בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 2 במרץ 
 
 עכשיו גם לו יש כוכב. סקורסזה (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

סקורסזה מקבל כוכב, רשות השידור מקבלת את אולמרט, ג'ורג' מייקל בשיר נגד המלחמה ואקו"ם מול ערוץ המוסיקה החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכוכב של סקורסזה

עכשיו הוא נכנס באופן רשמי להיכל התהילה ההוליוודי. מרטין סקורסזה זכה לכוכב על מדרכת התהילה בהוליווד, ובכך נכנס תחת כנפי החנופה האמריקנית, עוד לפני טקס האוסקר. או שאולי מדובר ברמיזה קלה לעבר הטקס?
 

ועוד פעם אקו"ם

אחרי הסיפור הסנסציוני בדבר השבתת המוסיקה בתחנות גלי צה"ל, אחרי הסיפור בדבר התמלוגים מהשמעת מוסיקה בבתי מלון, מגיע כעת הסיפור הבא בטרילוגיית אקו"ם לא מוותרת. והפעם: אקו"ם מול ערוץ המוסיקה החדש. נציגי ערוץ המוסיקה טוענים כי באקו"ם באים בדרישות בלתי הגיוניות מהערוץ החדש, ותובעים עשרה אחוז מהכנסות הערוץ. בערוץ אומרים שככה לא עולים לאוויר, בעיקר נוכח העובדה שבתנאי המכרז נכתב שאקו"ם תזכה לשבעה אחוזים. אגב, לרענון הזיכרון, הוויכוח עם תחנות כלי צה"ל היה שאקו"ם דרשה שבעה אחוזים ואילו משרד הבטחון לא הסכים לעבור את החמישה. מישהו באקו"ם התלהב?
 

הנגנים בברודווי לקראת שביתה

מי שמתכנן לנסוע לניו יורק לראות כמה מחזות זמר טובים, רצוי שישקול את העניין בשנית. המוסיקאים בברודווי הצביעו אמש (שבת) בעד מתן אישור לאיגוד לפתוח בשביתה, באם לא יגיע להסדר עם מפיקי התיאטראות. הלילה מסתיים החוזה בין המוסיקאים למפיקים, ועדיין לא נראה חוזה חדש באופק. המגעים ימשכו היום, אולם אם הצדדים לא יגיעו להסדר, צפויים החל ממחר המוסיקאים פשוט להיעלם מבמות מחזות הזמר. פנטום האופרה א-קפלה?
 
 

רשות השידור מפחדת מאולמרט

במסגרת תוכניתו "לעזאזל ההגיון - העיקר הקואליציה", קיבל אהוד אולמרט, מלבד השילוב המופלא של שר המסחר והתעשייה ושר העבודה והרווחה (אין כאן איזה ניגודון אינטרסים?), גם את האחריות על רשות השידור. שיהיה. ברשות, שגם כך לא חסרים בה ניסיונות להתערבות מצד כל פוליטיקאי מתחיל, לא ממש ששים ושמחים. לאולמרט רזומה לא רע בכלל בהתבטאויות כנגד התקשורת. השילוב של שר העבודה, שר התעשייה ושר רשות השידור גורם לאי נוחות קלה. בקרוב נדע האם בצדק.
 

ג'ורג' מייקל קובר את המלחמה

ג'ורג' מייקל החליט שלצאת בהצהרות זה לא מספיק, ויוצא בשיר מחאה כנגד המלחמה המתפתחת בעיראק. מייקל החליט להקליט גירסת קאבר לשיר "הקבר" של דון מק'לין, שנכתב במקור כשיר מחאה נגד המלחמה בוויאטנם. הופעת הבכורה של השיר הייתה בתוכניתו של גרהאם נורטון בערוץ 4 הבריטי, והחל ממחר ירוץ הקליפ גם ב-MTV. במקביל, התנצל מייקל על תקיפתו את כוכבי הפופ הנוכחיים והדרישה שלא יבצעו Band Aid 2 ואמר כי הוא חושב שבעת ההתבטאות הוא היה "סנוב מוסיקלי".
 

בונו: בלייר טועה בכנות

ואם כבר מלחמה: סולן U2 יוצא אף הוא נגד המלחמה עם עיראק ונגד בלייר, אם כי בצורה מעודנת משהו. בונו נפגש עם נשיא צרפת, ז'אק שיראק, ודן איתו במלחמה במגיפת האיידס, "המלחמה הנשכחת" כהגדרתו. לאחר מכן הוא אמר כי הוא מאמין שבלייר לא יוצא למלחמה בעיראק בגלל הנפט, וכי הוא כן בעמדה שלו על עיראק. אלא שלדעתו בלייר טועה בכנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by