בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
HOT בראש 

HOT בראש

 
 
נילי אורן

האקדמיה הישראלית לטלוויזיה וקולנוע חשפה את המועמדים לפרסי הטלוויזיה. זכיינית הכבלים מובילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האקדמיה הישראלית לטלוויזיה וקולנוע פרסמה הערב את המועמדים לפרסי הטלוויזיה. טקס חלוקת הפרסים יערך ב-8 ביולי באולפני הרצליה, ויועבר בשידור ישיר בזכיינית ערוץ 2 קשת.

הפרסים יחולקו לתוכניות ששודרו בין התאריכים ה-1 באפריל 2007 ועד ל-31 במרץ 2008. את המועמדויות מובילה HOT עם 52 מועמדויות ב-21 קטגוריות. אחריה ניצבות לפי התור קשת, רשת, ערוץ 10, ו- yes. ערוץ 1, החינוכית וערוץ 8 סוגרות את רשימת המועמדויות. חברת החדשות של ערוץ 2 לא זכתה ולו במועמדות אחת לפרס, זו השנה השלישית ברציפות.
 

ואלה המועמדים בקטגוריות המרכזיות:

מועמדת לפרס תכנית הבידור. ארץ נהדרת (יח"צ)
 מועמדת לפרס תכנית הבידור. ארץ נהדרת (יח"צ)   
סדרת הדרמה הטובה ביותר:
אבידות ומציאות (רשת)
בטיפול (HOT)
הבורר (HOT)
מתי נתנשק (ערוץ 10)
פרשת השבוע (HOT)

תכנית הבידור הטובה ביותר:
ארץ נהדרת (קשת)
לא לפני הילדים (ערוץ 10)
מה זה השטויות האלה (קשת)
קצרים (רשת)
קרב סכינים (ערוץ 10)

שעשועון הטלוויזיה הטוב ביותר:
אחד נגד 100 (רשת)
בהפרעה (HOT)
האם אתה חכם יותר מתלמיד כיתה ו' (קשת)
הצופן (ערוץ 1)
מונית הכסף (קשת)
תוצאות אמת (רשת)

הסדרה הקומית הטובה ביותר:
אולי הפעם (yes)
אמאל'ה (קשת)
החיים זה לא הכל (רשת)
הכל דבש (רשת)
עבודה ערבית (קשת)
 
מועמדת לפרס הריאליטי. הישרדות (יח"צ)
 מועמדת לפרס הריאליטי. הישרדות (יח"צ)   
תכנית המציאות הטובה ביותר:
הישרדות – האיים הקאריביים (ערוץ 10)
לרדת בגדול (ערוץ 10)
כוכב נולד (קשת)
פרויקט ביפ (HOT)
רוקדים עם כוכבים (רשת)
נולד לרקוד (קשת)

סרט הטלוויזיה/ המיני סדרה הטוב/ה ביותר:
הנס האמיתי (ערוץ 1)
וסרמן – איש הגשם (רשת)
כמו דג בלי מים (רשת)
להוציא את הכלב (HOT)
תעשה לי ילד" (HOT)

סדרת התעודה הטובה ביותר:
אז הרצל אמר (HOT)
גיבורי תרבות (HOT)
האולפן (קשת)
הנרגנים (yes)
משפחה חורגת (רשת)
סיפור מסגרת (הרשות השניה)
פשה (HOT)

תכנית האירוח הטובה ביותר:
אישי עם גיל ריבה (HOT)
חוצה ישראל עם רינו צרור (הטלוויזיה החינוכית)
הלילה עם ליאור שליין (ערוץ 10)
יאיר לפיד (רשת)
מי שמדבר עם אילנה דיין (קשת)

תכנית המגזין הטובה ביותר:
Y בעשר (yes)
דואט ישראלי (הטלוויזיה החינוכית)
הבית היהודי (ערוץ 1)
העולם הבוקר (רשת)
ערב טוב עם גיא פינס (HOT)
 
 
מועמד לפרס השחקן. מוני מושונוב (צילום: אלדד רפאלי)
 מועמד לפרס השחקן. מוני מושונוב (צילום: אלדד רפאלי)   
תכנית האקטואליה-תחקיר או חדשות הטובה ביותר:
היום שהיה (ערוץ 10)
המשמר האזרחי (קשת)
לונדון את קירשנבאום (ערוץ 10)
עובדה (קשת)
שישי עם רביב דרוקר ועפר שלח (ערוץ 10)

