בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 23 בפברואר 
 
 פרס ואולי גם איחוד. סיימון וגרפונקל   
 
מערכת מיקסר

פולנסקי כבש את הסזאר, סיימון וגרפונקל שוקלים איחוד לגראמי, יאיר לפיד עובר לידיעות וג'יי-לו מכחישה שהישבן שלה מבוטח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סיימון וגרפונקל - האיחוד?

ייתכן והערב, במסגרת טקס פרסי הגראמי, נזכה לאיחוד של סיימון וגרפונקל, לאחר עשור בו נמנעו מלהופיע יחד.

פול סיימון וארט גרפונקל צפויים לקבל פרס על מפעל חיים ובסוף השבוע החליטו שאולי לכבוד האירוע כדאי לתת איזו הופעת איחוד. הבעיה היא שהם נזכרו ככה טיפה מאוחר, אולם הכל עוד אפשרי.
 

מי רוצה להיות עדן הראל?

כזכור, ב-MTV החליטו שהגיע הזמן למצוא נציגות ישראלית תוססת אחרת, אחרי עזיבתה של עדן הראל והמעבר המתוקשר שלה ממנחה מרכזית ברשת המוסיקה האירופאית למנחת קדמי אירוויזיון כושלים. החל מהיום ועד יום רביעי יערכו אודישנים למנחה הישראלית החדשה. הדרישות: אנגלית ברמה טובה, לעבור היטב מסך וביטחון עצמי. אה, כן, ובנות 18-25. אפשרות לא רעה לתחליף לשירות לאומי.
 

פולנסקי - חביב הצרפתים

רומן פולנסקי הוא הזוכה הגדול של טקס פרסי הסזאר הצרפתי, המקבילה הצרפתית לאוסקר. פולנסקי זכה בלא פחות משישה פרסים על סרטו "הפסנתרן", ובראשם התואר - הסרט הטוב ביותר של השנה. פולנסקי עצמו זכה בתואר הבמאי הטוב ביותר.בנוסף זכה הסרט בפרסי הסאונד הטוב ביותר, המוסיקה הטובה ביותר, התפאורה הטובה ביותר ואדריאן ברודי זכה בתואר השחקן הטוב ביותר.
 
 

ג'יי-לו: הרגליים שלי לא מבוטחות

ג'יי-לו הצהירה בסוף השבוע שדי, נמאס לה מהחדירה לפרטיות של כל מיני עיתונאים, בעיקר כשהם לא ממש מבינים את העובדות. בהופעת טלוויזיה בגרמניה הצהירה ג'יי-לו שהשמועות שישבנה ורגליה מבוטחים בממון רב הן בולשיט. "לא, הרגליים שלי אינן מבוטחות" היא אמרה. ולאחר מכן הדגישה כי גם עכוזה אינו מבוטח. אז אולי הגיע הזמן?
 

רשות השידור 1 - בלי יעל חן

יעל חן, רכזת מערכת ועורכת בכירה בחטיבת החדשות של הערוץ הראשון, עוזבת את הרשות. בכך היא מצטרפת לרשימה מכובדת של עוזבים ובהם רפיק חלבי, אמנון ברקאי, שלומי אלדר ואלון בן דוד. בניגוד לאחרים חן לא עוברת למקום אחר, אלא פשוט יוצאת לגמלאות. לפחות בשלב זה.
 

רשות השידור 2 - בלי רון בן ישי

רון בן ישי לא יוכל להתמודד על מכרז תפקיד מנהל ערוץ 1. המכרז החדש, השלישי במספר קובע כי המנהל החדש חייב לבוא מתוך הרשות עצמה ולא יאלץ לעבור מבחני התאמה חיצוניים. איכות היא מילה גסה?
 

רשות השידור 3 - נגד אמנון אברמוביץ'

מנכ"ל רשות השידור יוסף בראל החליט שצריך לאזן את אברמוביץ' ב"יומן" ולכן החליט להוסיף מראיינים אורחים. הסיבה: בדו"ח סיכום שנת 2000 (!) היו תלונות על עמדתו הפומבית של אברמוביץ' כנגד בחירת קצב לנשיא המדינה. אולי גם רלוונטיות היא מילה גסה?
 

בריטני בלי קוקאין

בריטני ספירס הודיעה כי היא עומדת לתבוע את המגאזין סטאר על הפרסום כאילו היא מכורה לקוקאין. ספירס אומרת כי פשוט נמאס לה מכל השמועות האלו והפעם הם פשוט עברו את הגבול. "זה פשוט לא נכון" הצהירה ספירס שהשנה האחרונה לא הייתה משהו עבורה, לאחר הפרסום הזועק ביום שישי, בו מתואר בפרוטרוט אירוע בו ספירס וחברים הסינפו בהנאה, לכאורה, מהחומר הלבן בשירותים של מועדון במיאמי.
 

מעריב גם בלי לפיד

יאיר לפיד הודיע כי הוא עוזב את הבית שלו מזה שמונה שנים ועובר ללא פחות מאשר ידיעות אחרונות. לפיד, בעל הטור "לא סופי" במוסף סופשבוע, צפוי להעביר את הטור שלו ל "7 ימים". בכך מצטרף לפיד לרון מיברג ואוריה שביט שנעלמו ממוסף סופשבוע, מאז הופעתו של אמנון דנקנר לתפקיד עורך העיתון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by