בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 10 במרץ 
 
 מל גיבסון. אפילו האפיפיור כבר יודע שזה לא היינו אנחנו   
 
מערכת מיקסר

מל גיבסון מאשים את היהודים בצליבת ישו ומצלם סרט בארמית ובלטינית, אנתוני קידיס כותב אוטוביוגרפיה ו-15 אלף איש רוצים את צביקה הדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

גיבסון מאשים את היהודים בצליבה

מל גיבסון מממן בימים אלו הקמת מבנה לחברי כנסייתו הקתולית האדוקה "המשפחה הקדושה". גיבסון, שידוע כבר במסירותו לדת, מביים גם סרט על 12 השעות האחרונות בחיי אדוננו ישו המושיע, הסרט יצולם ברומא, והשחקנים ידברו אך ורק לטינית וארמית. מרווין היר, רב אמריקאי ידוע, פנה לגיבסון בבקשה שלא להאשים את היהודים בצליבת ישו, היות ונודע שגיבסון מתנגד לרפורמה השנייה בוואתיקן, זו המתנערת מההאשמה הנושנת. גיבסון עצמו, שנשאל בראיון טלוויזיוני אם הסרט ירגיז את הקהל היהודי, השיב ש"הוא עשוי. הוא לא נועד לעשות כן. הוא נועד לספר את האמת".
 

אוטוביוגרפיה לאנתוני קידיס

למי שרצה לחוש על בשרו את טעם החיים על הקצה, אין לנו איך לעזור, אבל למי שרוצה להתרווח בסלון ולקרוא על כוכבי רוק שמזריקים סמים, סולן ה"רד הוט צ'ילי פפרס", אנתוני קידיס, מתחיל לכתוב אוטוביוגרפיה. הספר, "Scar tissue", עתיד לצאת בסתיו הקרוב ולגולל את עלייתם ועלייתם של הצ'ילי פפרס. קידיס ייעזר בכתיבה בלארי סלומן, מי שסייע להווארד סטרן בכתיבת האוטוביוגרפיה המצליחה שלו בזמנו.
 

"שיקגו" לקח את גילדת השחקנים

במסגרת חודש האוסקר, זכה "שיקגו" בפרס הסרט הטוב ב"פרסי גילדת השחקנים", וגם זיכה את קת'רין זיטה ג'ונס ורנה זלווגר בפרסים. עכשיו רק צריך עוד תחרות בו יזכה "השעות" בדיוק באותם תארים. קלינט איסטווד קיבל פרס על מפעל חיים והביע חשש מפרישה.
 
 

15 אלף איש רוצים לזמר בטלויזיה

15 אלף אנשים כבר נרשמו לאודישנים, לקראת העונה החדשה של השעשועון המוסיקלי "לא נפסיק לשיר", בהנחיית צביקה הדר. התוכנית, בפורמט חדש, תשדר אודישנים מצולמים של 16 מועמדים ומועמדות, שיינוקדו על ידי חבר השופטים והקהל. הזוכה המאושר יזכה להקליט שיר מקורי חדש, בהפקת זמר ישראלי ידוע (צביקה פיק, מן הסתם).
 

קרבות ראפ עם אמינם בדטרויט

קרבות סטייל "8 מייל" יתקיימו באולם בדטרויט, בהנחיית אמינם. בין הקאראטיסטים הוורבליים ישפטו כוכבי הסרט מקי פייפר ופרופ מ-D12, ומי שממלמל הכי טוב, יזכה בהזדמנות להקליט דמו באולפן הוליוודי, על חשבון הבית. הארוע החתרני יתקיים חמישה ימים לפני השקת הסרט ב-DVD.
 

השחקנים מתחתנים, ג'יי לו מחליפה את השם

האביב מגיע והשחקנים מתחתנים, ברג'יט פונדה עם המלחין הקולנועי דני אלפמן. טובי מגוייר עם ג'ניפר מאייר, הבת של נשיא יוניברסל, אבל הגדילה לעשות ג'ניפר לופז, שתחליף גם את שמה המותגי בשמו, המותגי לא פחות, של ארוסה בן אפלק. אשה משוחררת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by