בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיטור העוז 

עיטור העוז

 
 
סנונית ליס

רגע אחרי שכבו אורות האודישנים "כוכב נולד", זה הזמן להכיר את הנבחרת של התוכנית. סנונית ליס רק מבקשת: הצילו את עוז צוחבוי. אז מי נכנס ומי טס הביתה? מעקב "כוכב נולד" נמשך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנחנו בעדך. צוחבוי (צילומים: מתוך התוכנית)
 אנחנו בעדך. צוחבוי (צילומים: מתוך התוכנית)   
עוז צוחבוי, המהנדס הקרבי המחוספס, עמד על במת האודישנים עייף וטרוד. ניכר היה שעבר עליו לילה ללא שינה, ולא – זה לא היה קשור לשירותו הצבאי התובעני. הוא ביצע את "שיר הסמרטוטים" ובמהלכו נשבר והתבלבל – לא פעם אחת. למרות הקושי, זה היה ביצוע יפה, חזק ומלא אופי. כששאלו השופטים לפשר הקושי, מלמל עוז שהוא מרגיש כאילו "שיר הסמרטוטים", המספר על מערכת יחסים כואבת, נכתב עליו. הוא סיפר שהתחבט אם להופיע לאודישן, לא בגלל התוכנית אלא בגלל אירועים אישיים. הוא סירב לפרט מה התרחש בלילה הקודם, אך לא קשה היה לנחש שזה לא היה נעים.

לבסוף ויתר עוז על "שיר הסמרטוטים" וביצע את "יש לי סיכוי" של אביתר בנאי. זה היה אחד הביצועים הטובים שראינו העונה. עוז העניק לשיר הנפלא הזה גרסה בוגרת, מיוחדת וכואבת. למרות זאת, החליטו השופטים בבחירה תמוהה שלא להכניס את עוז לנבחרת - עוול שאנו מקווים שיתוקן בעזרת גלגל ההצלה. בגלל החספוס, הקושי לשיר, הביצוע וההדחה מהתוכנית לאחר ליל שימורים מסתורי - אנחנו מניפים כאן שלט וירטואלי עם שמו של עוז צוחבוי. העניקו לו את גלגל ההצלה!

בנוסף, בתוכניות השבוע נחשפה הנבחרת שתפתח את "כוכב נולד 6", למרות שגולשי האינטרנט כבר יכלו לראות אותה ברשת, לאחר שדלפה הרשימה. אז מי שם? עדי אבישי, תאיר גמליאל, שגיא טרבלסי, רותם כ"ץ, מתן קאופמן, מעיין חג'בי, מיכל יעקובוביץ', מורן שמואלי, לי בירן, כרמל אקמן, ישראל בר און, דניאל קריאף, בת חן חקיה, בן צוק, בריגיטה וכסלר, אלכס קרול, האחיות גואטה ואביב משולם.
 
מבול של מחמאות. משולם
 מבול של מחמאות. משולם   
מצטיין השבוע

אביב משולם: התגלה בבית-הספר לרוק "ארטיק", כששר "יהודים". הפעם, בפניית פרסה, ביצע את "מבול" של רונה קינן. באודישן הקודם לא התלהבנו, אך הפעם נפלנו לרצפה – זה היה ביצוע מיוחד, מקורי, מרגש ומפתיע בבגרותו. לי וישראל – מאחוריכם. אביב נכנס לנבחרת וכבש מקום של כבוד בליבנו.

נכנסו לנבחרת

מתן קאופמן: הופיע באודישנים עם ההרכב הקולי קווינטה וחזה, וחזר לשיר לגמרי לבד את "תגידי לו" של אוהד חיטמן. זכה למחמאה המפוקפקת "נורא מזכיר את דץ", אולי בזכותה חדר לנבחרת. לדעתנו שירתו מאד יפה ונקיה. אך סגנונו האישי לא ממש מפותח או מעניין – דבר שאינו מפתיע לאור גילו הצעיר. אנחנו מקווים שייפתח ויתפתח במהלך העונה.

בת חן חקיה: לאחר שהעבירה את מרגול חוויה חוץ גופית, הודתה שמפחדת מהחושך. חזרה וביצעה בקולה הענק את "ילדותי השניה" של מתי כספי. למרות חוסר התלהבות של השופטים מהאודישן השני, נכנסה לנבחרת. לדעתנו – בצדק רב. אנחנו חושבים שהיא מציעה חום שובה לב וגוון קול מיוחד.

בריגיטה וכסלר: האסטונית הבלונדינית הפציצה בביצוע נפלא ל"ים הרחמים" של קובי אפללו. שוב הוכיחה שיש לה קול חזק, הגשה בוגרת ואיכות שירה נדירה. בריגיטה עברה לנבחרת בהליכה. למרות שמרגול לא התרגשה, לדעתנו היא עשויה להגיע לגמר.
רותם כ"ץ: הבהיל בווידוי "לא הסתפרתי מאז כיתה ה'" והוכיח גמישות מעודדת באזור הפה. שר את "את לא לבד" של בוטן מתוק בקרקס. עם כל הכבוד לאיתן החביב, רותם הפגין כשרון מוסיקלי בולט בהרבה וגם ואופי מרתק יותר. לא ברור לנו איך הגיע לשלב הראש בראש.
 
