בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני אוספים חדשים ללייבל "פאקט" 
 
 מעין פוטו מונטאז` של עטיפות שני האוספים   
 
מערכת מיקסר

"פאקט ביי פאקט 2" ו"אלקטרוניק פאקטס" יצאו החודש בלייבל הירושלמי ויסכמו 4 שנות פעילות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במהלך חודש מרץ ישיק הלייבל הירושלמי המצויין "פאקט" שני אוספים חדשים, "פאקט ביי פאקט 2" (המשך לאוסף הראשון שיצא ב-2000) ו"אלקטרוניק פאקטס". ב-13 במרץ יתקיימו בתל-אביב שלושה אירועים לרגל השקת האוספים, בבארבי, בג'ה-פן ובסטודיו של אנסמבל המאה ה-21.

"פאקט ביי פאקט 2" יציג את הטווח המוסיקלי של הלייבל - רוק בעברית, רוק באנגלית, פוסט-רוק, אלקטרוניקה ועוד, תוך ניסיון לשמור על חווית האזנה רציפה, כמו באלבום רגיל. 60% מהקטעים באוסף לא יצאו מעולם, וחלקם הוקלטו/ הופקו/ מוקססו במיוחד עבור האוסף: קטע של הפוריטנים הצעירים, מתוך ההופעות המשותפות עם יאפים עם ג'יפים וקטע חדש של גלברט.

"אלקטרוניק פאקטס" הוא אוסף אלקטרוני, המורכב מקטעים שתרמו מאמנים של הלייבל ושלל אמנים אורחים. בין היתר ניתן למצוא באוסף קטע חדש של בניה רכס (טפט) תחת השם גדודי אלקאזיי, בהשתתפות אלון אבנת (גאזה) - שיתוף פעולה ראשון מאז היו השניים חברים בלהקת הרוק התעשייתית די ואלט; הופעת סולו של נדב רביד, ועוד רבים אחרים.

בין שאר היוצרים המופיעים באוספים ניתן למצוא גם את צ'ארלי מגירה, צוקי, יאפים עם ג'יפים, אריאל קליינר ופרויקט הגומיה, FuN, זגונדר, בניה רכס, אביעד אלברט, רן סלווין, גלברט, דידי פייר, אריאל קן, גאזה, סאבסוניק, חנה וחסיבה ועוד.

שני האוספים יצאו ב-9 במרץ, אך ניתנים כבר עכשיו לרכישה במחיר מוזל באתר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by