בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 24 בפברואר 
 
 נורה ג`ונס. רק בת 23   
 
מערכת מיקסר

נורה ג'ונס לוקחת את הגראמי בסערה, רומן פולנסקי כובש את פרסי הקולנוע הבריטי, והגרוב העיראקי מתאים ל-MTV. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזוכה של פרסי הגראמי, נורה ג'ונס

אלבום השנה, האמנית החדשה המבטיחה, סינגל השנה, אלבום פופ השנה וזמרת פופ השנה, הם פרסי הגראמי בהם זכתה הסמי אלמונית נורה ג'ונס. ג'ונס, שמוכרת לנו, בינתיים, מלהיטה היחיד "Come along with me", הוכתרה כזוכה הגדולה של פרסי הגראמי אתמול. הזמרת הצעירה, בתו של רווי שנקר, התעלתה גם על ברוס ספרינגסטין, שיצא בסך הכל עם 3 פרסים.
 

הזוכה של פרסי הגראמי, השלום

חוץ מנורה ג'ונס, להתנגדות למלחמה עם עיראק הייתה גם כן נוכחות רצינית בטקס הגראמי. שריל קרואו עלתה לבמה עם רצועה לגיטרה ועליה הסלוגן NO WAR, ופרד דרסט הציג פרס ל"פו פייטרז" באומרו "אני לא יודע מה אתם חושבים, אבל אני מקווה שכולנו בהסכמה לסלק את המלחמה הזו כמה שיותר מהר".
 

הזוכה של פרסי הקולנוע הבריטי, פולנסקי

"הפסנתרן" של פולנסקי זכה בפרס ה-BAFTA, של תעשיית הקולנוע הבריטית. ניקול קידמן זכתה בפרס השחקנית הטובה על תפקידה כווירג'יניה וולף ב"השעות", ודניאל דיי לואיס בפרס השחקן הטוב ,עבור תפקידו כביל הקצב ב"כנופיות ניו-יורק". ה-BAFTA, שהיה בעבר טקס צנוע הועבר לאחרונה לתקופה הפרה-אוסקרית, ומפתח יומרות נוצצות. גם בו נוצלה הבמה לקריאות אנטי מלחמתיות, כמו אלמודבר שקרא "עלינו לעצור את צבא האופל".
 
 

החוליה החלשה יורדת מהמסך בינתיים, שלום

"החוליה החלשה" בניצוחה של מלכת האופל דה-לה-שמאטע פנינה דבורין, יורדת מהמסך בעוד שמונה שבועות, ולפי שעה אין תכנונים לצלם פרקים נוספים. התוכנית, היחידה שמשודרת הערוץ 10 מיומו הראשון, התבוססה מתחילתה ברייטינג נמוך עם 2.5% צפייה. מערוץ 10 נמסר שייתכן והתוכנית רק תצא לפגרה, ותשוב לאחר מכן.
 

יוסי משולם לא רוצה לנהל את ערוץ 1

המנהל הזמני של ערוץ 1, יוסי משולם, אומר כי אינו מעוניין במינוי קבוע לתפקיד מנהל הערוץ. כך מוסר הבוקר עיתון הארץ. משולם אמר את הדברים בתגובה לטענות לפיהן פועל מנכ"ל הרשות, יוסף בראל, להביא למינויו כמנהל ערוץ 1, וזאת משום שהוא מקורב לו.
 

MTV תסקר את המלחמה

פצצות עם סאונדטראק עדכני. זה מה שישודר החודש ב-MTV. הרשת עם המונופול על מוחם של צעירי העולם, מתכוונת לסקר את המלחמה, באופן שצעירים יתחברו אליו. כמו למשל טיעוני בעד ונגד, ראיונות עם נוער עיראקי וסיקורים מוסיקלייים. גדעון יאגו, כתב צעיר, נמצא באימונים לקראת הסיקור, שניתן לקרוא באתר MTV, ואף נסע כבר לבקר בעיראק. MTV לא מתכננת לשלוח כתבים בעת המלחמה אלא להשתמש בחומרים של CBS, עם הפסקול המתאים כמובן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by