה, ולא הגיעה להסכמה. ההחלטה היחידה שכן התקבלה, היא לפרסם מכרז חדש לתפקיד תוך 48 שעות, מתוך תקווה כי עם פתיחת המכרז מחדש יגיעו מועמדים נוספים, כך שניתן יהיה להרחיב את האפשרויות ואת שיקול הדעת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by