בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעי 19 בפברואר 
 
 בפוקס רוצים עוד. ג`ו מיליונר   
 
מערכת מיקסר

מקארתני בסיבוב הופעות בריטי, התיאטראות נגד המדינה, המבקר בעד שי ודרור, האקס של ג'יי-לו מחפש משמעות ובפוקס אוהבים מיליונרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

זכות הביטוי של שי ודרור

ברשות השנייה נותרו כמה כוחות אור. מבקר הרשות השניה לא מוכן להתערב בתכנים של שי ודרור, למרות הפניות והתלונות הרבות המגיעות אליו. המבקר, גיורא רוזן, טוען כי מדובר בתוכנית סאטירה "שאינה משאירה אבן על אבן" ושחופש הביטוי במקרה כזה גובר על פגיעה בפרות קדושות. בכל מקרה, הוא שומר לעצמו את הזכות להגיב אם "נופלים השמיים על פני הארץ".
 

פול יוצא לסיבוב

פול מקארתני הודיע על יציאה לסיבוב ההופעות הראשון שלו בבריטניה מזה עשור. במסגרת סיבוב ההופעות בממלכה מבטיח מקארתני את ההופעה הגדולה ביותר אי פעם של שירי הביטלס - משהו כמו 22 שירים. חוצמזה הוא גם הודיע על הוצאת DVD עם ג'אם סשן שלו, של רינגו סטאר ושל ג'ורג' האריסון מ-1994.
 

האקס של ג'יי-לו מחפש משמעות

כריס ג'וד, הידוע בעיקר כאיש שהיה נשוי לג'יי-לו במשך דקה וחצי, מנסה את כוחו לשוב לכותרות, בעזרת השתתפות בתוכנית טלוויזיה חדשה ב-ABC הנקראת I'm a Celebrity — Get Me Out of Here. במסגרת התוכנית נשלחים עשרה סלבריטאים ברמה זו או אחרת (על פי רוב אחרת) ליערות הגשם באוסטרליה, שם הם יחיו בתנאים פרימיטיביים ויתקיימו על אורז, שעועית ומים.
 
 

התיאטראות נגד המדינה

שלב נוסף במאבק אנשי התרבות בישראל נגד הממסד האנטי תרבותי נפתח אתמול, כשהתיאטראות הגדולים הגישו תביעה כנגד מדינת ישראל ומשרד המדע התרבות והספורט, על הקיצוץ בתקציבם. ששת התיאטראות הגדולים טוענים כי מדובר בקיצוץ רטרואקטיבי הנוגד את חוק יסודות התקציב וכי הקיצוץ נעשה בניגוד להתחייבויות המדינה.
 

אטומיק קיטן לא הולך עם ווסטלייף

ליז מק'לארון מאטומיק קיטן החליטה שזה לא ממש עובד, העסק הזה עם החבר מלהקת בנים, והעיפה את קיאן אגן מווסטלייף לכל הרוחות. וזה אחרי שהוא השקיע ושלח לה 100 ורדים ושמפניה בשווי 1000 ש"ח בוולנטיין דיי.
 

לאודר לחדשות ישראל

המיליונר האמריקני רון לאודר מגלה עניין לא מועט ברכישת מניות חברת פורמולה ב"חדשות ישראל". מדובר, אולי, בחבל הצלה לחברה, שהודיעה לאחרונה על השהייה נוספת בהעלאת ערוץ החדשות הייעודי לאוויר, עד למציאת משקיע נוסף.
 

ג'ו מיליונר 2

רשת פוקס לא מפסיקה לחגוג עם רעיון הג'ו מיליונר שלה. כשהגיעו נתוני הרייטינג הרשמיים לפרק האחרון ששודר ביום שני בערב, היה ברור שמדובר בנוק אאוט: 20.4 אחוז בקרב בני 18-49. מדובר בהישג חסר תקדים מאז סיום התוכנית הישרדות ב-CBS באוגוסט 2000, שזכתה ל-22.8 אחוז. עכשיו רוצים בפוקס ליצור סדרת המשך, למרות שברור היה מראש שמדובר בפורמט שאין אפשרות ליצור לו סדרת המשך. אבל כשהכסף הגדול מדבר, הכל אפשרי. בכל מקרה מדובר יהיה ב"גברים, נשים והרבה כסף". הנוסחה האמריקנית לאיכות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by