 
הילדה הכי שזופה בגן. אבישי
 הילדה הכי שזופה בגן. אבישי   
עדי אבישי: היבוא הפרטי של ההפקה מהודו נחתה בבוקר האודישן לאחר חמישה חודשי טיול. שרה את "גן מאיר" של דנה ברגר, ולמרות שמעולם לא עמדה על במה, הפגינה קול מיוחד ואת אותו קסם אישי שכבש את לב השופטים. עברה לנבחרת בהינד עפעף. אנחנו מהמרים עליה לעשירייה הפותחת. לדעתנו היא עשויה להפוך לכוכבת הכי נולדת שראינו מאז נינט.

מיכל יעקובוביץ: העניקה ביצוע ג'אזי מגניב ומלוטש ל"ג'סיקה". אנחנו מכריזים עליה כמתמודדת שמשלבת הכי טוב בין קול מצוין לבין אופי. תנו לנו עוד ממנה.
בן צוק: המפיק הזכור לטובה לבנות ערוץ 24, העניק ביצוע מלוטש ל"קרן שמש מאוחרת" והוצב כביכול ראש בראש מול אלכס קרול.

אלכס קרול: שר את "האם להיות בך מאוהב?" בביצוע מהודק ומדויק. למרות מתיחת המערכת, עבר לבסוף לצד בן צוק.

האחיות גואטה: שרו את השיר "שקרים על הבמה" שכתבה אחת מהן. אף שאנחנו לא בעד קונספט ההגשה הזוגית, אין ספק ששתיהן יודעות לשיר. סיפורן על שנה משפחתית קשה עורר בצוות השופטים דמעות. "ביחד זה יכול להיות גימיק מוצלח", נימק הדר את כניסתן לנבחרת כישות אחת.

תאיר גמליאל: שרה דואט מגניב וסוחף עם כרמל אקמן שכבר נכנסה לנבחרת (וחשפה השבוע צדדים מקסימים שטרם ראינו). חבל שאיש לא טרח לחשוף מה בדיוק הקשר בין השתיים ומתי הספיקו לעבוד על דואט. למרות תעלומה זו, התאהבנו שוב בתאיר ובהגשתה המגניבה. אנחנו מתים לראות אותה בהמשך העונה ובאלבום סולו ראשון.

דניאל קריאף: התמודדה ראש בראש מול תאיר גמליאל והפגינה שוב קול חם ונוכחות כובשת. לאחר התלבטות מתישה, עברו גם דניאל וגם תאיר – ובצדק. אנחנו מצפים לראות את שתיהן בדואטים לוהטים.
 
 
גמרו בחוץ

הילה זהרור: שרה את שיר האודישנים המבריק "גברים מקצוענים", נתנה שואו מצוין, כולל העמדה ופלירטוטים, ועוררה וויכוח אוהבים עז בין דפנה לצדי. בסופו של דבר גם צדי נאלץ להודות שהילה לא שרה או מופיעה טוב מספיק.

איתן חביב: ההרצלייני הצעיר הסעיר את הרוחות כשהסגיר שבעבר לא ישן יומיים תמימים. מצא את עצמו מתמודד על אותה משבצת מול רותם כ"ץ. בביצוע שיר האודישנים החוויר מול רותם והתבלבל. למרות שלא עבר לנבחרת, אנחנו בטוחים שרכש כמה מעריצות.

נשארו בחוץ: בזייט עדי אדוניה, אלחי רפואה, יהלומית שימוביץ, עמיאור רייד – שכבש אותנו בדימונה, אדוה ספקוטי הג'אזית, שיר זהבי, נאור נווה, אנאל זאנה.

מחדלי השבוע

1. הניפוי הפושע של עוז צוחובוי – שיזכר מעתה כפרשת צחוגייט.

2. איך הגיע רותם כ"ץ המקסים והמוסיקלי בעל הקול הנפלא למעמד ראש בראש? לפי דבריו של צביקה – אחראיות לכך בחירות שירים מעניינות מדי שעשה. שמעתם נבחנים? מעכשיו לכו על "הדרך רחוקה"!

אמרו את דברם

"התקשרו מהפאנץ' ליין" (דפנה על הילה זהרור)
"חסר הבייגלה הזה מעל לראש" (מרגול מסבירה להילה שאין לה את הזהרור)
"הוא נסיך, אני צריכה כזה" (מרגול מכתירה את בן צוק)
"יש הרבה זמרים מצליחים עם קולות של צפרדעים" (פיק בביוטופ)
"פה אין טיפת הגשה תפסיקי לבלבל את המוח" (צדי מרביץ בדפנה חכמה)
"האחיות החופרות של סינדרלה עושות לי כאב ראש" (אוחובסקי על האחיות גואטה)
"ביחד הן שירת הסירנה" (אוחובסקי חופר לאחיות גואטה)
"זאת מושית בין ארית של המתמודדות" (הדר על תאיר)
"זה הזמן, תלחמו על החיים שלכן" (צביקה הדר מדגים לתאיר ולדניאל פרופורציות מהן)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by