בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קייט ווינסלט חוזרת להוליווד 
 
 קייט וינסלט. מתוך ``חייו של דיוויד גייל``   
 
מערכת מיקסר

אחרי 6 שנים בקולנוע הבריטי והעצמאי, חוזרת כוכבת "טיטאניק" לתפקיד הוליוודי גדול - אבל בלי ליאו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפעם האחרונה בה קייט ווינסלט השתתפה בסרט הוליוודי, הוא הפך לאחד הלהיטים הקופתיים ביותר בתולדות הוליווד. מאז הצלחת "טיטאניק", בילתה ווינסלט 6 שנים בהדיפת ציפיות שתהפוך הוליוודית ומסחרית, והשתתפה בפרוייקטים קטנים ועצמאיים יותר, כמו "עד שיצא עשן", "הידיוס קינקי", או "אייריס וג'ון", כך שהעובדה שתגלם דמות אמריקנית שוב, נראית משמעותית.

ווינסלט תגלם את ביטסי בלום, עיתונאית קשוחה ובעלת מרפקים, בסרט המסחרי, תוצרת אל.איי, "חייו של דיוויד גייל", לצידו של קווין ספייסי.

ווינסלט תשחק עיתונאית המראיינת פעיל נגד עונש מוות, שהורשע באונס ורצח פעילה אחרת, וכרגע מחכה לעונש המוות שלו. הראיון נערך כמה ימים לפני ההוצאה להורג, והאסיר מנסה לשכנע את ווינסלט בחפותו. השחקנית בת ה-27 אומרת שהתסריט החכם והאינטליגנטי הרשים אותה, ולכן יצרה קשר עם הבמאי אלן פארקר. "הייתי להוטה לשחק אשה אמריקנית עצמאית וחזקה".

אחרי ש"טיטאניק" גרף 1.2 מיליארד דולר ברחבי העולם, ו-600 מיליון בארצות הברית בלבד, ווינסלט לא מנסה לשחזר את ההצלחה הכלכלית. "עד היום אני לא מאמינה שאני נמצאת בסרט הזה", אומרת השחקנית הצעירה, שהספיקה לצבור כבר 3 מועמדויות לאוסקר, "העבודה שלי חשובה לי אבל אני לא תחרותית. אני אנגליה, אין לי סיבה לעזוב את אנגליה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by