בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מועדון הסרט הוורוד יוצא בליין DVD 
 
 מתוך ``נ.ב. החתול שלך מת``, החודש במועדון הסרט הוורוד   
 
מערכת מיקסר

הכותרים יופצו לספריות הווידאו ויאפשרו חשיפה גבוהה יותר לסרטים הומו-לסביים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועדון הסרט הוורוד, הקיים כבר קרוב לחמש שנים ומופעל על ידי גיל הפקות, יפיץ החל בחודש מרץ תקליטורי DVD של סרטים שהוקרנו במסגרת המועדון, לספריות הווידאו ברחבי הארץ.

ארבעת הסרטים שיופצו החודש לספריות הם "כסף שרוף", "יותר טוב משוקולד", "אורבניה" ו"כמעט 18".

המועדון מציג באופן קבוע בסינמטקים ברחבי הארץ סרטי איכות בנושאים הומו-לסביים, ולאחרונה אף הרחיב את פעילותו גם לערוצי הסרטים של הלווין והכבלים הדיגיטליים.

החודש במועדון הסרט הוורוד יוקרן "נ.ב. החתול שלך מת" (P.S. Your Cat Is Dead), המבוסס על מחזה אוף-ברודווי משנות השבעים שעסק בשאלת היחסים שבין סטרייטיות והומואיות. המחזה זכה להצלחה גם בארץ. הוא הועלה בתיאטרון "הבימה" בשנת 1994, בתרגומו ובימויו של עמי דיין ובכיכובם של ליאור אשכנזי ונתי רביץ.

העלילה עוסקת בג'ימי זול (סטיב גוטנברג, שגם ביים), שחקן ומחזאי כושל, שבערב ראש השנה החדשה נראה העתיד שלו גרוע במיוחד, אחרי שחברו הטוב ביותר מת, חברתו קייט (סינתיה ווטרוס) עוזבת אותו, והגירסה האלטרנטיבית שלו ל"המלט" נכשלה וירדה מהבמות אחרי לילה אחד בלבד, וחתולו האהוב הולך לעולמו. חוץ מזה, פורץ מנסו לגנוב את תכולת דירתו בפעם השלישית.

ג'ימי תופס את אדי (לומברדו בויאר), קומיקאי מתחיל והומו הפורץ לבתים כדי להשלים הכנסה, ומחליט לפרוק עליו את זעמו וללמד אותו לקח שלא ישכח. במקום לקרוא למשטרה הוא קושר אותו לכיור, והשניים מעבירים ביחד לילה מתוח וסוראליסטי במיוחד בדירה המתפוררת, שמופרע מדי פעם על-ידי חבריו המוזרים של ג'ימי. "נ.ב. החתול שלך מת" עוקב אחרי מערכת היחסים הטעונה המתפתחת בין שני הגברים הלא יוצלחים, ועוסק בשאלות של אהבה, כוח, שליטה וזהות מינית.

הסרט יעלה בסינמטק ת"א ביום שבת, 15/3.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by