בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 27 בפברואר 
 
 מתחנן. ג`ורג` מייקל   
 
מערכת מיקסר

קורין אלאל זוכה בפרס על מפעל חיים, ג'ו מליונר זוכה לסדרת המשך, ברוס וויליס זוכה להנחות לייט נייט, רולינג זוכה להשתתף בסימפסונים ועולם המוסיקה זוכה לתחינות מג'ורג' מייקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרס על מפעל חיים לקורין אלאל

קורין אלאל תקבל את פרס אקו"ם על מפעל חיים בטקס נוצת הזהב שיתקיים ב-7 באפריל. עוד בנבחרת הזוכים השנה: נתן יונתן על תרומה לזמר העברי, מוקי יקבל את פרס אלבום השנה על אלבומו "שמע ישראל" וכן את הפרס על שיר השנה, "מדברים על שלום", בו יתחלק עם פילוני. עברי לידר זכה לתואר תמלילן השנה, אורי ביילין הוא תגלית השנה, שי ראובני הוא המוסיקאי של השנה ודניאל סלומון מלחין השנה.
 

ג'ורג' מייקל מתחנן

ג'ורג' מייקל, מבכירי אמני בריטניה שיצאו נגד המלחמה ההולכת ונרקמת נגד עיראק, יוצא עכשיו בתחינה של ממש לא לנסות ולבצע Band Aid 2. מייקל טוען שהמצב השתנה בצורה משמעותית מימי הבאנד אייד הראשון, בשנת 1984, בהשתתפות פול מקארתני, דיוויד בואי, בוב גלדוף, סטינג, U2 ומייקל עצמו.

לאור הדיווחים על כוונות להקת "בלו" לנסות ולשחזר מופע צדקה שכזה, בשיתוף קיילי מינוג, ג'סטין טימברלייק וכוכבי פלסטיק אחרים, מביע מייקל את חרדתו מהעניין ואת הביקורת שלו על עולם המוסיקה של היום. "אני מתחנן, אני מאד מקווה שלא יהיה באנד אייד 2, כי המציאות היא שמעט מאוד אנשים בתעשיה שאתה שומע אותם ברדיו בימינו, מרוויחים את כספם בעזרת הלב שלהם והמוח שלהם" אמר מייקל ל-BBC. "הם מרוויחים את כספם כשהם שרים מילים של אנשים אחרים, ולכן המשקל וההשפעה של דבר כמו באנד אייד 2 יהיו מזעריים".
 

מילואימניקים נגד בכרי

חמישה חיילי מילואים הגישו תביעה על סך 2.5 מיליון שקל כנגד מוחמד בכרי וכנגד סינמטק ת"א בגין הוצאת לשון הרע בסרט "ג'נין ג'נין". לטענתם הסרט מציג אותם בצורה מסולפת, מעוותת ומבזה וכי הסרט אינו משקף את המציאות לאמיתה. בסינמטק אומרים כי הם מעולם לא טענו שהסרט משקף את המציאות ושזה בכלל לא חלק מתפקידם לבדוק כל סרט אם הוא משקף מציאות או לא. בכרי עצמו גם דוחה את התביעה ואומר כי הוא לא מאשים את חיילי צה"ל בדבר, אלא מציג עדויות של אנשים שנפגעו במהלך מבצע חומת מגן. חוצמזה, הוא טוען, אין בסרט צילומי תקריב או פנים של חיילי צה"ל.
 
 

שובו של המיליונר

זה היה ברור שזה יקרה. בפוקס כל כך התלהבו מהרייטינג של תוכנית הריאליטי שלהם "ג'ו מיליונר", שהם החליטו לצאת בסדרת המשך. העובדה שמדובר על עקרון פיברוק, על פיו כולם, מלבד הנשים המשתתפות בתוכנית, יודעים שהג'ו שלהן הוא לא מיליונר ולא נעליים, קצת פוגמת באפשרות לשחזר את אותו רעיון, אחרי שיותר מ-40 מיליון איש צפו בפרקים האחרונים. כיצד פותרים בפוקס את הבעיה? ימים יגידו. יהיה מעניין.
 

חדשות ישראל באזהרה

היום תתכנס מועצת הכבלים והלוויין לדון בעיכובים החוזרים ונשנים בעליית ערוץ החדשות. יו"ר המועצה, דורית ענבר, תציע לחברי המועצה להוציא לבעלי המניות אזהרה כצעד ראשון לקראת שלילת רשיונם. בינתיים, בחברת "פורמולה" המחזיקה ב-25 אחוז מהמניות מבטיחים כי עד שבוע הבא יסגר עניין מכירת מניותיה.
 

מסורת ישראל בסאטירה

ואם כבר בערוצים היעודיים עסקינן, בשבוע הראשון של אפריל יעלה גם יעלה הערוץ לו חיכינו כל כך - ערוץ "תכלת" למסורת יהודית. מפיקי הערוץ החליטו לקחת סיכון ולפתוח את השידורים דווקא בתוכנית סאטירה בהנחיית העיתונאי החרדי קובי אריאלי ובעריכת טל גלעד.
 

והמארח שלכם הלילה - ברוס וויליס

ברוס וויליס מראה את כוחו ואתמול בלילה הפך למגיש של תוכנית הלייט נייט של CBS אותה מגיש באדיקות דיוויד לטרמן. מדובר בהעדרות יוצאת דופן של לטרמן, שבמשך יותר מעשרים שנה לא החמיץ אף תוכנית, מלבד התקופה בה החלים מניתוח לב בשנת 2000. אלא שאמש הוא נאלץ להכנע לאילוצים, בשל דלקת בעין. וויליס, שהיה מתוכנן להשתתף בתוכנית, קיבל לידיו את המושכות להנחיית התוכנית כולה. ספונטניות משובחת.
 

באפי הולכת הביתה. סופית

כבר רמזו לנו יותר מפעם אחת שזה יקרה. עכשיו זה סופי. באפי ציידת הערפדים הולכת הביתה. שרה מישל גלר, באפי עצמה, אומרת כי תם עידן באפי. סוף העונה הנוכחית הוא סופה של הסדרה. היוצרים קצת פחות נחרצים, ויוצר הסדרה ג'וס וו'דון, כבר מתכנן סדרת המשך עם חלק מכוכבי באפי. אגדות לא מתות כל כך מהר. בעיקר לא אם מדובר בכסף.
 

ג'יי קיי רולינג עם הסימפסונס

מחברת סדרת הארי פוטר, ג'יי קיי רולינג, עומדת להופיע באחד מהפרקים הבאים במסגרת הסימפסונים, והיא כבר הקליטה את חלקה בתוכנית. רולינג תשתתף בפרק בו המשפחה המפוארת יוצאת לאנגליה בחיפוש אחר נערה שסבא סימפסון פלירטט איתה בימי המלחמה. הם נתקלים ברולינג ליד חנות ספרים והארי פוטר עולה מיד, כמובן, עם הערצה חסרת הגבולות של ליסה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by