בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 9 במרץ 
 
 למה לא יותר? גנדולפיני   
 
מערכת מיקסר

קיילי בפרס הפריצה הבינלאומית, עמירה הס בפרס חופש העיתונות הבינלאומי, עברי לידר פוצח בקריירה בינלאומית וטוני סופרנו רוצה עוד כסף. והרבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עברי לידר אינטרנשיונל

עברי לידר מתעתד לשוב ולבקר בברלין, עוד השבוע, לאחר שרק לפני שבועיים שב ממנה עם "יוסי וג'אגר". "מעריב" מדווח כי הביקור הפעם הוא במטרה להקליט שירים חדשים, באנגלית, לקראת לא פחות מאשר האופציה של אלבום בינלאומי.
 

טוני סופרנו רוצה עוד כסף. והרבה

השחקן ג'יימס גנדולפיני, טוני סופרנו בשבילכם, רוצה עוד כסף. והרבה. הוא החל בהליכים משפטיים להשתחרר מהחוזה שלו, לקראת צילומי העונה החמישית של הסדרה, אם רשת HBO לא תסכים להעלות את שכרו. כיום מקבל השחקן משהו כמו 400 אלף דולר לפרק. הוא רוצה משהו כמו - 800 אלף. למה לא?
 

זוהר מקליטה ידיד

רבקה זוהר, ההיא מהדרך אל הכפר וחזרה, הקליטה בסוף השבוע שיר חדש, "ידידי" למילים ולחן של שלמה קאלו, שמתפקד גם כבן זוגה. השיר יצא כסינגל יחד עם חוברת ומילות השיר, התווים ואיורים.
 
 

BROADWAY IS OFF

אף אחד לא האמין שזה יקרה, והנה יש הפתעות בחיים. אם במקרה חשבתם לברוח מהמלחמה לאיזה מיוזיקל נחשב בניו יורק, כדאי שתחשבו פעמיים. אין מיוזיקלז. הסכסוך הארוך בין איגוד המוסיקאים ובין המפיקים לא נפתר, גם לאחר הארכה, והחל מסוף השבוע מושבתות רוב ההופעות בברודווי.
 

פרס אונסק"ו לעמירה הס

פרס חופש העיתונות מטאם אונסק"ו לשנת 2003 יוענק השנה לכתבת "הארץ", עמירה הס, על עבודתה העיתונאית בכיסוי האירועים בשטחים. הס מתגוררת בשטחים משנת 1993 ומדווחת מקרוב על האירועים, המגמות והתהליכים המתחוללים בקרב האוכלוסיה הפלסטינית. פרס חופש העיתונות ניתן להס על מחוייבות מקצועית, עצמאות ואומץ אישי יוצאי דופן.
 

נמצאה הפאה של שר

הפאה האבודה של שר נמצאה. ימים ספורים לאחר פרסום הידיעה המסעיר בדבר העלמותה הפתאומית של הפאה היוקרתית, משהו כמו עשרת אלפים דולר, התקשר איזה אלמוני למשטרה ואמר שהוא נתן את הפאה לבחורה, שזו גם הופיעה בתחנת המשטרה עם הפאה. החקירה נמשכת.
 

תכלת נגד תכלת

ערוץ היהדות והמסורת "תכלת" עוד לא עלה לאוויר וכבר נתקל בצרות. המגאזין תכלת תובע את הערוץ ופנה לבית המשפט המחוזי בירושלים בבקשה לצו מניעה בטענה כי הערוץ משתמש בשם של כתב העת, המהווה שם רשום, ובנוסף לכך, גם עיצוב הלוגו של הערוץ מזכיר, אעפס, את זה של כתב העת.
 

פרס לקיילי על כיבוש אמריקה

מגאזין תעשיית המוסיקה Music Week העניק לקיילי מינוג ולחברת EMI את פרס הפריצה הבינלאומית על הצלחת אלבומה של קיילי Fever בעולם, ובעיקר הגעתה למקום השלישי בארה"ב. ולחשוב שהיא התחילה מאיזו אופרת סבון ושיר מסכן עם איזה אחד נשכח, ג'ייסון דונובן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by