בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 18 בפברואר 
 
 יוצאת אחלה יח``צנית. קידמן (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

יוסי וג'אגר יוצאים בניו יורק, מדונה לא יוצאת נגד בוש, מייקל ג'קסון יוצא נגד המנהל הקודם שלו וניקול קידמן יוצאת אחלה מנהלת אישית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדונה לא נגד בוש

מדונה נבהלה מהחשיפה שקיבלה לפתע על הקליפ החדש שלה ומהכותרת שדבקה בה כאילו היא מתנגדת לנשיא בוש. בהצהרה אומרת הזמרת: "אני לא אנטי-בוש ואני לא פרו-עיראק. אני פרו-שלום". וגם פרו-כמה- מיליוני-דולרים-נוספים.
 

עוד חדשות ב-10

החל משבוע הבא תיתווסף מהודרת חדשות קצרה נוספת בערוץ 10, מהדורת חצות. חוצמזה גם ייערך שינוי מקיף נוסף בלוח השידורים במסגרתו שי ודרור וגדעון רייכר יסתפקו בתוכנית אחת בשבוע ולמרקע יעלו רפי רשף ואיה ושירלי. חוצמזה גם תוכניות רכש חדשות כמו "האק", "בראס אליס", "נשות הכדורגל", ו"במחשבה תחילה".
 

יוסי וג'אגר בניו יורק

כחלק מההצלחה של "יוסי וג'אגר" בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי בברלין, למרות אי הזכיה, נרכשו זכויות הפצת הסרט גם לארה"ב. כעת גם יש תאריך. ה-15 באוגוסט הוא היום בו יעלה הסרט בבתי קולנוע בניו יורק. לאחר מכן גם ברחבי אמריקה.
 
 

קידמן מפחד ממשחק

ניקול קידמן מגלה כי יש לה פוביית משחק רצינית וכי בכל פעם שהיא מככבת בסרט היא חוששת שהיא "לא יכולה לשחק". היא מוסיפה שהחשש כל כך גדול עד שכל פעם שבמאי רוצה אותה היא מנסה לשכנע אותו שיש שחקניות הרבה יותר טובות ממנה ואף מביאה רשימה. אולי כדאי לשכור אותה בתור יח"צנית או מנהלת אישית.
 

המהפך של דצה

אורנה דץ יוצאת מרובריקת המהפך. לאחרונה חתמה דץ על חוזה עד שנת 2004 במסגרתו היא תגיש ותנחה תוכניות נוספת, לפחות אחת בפריים טיים. או-יה.
 

שון פן נגד סטיב בינג

שון פן, השחקן, הבמאי והבעל לשעבר, טוען שסטיב בינג פיטר אותו אך ורק מאחר ופן הביע את התנגדותו למלחמה. הוא טוען כי יותר מכך, בינג מתכחש להסכם על פיו יקבל פן 10 מיליון דולר. בינג, מצדו, תובע את פן בסכום של 15 מיליון דולר ומאשים את פן בסחיטה ואיומים. המשך יבוא.
 

מייקל ג'קסון לא מוכן לשלם

מייקל ג'קסון לא מוכן לשלם למנהלו האישי הקודם סכום של 13 מיליון דולר אותו הוא תובע. עורך דינו של ג'קסון פנה לבית המשפט בבקשה לבטל את התביעה של צ'יונג הו לי, בטענה כי מדובר בחתימה מזוייפת על החוזה שהוצג. ג'קסון לא מוותר ומראה לעולם שלא עשו אותו באצבע וגם לא בניתוח פלסטי. טענת המחץ של ג'קסון: "בכלל לא הייתי בלוס אנג'לס באותו היום".
 

פסטיבל סרטים ישראלי-פלסטיני

פעמי משיח הנה זה בא. בחודש הבא יתקיים בפאריס פסטיבל סרטים ישראלי-פלסטיני, במסגרתו יוקרנו יותר מעשרים סרטים שיצרו אנשי קולנוע משני הצדדים. הפסטיבל, הנערך בחסות משרד התרבות הצרפתי וכמה מהעיתונים החשובים בצרפת, מתקיים במודל דומה לפסטיבל הסרטים הישראלי-פלסטיני הראשון שהתקיים בשנת 1976 בפאריס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by