בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דודו טופז הגיע לחקירה על הטרדה מינית, ונישק כתבת 
 
 
מערכת מיקסר

כשהגיע להחקר בדבר הטרדה מינית של מאבטחת בתוכניתו, נישק טופז את כתבת "קול ישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הלקחים מהליקוק הפומבי והכפוי של נטלייה אוריירו, לא הופנמו כראוי, ככל הנראה, על ידי דודו טופז, שמואשם עכשיו על ידי מאבטחת באולפני הרצליה כי נצמד אליה מחוץ לאולפן בו צולמה תוכניתו, נישק אותה בכוח על פיה, והצמיד אותה אל גופו. כך מפרסם הבוקר "ידיעות אחרונות".

עו"ד ציון אמיר, פרקליטו של טופז מסר כי "מרשי דוחה בשאט נפש את התלונה שהוגשה נגדו. אין שחר לדברים. מדובר בתלונה קנטרנית שנועדה לפגוע במעמדו הרם של מרשי. מרשי סומך על חקירת המשטרה, ואין לו ספק שהיא תחשוף את מניעיה הפסולים של המתלוננת".

בימים האחרונים נחקרו במשטרה עדים לארוע, ומנהלי חברת האבטחה בה מועסקת הצעירה. טופז הגיע לחקירה היום במשטרת גלילות בסביבות השעה 12:00 בצהריים, כשהוא חמוש במשקפיי שמש כהים ומלווה במספר אנשים. טופז עיתונאים אמר שאינו מבין כלל על מה החקירה נגדו, ונשק לכתבת "קול ישראל" יפה גליק, כדי להוכיח ש"אין עם זה שום בעיה".

החקירה הסתיימה כעבור 45 דקות. לטענתו המקרה ארע לפני כחודש, "למה היא חיכתה כל כך הרבה זמן אם זה היה לפני חודש?" שאל, "האשה הזו רואה צל הרים כהרים".

על פי טופז, הוא בסך הכל שאל אותה בסיום התוכנית איך היה ולאחר שהשיבה שהיה יפה, נתן לה נשיקה. לדבריו הוא מנשק הרבה צופים אחרי התוכנית. כנשאל אם נישק אותה על הפה, השיב: "נשיקה על הפה אני נותן רק לילדים שלי".עוד על ההיסטוריה של דודו:

תוכניתו של טופז - 'שפל תקשורתי'
ראשון לבידוד - יוענה גונן
כך דודו לא מתנהגים - ירוחם דץ
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by