בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 
 
 
יוענית הפ33ה

יוענית גונן, אחות של, הכי נרגשת בעולם מהאיחוד הצפוי ומזקיר הפמיניזם של הספייס גירלז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יומני היקר,

אתמול היה היום הכי מאושר בחיים שלי. הספייס גירלז מתאחדות! מי זה הספייס גירלז?? הם רק כאילו הלהקה של הבנות הכי שולטות!!!!!!!!1 בעולם. כאילו, דהה. באתר של מיקסר, שזה האתר הכי פ33ות בעולם, כתבו שהם קיבלו 50 מיליון פאונד, שזה ימבה כסף, ובגלל זה הם מתאחדות. אבל אני יודעת שזה סתם בגלל שהכתבים במיקסר הם אנשים רעים ומשועממים עם מחלת נפש.

זה מעצבן וזה הכי לא נכון כי הספייס גירלז לא היו עושות *כלום* בשביל כסף ופירסום. גם הדיסקים שלהם והפוסטרים שלהם והסרט שלהם והבובות שלהם והקלמרים שלהם והחולצות שלהם זה לא בשביל כסף, זה הכל רק בשביל להביא את הבשורה של הגירל פאוור לכל הילדות.

הם את הכל עושות מתוך אמונה ומתוך זה שיש להם ייעוד, כי הם פה כדי להיות השראה לכל הילדות וללמד אותם מה זה פמיניזם, שזה הדבר הכי מגניב בעולם כי זה אומר שאת יכולה ללכת עם שמלת מיני קצרה וקוקיות ולהיות כאילו את בת 4 כמו בייבי ספייס וזה נותן לך המון כוח כי כשאת מראה את הרגליים שלך אז את אישה חזקה.

ומהספייס גירלז למדתי מה זה גירל פאוור!!!!! שזה הכי שולט בעולם כי גירל פאוור זה אומר שאת צריכה להיות רזה וכוסית כדי שיתייחסו אלייך וזה הכי שווה שיש. וכל הספייס גירלז יש להם כל כך הרבה גירל פאוור שבגלל זה הם כל הזמן עולות ויורדות במשקל ואמא שלי קוראת לזה הפרעות אכילה ואני יודעת שהיא סתם מקנאת, כי לספייס גירלז לא יכולות להיות הפרעות באכילה כי הם בכלל לא אוכלות, כי אחרת הם יהיו שמנות ואף ילדה לא תאהב אותם וגם הם לא יוכלו ללבוש חצאיות קצרות כאלה.

בקיצור היום הכי גרוע בחיים שלי היה לפני שנתיים וחצי כשהספייס גירלז התפרקו ובכיתי נורא. אחר כך נהייתי מעריצה של אטומיק קיטן, אבל זה לא אותו דבר כי אין להם את האישיות המגובשת שהיתה לספייס גירלז, ששם לכל אחת היה שם שסימן את האישיות שלה, אם היא ספורטיבית או תינוקת או מפחידה כזאת. כי לכל אישה יש אישיות והיא לא סתם פלקט או ציצים, זה מה שהספייס גירלז מנסות ללמד ילדות וזה המסר הפמיניסטי שלהם ובגלל זה לכל אחת מהם יש כינוי אחר.

הכי אני שונאת את ג'ינג'ר ספייס בגלל שהיא עזבה את הלהקה ובגללה הם התפרקו איכס עליה. אבל גם סקיירי ספייס לא נחמדה ושאלתי את אמא שלי למה קוראים לה "סקיירי" ואמא שלי אמרה שזה אומר שהיא מפחידה, שזה בגלל שהיא שחורה, ושחורים זה נורא מפחיד כי הם תמיד עבריינים מסוכנים. וכולם יודעים שעדיף להיות בלונדינית עם גירל פאוור כי זה שולת!!!!!!!!1

ואני נורא אוהבת את בייבי ספייס כי זה הכי קטע שהיא כאילו ילדה קטנה ובעצם היא לא, וככה מותר לאנשים מבוגרים להסתכל עליה ולהתחרמן ממנה וזה כאילו מעודד פדופיליה אבל זה לא בגלל שבעצם היא אישה מבוגרת, וזה הכי קטע. וגם את פוש ספייס כי היא כזאת יפה ולה יש הכי הרבה גירל פאוור וככה היא הצליחה להתחתן עם דייוויד בקהאם שהוא כדורגלן חתיך, וזאת השאיפה שלי בחיים שגם אני אתחתן עם כדורגלן חתיך ואהיה יפה כמו פוש ספייס אמן ואמן.

אז החלטתי שכדי להיות יפה כמו הספייס גירלז אני עושה דיאטה ואני אתחיל ממחר לאכול רק מלפפונים כי זה כאילו מרזה. וגם אני מתאמנת מול הראי הרבה כי בעצם בשביל להיות ספייס גירל בכלל לא צריך לדעת לשיר או לנגן, צריך רק להיות כוסית ולדעת להזיז את התחת, שזה נחמד כי כל אחת יכולה להצטרף.

אז על זה אני מתאמנת עכשיו כדי שאני אוכל להצטרף אליהם, ואני אקרא לעצמי פוסי ספיייס ואני אצא איתם לסיבוב הופעות וכולנו נתחלק באיפור ונהיה באותו חדר. ובלילה אני אשן עם בייבי ספייס במיטה ונוכל להשוות ציצים אחת עם השניה ונשווה גם את הגירל פאוור שלנו. כי גירל פאוור זה הכי שולט בעולם, והכי הכי בעולם אני אוהבת את הספייס גירלז והכי מזל שהם מתאחדות כדי שלכולנו יהיה נעים בגירל פאוור, אמן.

שלך,
יוענית
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by