בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כך תגיעו להנחות ב-MTV 
 
 בוודאי שגם בנים יכולים. עדן הראל   
 
ניר נון נוה

אם כולם משוועים לעמוד לידך בכיתה, גם את (או אתה) יכולה להיות המנחה החדשה של MTV אירופה. שיחה עם המלהקת הנחשקת ביותר בעיר ומספר הפקס שיכול להוביל אתכם לאולפנים בלונדון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קוראים לה גיתית פרידברג והחל מהיום היא אחד האנשים המבוקשים ביותר בתעשיה. כי פרידברג היא האחראית מטעם MTV אירופה לבחירת הנציגות הישראלית החדשה להנחייה ברשת המוסיקה הנחשקת. או במילים פשוטות - היא תבחר את עדן הראל הבאה.

פרידברג, שבעבר כבר הצליחה לא מעט בליהוק ובהצמחת כוכבים בדמות ליאור מילר, דודי בלסר ויעל אבקסיס, מנצחת על ההיסטריה הנוכחית ביד רמה. בין אודישן אחד למשנהו היא מצאה זמן להסביר למיקסר איך העסק הזה עובד ואיך גם אתם תוכלו להפוך לכוכבים הבינלאומיים הבאים, אם תעמדו כמה דרישות בסיסיות.

- בכמה מועמדות מדובר?

"אני לא יכולה לומר בשלב זה, מאחר וכל הזמן נוספות עוד. אני יכולה לומר שבשלב זה יש לנו כמה עשרות מועמדות. וגם מועמדים, דרך אגב. התפקיד לא מוגבל לבנות בלבד".

- כולם מגיעים מסוכנויות שחקנים ודוגמנים?

"חלק מגיעות מסוכנויות או מאנשים שאנחנו מכירים ויש כאלו שאנחנו מאמינים בהם, מאמינים שיש להם את מה שצריך כדי להנחות ב-MTV".

- ומה צריך?

"היא צריכה להיות ישראלית, עם אנגלית מצויינת, יפהפיה, אבל לא קלאסית, קולית, הרפתקנית, מושכת, אחת שבכיתה כולם ירצו לעמוד על ידה, בעלת ביטוי אישי ואישיות חזקה. מישהי אינדבידואליסטית, דעתנית, אינטיליגנטית - כי היא צריכה לעשות גם מחקר עיתונאי וסטייליסטית כי היא הולכת לעבוד בלונדון, שהיא בירת האופנה. היא צריכה גם, כמובן, יכולת למידה מהירה. ניסיון היא לא צריכה כי היא עוברת קורס הכשרה מיוחד".

- אמרת גם בנים, לא?

"כן, כן, בוודאי, גם בנים, לא רק בנות, סליחה".

- מה עם גיל?

"היא צריכה להיות בת 18-25".

- או הוא.

"כמובן, או הוא".

- ומה השלבים לקראת הבחירה?

"האודישנים נערכים במשך שבועיים, בשני מחזורים. השבוע עד יום רביעי ובשבוע הבא מיום ראשון עד יום רביעי. אנחנו בוחנים כמה עשרות מועמדות, ובעזרת מערך של בימאים ויוצרים שאני מאמינה בהם נבצע סינון עד שישארו 20-30 בנות".

- ובנים.

"ודאי. ובנים. לאחר מכן נבצע סינון נוסף עד שנגיע ל-5-10 אחרונים, שאת הקלטות שלהם נשלח ללונדון".

- יש עוד סיכוי להגיש מועמדות?

"וודאי. שיפנו בפקס ל-MTV ישראל עם הרזומה שלהם. 03-7684041".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by