בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
טלוויזיה 
ערב עברי 
 
 ישראל שר עברי    צילום: מתוך התכנית    
טלוויזיה |
 
סנונית ליס

המתמודדים התעללו בתרבות היוונית, עברי לידר הרים את הרמה וישראל, ליבי ואביב מסתמנים כשלישיית הגמר. מעקב כוכב נולד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בריגיטיה בהומאז' שהביא להדחתה
 בריגיטיה בהומאז' שהביא להדחתה 
 צילום: מתוך התכנית 
 
עם ישראל מייבא מיוון מגבות באופן סדיר ובלתי חוקי, אנחנו צובאים על חופיה וכובשים כל מלונית נידחת בכל אי עלום שם הנמצא בה. להפקת "כוכב נולד" זה כנראה לא מספיק. כהמשך בלתי ישיר למרד החשמונאים התעללה השבוע כוכב נולד בתרבות היוונית. הערב נפתח בביצוע קבוצתי מזעזע ל"סיגל סיגל", במהלכו נראה אביב משולם מיוסר אף יותר מהרגיל. אחריו ניפצו הכוכבים הנולדים המנונים יווניים על רצפת האולפן בזה אחר זה. את המצב לא שיפר צביקה הדר. ניסינו לספור כמה פעמים אמר "יאסו" במהלך התכנית, אבל בשלב מסוים נאלצנו להוריד שוט של אוזו כדי להתמודד בגבורה עם מה שיזכר כפרשת האי היווני2.
 

הגנון של שמעון

מטושטש. ישראל הבראוני
 מטושטש. ישראל הבראוני 
 צילום: מתוך התכנית 
 
את משימת אירוחו של טריפונס בתכנית קיבל שמעון פרנס - אי יווני בפני עצמו. בשילוב משונה בין מסיבת גן לבין מפגש של אלכוהוליסטים אנונימיים, קיבלו פרנס וטריפונס את פני המתחרים על בקבוק אוזו. גילם הצעיר של המתחרים הותיר את הצמד טריפרנס לחסל לבדם את הבקבוק, וטוב שכך – השניים בהחלט נזקקו למשקה חריף כשליבי הודיע להם שיעניק ל"עיניים שלי" ביצוע נירוונה אנפלגד. מי שלא נתן לטריפרנס לשתות לבדם הוא ישראל הבראוני, שהרים כוס יין לחיי חיים אמיתיים יותר, ותרם את חלקו לחיסול מלאי האלכוהול. לא היינו מופתעים מהרגלי השתיה של בראון שנראה כאילו תדלק שוב לפני התכנית כשסיפק ביצוע מפוזר ומטושטש ל"כשנבוא". מצטיינת הערב הייתה כרמל אקמן, שהעניקה לעצמה ולנו מתנת יום הולדת: ביצוע מרגש, עמוק וחזק ל"אילו הייתי אתך", על זה היה אומר צביקה (בפעם המיליון): "יאסו!"
 

שירה עברית

ליבי מפלס דרך לגמר
 ליבי מפלס דרך לגמר 
 צילום: מתוך התכנית 
 
את מה שלא הצליח לעשות צוות "כוכב נולד" בעונה שלמה עשה עברי לידר בשבוע. בהנחיה כנה, מדויקת וסקסית להפליא סחט לידר מכל מתמודד את הביצוע הכי טוב שהיה לו לתת. בלט ליבי רן בעיבוד מבריק ל"תמיד אהבה" שנפתח במגה פון והמשיך בשירה סגנון סוויד. אם תהיתם איך היה נשמע לידר לו היה חי בבריטניה בתחילת שנות ה-90, ליבי סיפק את התשובה. כמה חבל שהדר לא התאפק ובתום הביצוע ביצע במגה פון מעשה מגונה וניצל אותו לצורך חיקוי מטריד ומעיק.
ריגש גם אביב "תעשה לי כבש" משולם שהעניק ביצוע אישי ומיוחד ל"כמה כוכב". כלקח מטעויות העבר החליטה ההפקה שלא לסמוך על כושר ההבחנה של הצופים וניהלה עבורו קמפיין בחירות: השופטים, הדר, לידר וגם כמה מהתאורנים לא חדלו לומר שוב ושוב כמה טוב שאביב שב לתחרות. הגדיל לעשות אוחובסקי שסיפר לצופים שהוא מצפה לראות בגמר את ישראליביאביב. כדאי שתצביעו בהתאם להוראות, אי אפשר לדעת אלו רעידות אדמה יפקדו את האזור אם ההפקה לא תהיה מרוצה מהנבחרים שלכם.

בשעה טובה נפרדנו מרותם כ"ץ אחרי שהעניק ביצוע סכריני ומשעמם ל"זכיתי לאהוב". נראה שעכו סימסה בשבועות האחרונים בטירוף שלה, קשה למצוא הסבר אחר להישרדותו של כ"ץ בתחרות עד כה. גם בימיו הטובים ביותר כ"ץ נשמע כאדי בטלר לעניים. הוא לא הציע ביצועים מעניינים, לא שר עד כדי כך טוב, הוא לא כריזמטי ואפילו לא חתיך במיוחד. אם היה שורד עוד כמה תכניות, היה הופך לגירסה מקומית של דייויד ארצ'ולטה. טוב שהעניין נחסך מאתנו, רעידת האדמה על שם אביב הספיקה לנו, אין צורך במכות טבע נוספות.
 
 
הספיק לנו ארצ'ולטה אחד. כ"ץ בחוץ
 הספיק לנו ארצ'ולטה אחד. כ"ץ בחוץ 
 צילום: מתוך התכנית 
 
נפרדנו כך: מבירגיטה ומרותם כ"ץ

המצטיינים שלנו: כרמל אקמן וליבי רן. השופטים התאהבו דווקא בביצוע של ישראל ל"ניסים". נו שוין

ציטוט נולד

"לכי שיהיה לך פני סופלאקי מאחוריי הקלעים" (הדר באיחול מטריד)

"המריאה אחול מניוקי" (פיק טוען שכרמל מתרוממת)

"מה, גמרת את הכל עד הסוף, מה אתה נורמלי?" (טריפרנס בשאלה רטורית לבראון)

"היא שרה את זה במלעוניות" (פרנס מדבר מרגולית שוטפת)

"הגשת לי עכשיו נחת בצלחת" (מרגול מנשנשת בראוני)

"מה שעברי עשה לך – הוא ניקה לך את החארטות" (מרגול מחרטטת לרותם כ"ץ)

" ידעתי שיהיה כיף כשעברי יבוא" (אוחובסקי מפלרטט)

"אני יודע לזהות אצל כרמל את היכולת לשיר כמו נערה מוסיקלית ולהפך" (צביקה פיק – למה התכוון המשורר?)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by