בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשכורת הראשונה שלי 
 
 
בני, הזמן הוורוד

"כשהתעוררתי, ניגשתי אל התיק שלי כדי לבדוק האם הכסף שם ואולי הכל היה חלום. מצאתי את הכסף בתוך הארנק בשטרות של חמישים שנדמה שחייכו אלי בבוז ואמרו לי: בוקר טוב לך זונה!". עלילותיו של זונה ממין זכר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עבר זמן רב מאז שהייתי פעם אחרונה בגן. ניסיתי שלא לחשוב על המקום הזה אבל השילוב של הבדידות והמצב הכלכלי אילצו אותי לחזור. חוצמזה הייתי משועמם, בלי טיפת ריגוש בחיי, ללא קשר, שלא לומר רומן חולף או זיון חטוף.

הפעם הגן נראה סוער מתמיד, המון תנועה, הרבה גברים מסתובבים ומחפשים ולו ללילה אחד הרפתקה מינית סוערת, ובמקביל עומדים הבחורים/ילדים על המדרכה ומקווים לסגור ערב עם כמה מאות שקלים או לפחות עם מאיה. גם זה משהו לא?

רציתי שיקרה משהו, לא חשבתי על הכסף, זיון טוב או שיחה עם מישהו מתוק, העיקר להפיג את הבדידות המעיקה. כמובן שהייתי מעדיף גבר חתיך וחמוד שיודע לזיין ומשלם על זה. אבל כאן זאת לא תוכנית לפי בקשתך, מהר מאד הבנתי את זה.

עמדתי בפינה חשוכה למחצה כדי לא לבלוט מדי, פחדתי שמישהו שאני מכיר יזהה אותי ויפיץ עלי שמועות מרושעות. לא חלפו חמש דקות ולידי עצרה מכונית מפוארת. התקדמתי לעבר המכונית, מתכנן בראשי מילות פתיחה שלא יסגירו את חוסר הניסיון שלי. רציתי למנוע כל אפשרות שמישהו ינצל אותי, לא עוד פעם.
"היי", פניתי לדמות במכונית, "מחפש משהו?"
"משהו כמוך", הוא ענה.
"מה אתה אוהב לעשות?", שאל מבלי לבזבז זמן מיותר, "נו מה אתה אומר? תעלה, לא תפסיד". "כמה אתה לוקח?", הוא שאל; נזכרתי שאני יושב במכונית פאר. "300 שקל", זרקתי. נסענו משם.

למעשה, אני ועוד הרבה אחרים קובעים את המחיר על פי הרכב שהקליינט נוהג בו. אם הרכב נראה יקר אנחנו דופקים לו מחיר, אם הרכב נראה עלוב, אנחנו מבינים שקופה גדולה לא תצא ממנו, זהו מין קוד לא רשמי שיש בינינו. הוא לקח אותי לאזור של מוסכים, החנה את הרכב במקום חשוך ויצא ממנו. בוא תצא החוצה, ספק ציווה ספק ביקש. יצאתי, הוא נשען על מכסה המנוע, פתח את מכנסיו, היתה לו זיקפה אדירה , תמצוץ לי את הזין אמר, עשיתי כדבריו. כל הזמן חשבתי על הכסף שאני הולך לקבל ועד כמה הוא מגיע לי בזמן. מבחינתי כל האקט היה טכני לגמרי, נטרלתי לגמרי את כל הרגשות מהגוף שלי ורק ככה הצלחתי להתמודד עם העבודה החדשה שמצאתי לי.

לאחר דקות אחדות הוא גמר בקול גדול. הייתי מרוצה שהסיוט נגמר מהר, אפילו לא הייתי צריך להתלבש חזרה, הרי לא נדרשתי לפשוט את בגדיי. חזרתי למכונית וחיכיתי שיתנקה וייכנס. הוא חזר עם חיוכו המהמם (שנראה לי כבר הרבה פחות מהמם), נתן לי את הכסף והחזיר אותי לגן. עכשיו ממש צהלתי. יש לי כסף! בו זמנית הרגשתי גם ממש זול ומגעיל אבל הצלחתי איכשהו לשכנע את עצמי שזה לא סוף העולם ושלפחות עכשיו יש לי כסף של שני ימי עבודה שעשיתי בשלוש דקות. לא אשקר לכם, הכסף הקל פיתה אותי ולא הרגשתי באותו זמן שנעשה נזק (לא לטווח הקצר לפחות).

השעה הייתה קרוב לחצות והייתי מוכרח לרוץ ולתפוס את האוטובוס האחרון הביתה. כשהתעוררתי למחרת, ניגשתי מיד אל התיק שלי כדי לבדוק האם הכסף שם ואולי הכל היה חלום. מצאתי את הכסף בתוך הארנק בשטרות של חמישים שנדמה שחייכו אלי בבוז ואמרו לי: בוקר טוב לך זונה! החבאתי את הכסף על מנת שלא יתגלה על ידי בני הבית והחלטתי שלא לעשות מכל העסק סיפור גדול. כבר באותו ערב יצאתי שוב לגן. אולי עוד אהיה מיליונר בקצב הזה חשבתי לעצמי. וככה, פשוט ככה, הפכתי מבחור תמים וחסר ניסיון לבעל מקצוע. המקצוע העתיק ביותר בעולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by