בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הילולי הברתולין 
 
 איך אפשר לרצות כוס בניחוח אלפים שוויצריים?   
 
יוענה גונן

יוענה גונן מאוהבת בריח ההפרשות הוואגינליות שמקיפות אותה, ומהיום - גם אתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכל סופרפארם יש מדף כזה. מדף מוצרי ההיגיינה הנשית. שם מנומס למוצרים שתפקידם להביא את הכוס שלכן לנטוף ריח תותים או פריחת הדרים, תוצר לוואי של כימיקלים שלא הייתן נוגעות בהם עם כפפת גומי, ובטח שלא דוחפות אותם למקום היקר לכן מכל.

יש לי פנטזיה שמחזיקה אותי בימים קשים. אני ועוד כמה עשרות נשים עצבניות במיוחד נכנסות לאחד הסניפים הללו, מאתרות את מדף מוצרי ההיגיינה הנשית ומעלות אותו באש, רוקדות סביבו בעירום, ומורחות את מיצי הכוס שלנו על התרופות המנומסות בכל המדפים. המנהל בוכה. המשטרה מגיעה.

איך אפשר לרצות כוס בניחוח אלפים שוויצריים? הם מנסים לגזול מכן את מרכז העונג שלכן, לטעון שהוא גס ולא ראוי, לרדוף אותו כאילו היה מכשפה ימי ביניימית. אותן נשמות חורשות רעה עומדות גם מאחורי המיתוס האבסורדי הטוען שלכוס יש ריח של דגים. דגים זה חלקלק, קר ומרתיע, הריח של כוס הוא משהו הרבה יותר חייתי מדג. טעם חי ונושם ונושך וסמיך ואפל ועוטף. מכל בחורה שהייתי איתה, אני זוכרת את
הריח שעטף אותי בבוקר למחרת, שנדף מאצבעותיי, מהלחיים שלי, מההוויה שלי. הריח של הכוס שלה.

בכלל, סקס נועד להיות מלוכלך. זה לא עסק לילדים נקיים שגדלו בבתים בהם הכסאות היו צריכים להיות מונחים בזווית מדויקת ביחס לשולחן (כמובן שהילדים האלה גדלים להיות מבוגרים קינקיים בצורה יוצאת דופן). סקס הולך נהדר עם ריח זיעה והפרשות. נוזלים שיוצאים מגוף אהוב, הם מבחינתי חלק מאותו גוף אהוב. אנשים נרתעים ממין אנאלי מהחשש שמא זה יחשוף את הצד הפנימי שלהם, האנושי, המביך. כך יוצא שהם מפסידים תענוג אינסופי, בגלל כמה תקריות מביכות מגיל שנתיים.

כשאנחנו נולדים, קקי נראה לנו דבר יומיומי והגון, כמו חליפות שלושה חלקים. עם הזמן, אנחנו מפתחים רתיעה וגועל מהפרשות ומהגוף שלנו. אולי הפרצוף הנגעל כשמחליפים לנו חיתול, אולי הנזיפות החמורות להן אנו זוכים בכל הקשור בנוזלים (ובמוצקים) שיוצאים את גופנו.

פרויד האמין שכך, באמצעות החינוך הזה, החברה יוצרת מנגנונים לשליטה באינסטינקטים חייתיים וקדומים - התפתחות הגועל, לשיטתו, היא אמצעי לשליטה חברתית. בעקבותיו התפתחו שתי אסכולות מרכזיות: לפי אחת, גועל הוא מנגנון הגנה, מה שמגעיל אותנו הוא מה שעלול להזיק לנו, כמו אוכל רקוב. לפי שיטה אחרת, התפיסות של מה שנחשב ל"מגעיל" או "סוטה" נרכשות, ומשמשות אותנו לאבחנות תרבותיות וחברתיות.

אמנם בשתי הגישות יש מן האמת, אבל במקרה הזה, ברור שכוס זה לא אוכל רקוב. רתיעה מכוס, השלכת ריח דגים עליו וכפיית מנגנונים משפילים של "טיהור" בריח הדרים, כולם חלק ממנגנוני כוח תרבותיים, במסגרתם מיניות נשית מוצגת כמשהו מסוכן, נורא ודוחה באופן כללי. האסטרטגיה כל כך הצליחה, שעד היום יש הרבה נשים שפוחדות לתת לחבר או לחברה שלהן לרדת להן, כי הן נגעלות מהכוס של עצמן. לעומתן, רק גברים מעטים לא סבורים שהזין שלהם הוא נזר הבריאה.

אל תסתירו את ריח הגוף שלכם, הוא נועד לגרות - בתוכו מופרשים חומרים מעוררי משיכה, פרומונים. החומרים האלה מיוצרים באופן מלאכותי בידי חברות מסחריות, ונמכרים בסכומים מגוחכים. אבל הגוף של כל אחד מאיתנו, אם לא נחביא אותו, הוא מפעל ביתי לייצור פרומונים איכותיים.

החיים לא אמורים להיות נקיים וסטריליים, וסקס אמור להיות אחד הדברים היותר מטונפים בהם. לא רק ריחות זיעה וגוף מהווים טינופת נעימה ומחבקת. הכי כיף להתפלש בשאריות הזיעה, ג'ל הסיכוך והבוץ שנמרחו על הסדינים, האושר של להתלכלך יחד. אחד הזיונים הכי מרגשים שזכורים לי היה כרוך בחפיסת רוזמרי, ברדיאטור ובעיסה של שוקולד, גוף ואהבה.

לכלוך יכול להוסיף המון. אוכל, למשל, מצטרף יפה לסקס. בתור אפרודיזיאק בין הסדינים, בתור משהו למרוח וללקק, או כדי להחדיר לגופם של ידידים טובים. גם צבעי גוף הם משחק מקסים לשעות הפנאי, לכתוב משפטים ומסרים קצרים, לסמן חיצים ועיגולי מטרה, להוסיף סמיילים לטוסיק ולעשות צבעוני ושמח. לתת לכחול בגוף שלך להתערבב עם הצהוב בגוף שלה ולראות הכל הופך לירוק. לבכות מההתרגשות וליצור שבילים שקופים של דמעות בתוך הצבע.

יש בזה משהו שמחזיר אותנו לינקות. להתמרח במה שאסור, למשש, לבדוק, לשים בפה. חוויות כאלו מאפשרות להתמודד עם האיסורים שהוטלו עלינו ולהשתחרר מהטאבואים עליהם חונכנו. זו יכולה להיות חוויה מתקנת, בסביבה אוהבת ומחבקת.

אבל עזבו את כל הפרשנות. סקס מלוכלך, בכל המובנים, זה פשוט מדליק. אני אוהבת ריח של גוף וזיעה, אני אוהבת דביקות עם גוף אהוב, אני אוהבת למרוח ולהימרח ולהשתולל ולהתגלגל. כשהייתם קטנים לימדו אתכם שאסור לשחק באוכל, שאסור לגעת בדברים מלוכלכים ושאסור לעשות פיפי במיטה. עכשיו אתם כבר גדולים. צאו מזה, בואו לשחק בשלוליות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by