בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 6 במרץ 
 
 מצונזרות. איה ושירלי   
 
מערכת מיקסר

ערוץ 10 בלי איה ושירלי, מדינת ישראל בלי שחקנים, הד ארצי בלי מדונה, קייט מוס מעדיפה בלי בוש וכריסטינה אגילרה דווקא עם בגדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

צ-נ-ז-ו-ר-ה

זהו. זה סופי. מועצת הרשות השניה החליטה אתמול ברוב קולות לאסור על ערוץ 10 לשדר את התוכנית "יצרים עם איה ושירלי". "הארץ" מדווח כי לטענת חברי מועצת הרשות התוכנית אינה ראויה לשידור בערוץ הפתוח לכלל הציבור בשל התכנים המיניים הבוטים שבו. בכרי לא לבד.
 

מדינת ישראל ללא שחקנים

אחרי שמטה המאבק להצלת התרבות החליט לסגור את כל התיאטראות בארץ ב-1 ביוני, הוחלט כעת על שלב נוסף במאבק: בתחילת יוני יתפטרו כל שחקני התיאטרון הרפרטוארי בארץ. בנוסף, מנסים ראשי מטה המאבק לצרף גם את שחקני הטלוויזיה לצעד חסר התקדים. המטרה: ישראל ללא שחקנים. גם לא בטלוויזיה. ההנחה: טלוויזיה בלי שחקנים ועם חדשות כהפקות מקור בלבד, תוביל להתעוררות ציבורית והבנה עד כמה מהווה הקיצוץ בתקציב התרבות פגיעה הרסנית בתרבות בישראל.
 

הד ארצי בלי מדונה

הד ארצי סופגת מכה קשה. חברת התקליטים וורנר בראדרס החליטה להפסיק את החוזה עם החברה, הנמצאת בקשיים כלכליים קשים, ולעבור למפיצה אחרת בישראל. התוצאה: הד ארצי תאלץ להפרד מחלק נכבד מהמכירות שלה, ומאלבומים של אמנים כמדונה, אר.אי.אם, רד הוט צ'ילי פפרז ורבים נוספים.
 
 

כריסטינה אגילרה עם בגדים

כריסטינה אגילרה, שכל כך אוהבת להוריד בגדים, תאלץ מעתה להקפיד ולהשאר עם בגדים. אגילרה נבחרה לעמוד בראש הקמפיין החדש של ורסאצ'ה. אגילרה עצמה הגיבה על העניין בכובד ראש. "אני נורא מתרגשת. זהו עולם חדש לגמרי עבורי, אז אני נורא מתרגשת".
 

ג'וליאן מור לא מחכה לאוסקר

ג'וליאן מור עדיין לא יודעת אם היא עומדת לזכות בפסלון המוערך, אז בשלב זה היא רוכבת על גלי ההצלחה וחותמת על חוזים. בינתיים היא מתוכננת לככב יחד עם פירס ברוסנן בסרט "חוקים של משיכה", ולככב בסרט "הנשכחים", מותחן פסיכולוגי, שיבויים על ידי ג'וזף רובאן.
 

קייט מוס מפחדת מבוש

קייט מוס אומרת כי נשיא ארה"ב מפחיד אותה. בווידאוצ'ט ברשת, שנערך עם מספר כוכבים בינלאומיים, בהם גם נעמי קמפבל, אמרה מוס על בוש "הוא מפחיד, אני לא יכולה להביט בו". מילים כדורבנות.
 

חמסה על סקסטה

הערב במרכז דוהל בת"א מופע משולב של בנות "חמסה" ובנות "סקסטה", בכמו סקירה היסטורית של מה עשו שני עשורים ללהקות הבנות בארץ. המטרה: מופע של ארגון שמחת הלב, לקידום רפואת ילדים. גם שלמה גרוניך, מיכל אמדורסקי, אמיר פיי גוטמן, רונית שחר ובן ארצי יהיו שם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by