תכנית הילדים והנוער הטובה ביותר:
בילי (HOT)
האי (HOT)
הידוענים (HOT)
הפיג'מות (קשת)
ראש גדול (yes)

השחקנית הטובה ביותר בדרמה:
מיה דגן, "אבידות ומציאות" (רשת)
אסי לוי, טלי שרון, ועלמה זק, "בטיפול" (HOT)
דלית קהן ויעל שרוני, "מתי נתנשק" (ערוץ 10)
קרן מור,"פרשת השבוע" (HOT)

השחקן הטוב ביותר בדרמה:
אלון אבוטבול, "אבידות ומציאות" (רשת)
אסי דיין ורמי הויברגר, "בטיפול" (HOT)
משה איבגי "הבורר" (HOT)
מוני מושונוב, "להוציא את הכלב" (HOT)
מנשה נוי "פרשת השבוע" (HOT)
יחזקאל לזרוב "5 גברים וחתונה" (רשת)
 
מועמדים לפרסי השחקנים. "הכל דבש" (יח"צ)
 מועמדים לפרסי השחקנים. "הכל דבש" (יח"צ)   
השחקנית הקומית הטובה ביותר:
אורנה בנאי, "אמאל'ה" (קשת)
ענת וקסמן "החיים זה לא הכל" (רשת)
יעל פוליאקוב ושוש עטרי ז"ל, "הכל דבש" (רשת)
קלרה חורי, "עבודה ערבית" (קשת)

השחקן הקומי הטוב ביותר:
יובל סמו, "אולי הפעם" (yes)
צחי גראד, "אמאל'ה" (קשת)
אבי קושניר, "החיים זה לא הכל" (רשת)
ישראל (פולי) פוליאקוב ז"ל, "הכל דבש" (רשת)
נורמן עיסא, "עבודה ערבית" (קשת)
מוני מושונוב, "קצרים" (רשת)

הבימוי הטוב ביותר של דרמה בודדת ומיני סדרה:
מיכל חגי, "בלי גרביים" (ערוץ 8)
ליאוניד הורביץ, "הנס האמיתי" (ערוץ 1)
עידית שחורי, "וסרמן – איש הגשם" (רשת)
ניר ברגמן, "להוציא את הכלב" (HOT)
יובל שפרמן, "תעשה לי ילד" (HOT)

הבמאי הטוב ביותר בסדרת דרמה:
שבי גביזון, "אבידות ומציאות" (רשת)
חגי לוי, איתן צור, סיון ארבל, "בטיפול" (HOT)
שי כנות, "הבורר" (HOT)
אלון בנארי, שי קפון, "מתי נתנשק" (ערוץ 10)
רני בלייר, "פרשת השבוע" (HOT)
 
גם הם מועמדים. עבודה ערבית (יח"צ)
 גם הם מועמדים. עבודה ערבית (יח"צ)   
הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית:
עופר ויצמן, "אולי הפעם" (yes)
רם נהרי, "אמאל'ה" (קשת)
עדי בנימינוב, "החיים זה לא הכל" (רשת)
עודד דוידוף, "הכל דבש" (רשת)
רוני ניניו, "עבודה ערבית" (קשת)

התסריט הטוב ביותר בדרמה בודדת או במיני סדרה:
גלית רויכמן, מיכל חגי, "בלי גרביים" (ערוץ 8)
יורי מורדוב, ליאוניד הורביץ, ארנולד ברציבסקי, "הנס האמיתי" (ערוץ 1)
דוד אקרמן, "וסרמן – איש הגשם" (רשת)
ניר ברגמן, שירלי מושיוף, "להוציא את הכלב" (HOT)
שירלי מושיוף, "תעשה לי ילד" (HOT)

התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה:
דנה מודן ושבי גביזון, "אבידות ומציאות" (רשת)
אורי סיון, קרן מרגלית, יעל הדיה, שירי ארצי, אסף ציפור, דפנה לוין ועוזי וייל, "בטיפול" (HOT)
רשף ורגב לוי, "הבורר" (HOT)
דלית קהן, "מתי נתנשק" (ערוץ 10)
ארי פולמן, רני בלייר, רוגל אלפר, "פרשת השבוע" (HOT)

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית:
תמר מרום, "אמאל'ה" (קשת)
דניאל לפין, חיים אידיסיס, עפר קניספל, "חיים זה לא הכל" (רשת)
יעל פוליאקוב, עומר תדמור, "הכל דבש" (רשת)
סייד קשוע, "עבודה ערבית" (קשת)
רן דברת, ירון ניסקי, דורון צור ואילן שפלר, "קצרים" (רשת)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by