בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעי, 26 בפברואר 
 
 החתונה היווניה שלי. עכשיו גם בטלוויזיה   
 
מערכת מיקסר

החתונה היוונית כובשת את הטלוויזיה, רביעיות ישראליות מנצחות את אוסטריה, סרטים ישראלים נכנסים גם לקאן, תוכנית מציאות בלייב בחיפה ובראד פיט וניקול קידמן רוצחים אחד את השני בהוליווד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קידמן ופיט רוצחים אחד את השני

ניקול קידמן ובראד פיט הם המועמדים המובילים לככב בסרט חדש "Mr. and Mrs. Smith", המהווה שילוב בין "מלחמת רוז ברוז" ו"שקרים אמיתיים". הסרט, שיבויים על ידי דאג לימן, מספר את סיפורם של זוג נשוי ומשועמם שמגלה שהם אוייבים שנשכרו לרצוח איש את רעותו.
 

אין יותר הנחות ל"יס"

מועצת הכבלים והלווין החליטה שתם עידן ההנחות לחברת הלווין ומעתה היא תחוייב להשקיע כשמונה אחוזים מהכנסותיה מדמי המנוי בהפקת תוכניות מקור. בכך משווה המועצה את מחוייבות יס לזו של חברות הכבלים לאחר מיזוגן. מדובר בהתחייבות לשנתיים הבאות הן עבור יס והן עבור הכבלים המתמזגים. במהלך השנתיים הראשונות לעליית יס לאוויר היא חוייבה בסכום קבוע של 10 מיליון דולר בשנה בהפקות מקור.
 

ניצחון החתונה היוונית

פרק הפתיחה של "My Big Fat Greek Life", הסיטקום המבוסס על הסרט "החתונה היווניה שלי" הפך לשלאגר חסר תקדים. כ-23 מיליון צופים העדיפו לעבור ביום שני ל-CBS על מנת לצפות בסיטקום. יותר מ"כולם אוהבים את ריימונד" שהגיעה בקושי ל-22 מיליון צופים. מדובר בהצלחה הגדולה ביותר לפרמיירת סיטקום אמריקני מזה חמש שנים. ברשת החליטו להעביר את התוכנית לימי ראשון בערב, אולי זה יביא עוד איזה מיליון או שניים.
 
 

לשחרר את המחבל שלי

הערב יוקרן בסינמטק ת"א הסרט התיעודי "המחבל שלי", בו יולי כהן גרשטל מתארת את המסע לשחרור המחבל שפגע בה בשנת 1978 בלונדון. לאחר הסרט יתקיים דיון "על ישראליות, ציונות ופטריוטיות" בהשתתפות פרופ' שלמה זנד, ד"ר משה בהר, תקווה לוי ומוחמד בכרי, בהנחיית אסנת טרבלסי.
 

תוכנית מציאות בקניון

ב"רדיו חיפה" הבינו שגל תוכניות המציאות הוא לא עומד להעלם כל כך מהר ושמדובר בקלף מנצח, והחליטו ללכת על הרעיון חזק. הבעיה הקלילה - זה לא ממש עובד ברדיו, מאז חלפו ימי התסכיתים של "לבת ולבן" ברשת א'. הפתרון: תוכנית מציאות בלייב מלא. במסגרת תוכנית הרדיו של אייל ברקאי מופקת התוכנית שהרעיון המרכזי שלה הוא ששני זוגות יחיו במהלך שבוע שלם בבית שקוף שיוקם בגראנד קניון, כך שכל העוברים והשבים יוכלו להציץ לחייהם הפרטיים 24 שעות ביממה. הפרס: טיסה למיאמי ושיט לקאריביים. במהלך תוכנית הרדיו ישודרו ראיונות עם הזוגות וחייהם צפויים גם להיות משודרים לייב דרך רשת האינטרנט. אמריקה, היר ווי קאם.
 

השחקנים באמריקה מתאגדים

שני איגודי השחקנים המרכזיים בארה"ב, גילדת שחקני המסך והפדרציה האמריקנית של אמני הטלוויזיה והרדיו, שוקלים להתאחד במטרה להתאים את עצמם לשינויים העוברים על תעשיית הבידור ולהגביר את כוחם כשעוד ועוד ערוצים וטכנולוגיות הופכים רלוונטים.

בעבר כבר דובר על אפשרות איחוד, אולם היא מעולם לא נראתה כה מעשית. נשיא הפדרציה אומר בגלוי כי כדי לשרוד צריך להתאחד. אחרינו להסתדרות החדשה.
 

גם אנחנו בקאן

מדיווחים בלתי רשמיים לקראת פסטיבל קאן, פסטיבל הקולנוע הנחשב ליוקרתי בעולם, נראה כי אנחנו שוב על המפה. על פי הדיווחים שני ישראלים הצליחו להתברג בצורה נאה ביותר בתחרות הרשמית. מדובר בסרטו של עמוס גיתאי "עלילה" וסרטו של עמוס קולק "אני רוצה להיות מפורסם". שוב מוכח שיש יש תמורה להפקה מקורית.
 

אנחנו חזקים ברביעיות

רביעיית כלי הקשת "אריאל" זכתה במקום הראשון בתחרות בינלאומית לרביעיות באוסטריה. למקום השני הגיעה רבעייה ישראלית אחרת, "אביב". בתחרות השתתפו רביעיות מרחבי העולם. הפרסים עומדים על 18 אלף יורו למקום הראשון ו-13 אלף יורו למקום השני. נו, הרוויחו כסף, עכשיו אין סיבה לא לקצץ.
 

מחשבים במקום תזמורת

ואם כבר איגודים, בברודווי מתכוונים להביא לבמה תזמורת וירטואלית. הרעיון עולה בימים אלה נוכח האפשרות של שביתת הנגנים המאוגדים שהחוזים שלהם עומדים להסתיים בשניים במרץ. לא פחות מ-19 הפקות בברודווי רצות בימים אלו ואם לא יוסכם על חוזים חדשים בין המפיקים לאיגוד, ישבתו המוסיקאים. המפיקים החליטו כי דה שואו מאסט גו און ובמקום מוסיקאים תעלה לבמה תזמורת וירטואלית מבוססת מחשב. איגודי השחקנים יודעים טוב מאד למה כדאי להתאחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by