בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני, 3 במרץ 
 
 תמיכה מלאה מההפקה. שין   
 
מערכת מיקסר

שפילברג יצלם סרט בישראל, אגילרה הצליחה להוריד את טאטו, בריטני לא רוצה להגיע לבית המשפט וNBC לא ממש מרגישים בנוח עם מרטין שין

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שפילברג בישראל

סטיבן שפילברג מתכוון לצלם סרט חדש, דווקא בארץ הקודש, ואפילו עם לא מעט שחקנים ישראלים. אתר Ynet מדווח כי האודישנים לסרט החדש כבר החלו, תחת ניהולה של המלהקת רודיקה אלקלעי. יותר חשוב -שפילברג דרש שהכל ישמר תחת סודיות מלאה. בישראל, כן בטח.
 

NBC לא מרגישים בנוח עם מרטין שין

הנהלת רשת NBC לא ממש ששה להצהרות של מרטין שין, הנשיא בשבילכם בסדרה "הבית הלבן", כנגד המלחמה הממשמשת ובאה עלינו בעירק. שין סיפר כי הוא קיבל תמיכה מלאה לצעד מצוות התוכנית, אולם קיבל מסר ברור מצוות ההנהלה שהם ממש לא מרגישים בנוח עם הצעד. עם מלחמה הם מרגישים לא רע, כנראה.
 

אגילרה הורידה את טאטו

לאחר תקופה שנראתה כנצח, אך נמשכה רק ארבעה שבועות, ירד הצמד הלסבי "טאטו" מפסגת מצעד הפזמונים הבריטי. טאטו, שהצליחו להפתיע עם הטיפוס המהיר לפיסגה, כמו גם עם ההאחזות בה, נאלצו לרדת למקום השלישי, כשכריסטינה אגילרה כבשה את המקום הראשון עם "Beautiful".
 
 

נגני ברודווי דוחים את בשביתה

במסגרת תוכניתנו "ככה הסתדרות צריכה לעבוד", נמשכים המגעים בין נגני ברודווי לבין בעלי התיאטראות, לגבי חידוש החוזים. הנגנים הצהירו שהם מוכנים לדחות ליום שישי את השביתה שתוכננה להיום, אם המגעים ימשכו ותהיה התקדמות. אגב, כל נושא השביתה נסוב סביב ההסכם בין האיגוד לתיאטראות על העסקה של מינימום נגנים לכל מופע, בהתאם לגודל התיאטרון.
 

גאון לא מפספס

תוכניתו של יהורם גאון בערוץ הראשון עשתה את הבלתי יאומן. "שישי בגאון" סחפה יותר צופים, ביום שישי האחרון, מהתוכנית "פספוסים" של יגאל שילון ששודרה במקביל בערוץ השני. גאון זכה לרייטינג של 15.4 אחוז ואילו שילון הסתפק ב-14.6 אחוז. היסטוריה.
 

רייטינג, עוקבים אחרינו

ואם כבר בנושא הרייטינג עסקינן, חברת טל-גאל, החברה האחראית על איסוף וגיבוש נתוני הצפייה בטלוויזיה בישראל, דיווחה כי נעשה ניסיון לחשוף את כתובות משפחות המדגם. על פי הדיווח, טכנאי החברה גילו כי אנשים זרים עוקבים אחריהם. זהות משפחות המדגם חסויה ביותר ומהווה את אחד הסודות השמורים בענף הטלוויזיה בארץ, מחשש לניסיונות להפעיל לחץ על המשפחות ולשנות את נתוני הרייטינג, שכן גם הטייה של מספר משפחות בלבד עשויה להטות את נתוני הרייטינג ואת תשלומי המפרסמים.
 

בי.בי.סי הולכים על ג'אז עם וודי אלן

תחנת הרדיו בי.בי.סי.3 הודיעה כי היא עומדת לשדרג את לוח המשדרים שלה, ולפנות לקהל רחב יותר ממאזיני מוסיקה קלאסית בלבד. היעד - ג'אז. במסגרת הרעיון, החליטה התחנה להפיק סידרה דוקומנטרית על מוסיקת הג'אז, ולצורך העניין שכרה גם כמה שמות גדולים, ובהם וודי אלן, ג'ולס הולנד, אנדרה פרווין וג'ורג' מלי. איכות היא לא מילה גסה.
 

בריטני רוצה להגיע להסדר עם ה'עוקב' היפני

בריטני ספירס החליטה לנסות ולהגיע להסדר מחוץ לבית המשפט, עם המעריץ היפני שלה, שלטענתה עקב אחריה. ספירס האשימה את מאשהיקו שיצאוו'ה, בן 41, שעקב אחריה ואף שלח לה מסרים בנוסח "אני רודף אחריך". בריטני גם ביקשה מבית המשפט צו הרחקה המורה ליפני שלא להתקרב מעבר ל-1000 מטרים לביתה, מקום עבודה, וכל מקום אחר בו בריטני תהיה. מה שאומר כי שיצאוו'ה לא יכול לצאת לשום מועדון נחשב בניו יורק. אלא שעכשיו, כאמור, הודיעו עורכי דינה של ספירס, כי כעת נערכים מגעים מתקדמים כדי להמנע ממשפט תקשורתי ארוך ומתיש. או שהם יודעים משהו חדש?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by