בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
טלוויזיה 
"לרדת בגדול": מתמודד הודח אחרי שביצע שאיבת שומן 
 
 אלון בולדו במעמד ההדחה בתוכנית    
טלוויזיה |
 
ליבי בגנו

אלון בולדו, ממתמודדי "לרדת בגדול", הודח סופית בעקבות ניתוח שאיבת שומן שביצע בניגוד לתקנון התוכנית. בולדו בתגובה: "הניתוח מזערי, זה ביזיון שהדיחו אותי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהפקת תוכנית הריאליטי "לרדת בגדול" החליטו להדיח את אלון בולדו באופן סופי, לאחר שזה ביצע שאיבת שומן בניגוד לכללי התוכנית.

בולדו, שהודח לפני שבועיים, היה יכול להתברג בגמר בזכות גלגל הצלה, אולם לאחר שנודע להפקה כי הוא עבר בסתר ניתוח שאיבת שומן, הסרת עודפי עור ומתיחת עור ובכך יצר לעצמו יתרון גדול על פני מתחריו, הוחלט למנוע ממנו את הסיכוי האחרון להגיע לקו הסיום.

מערוץ 10 נמסר: "צוות התוכנית 'לרדת בגדול' ומאמני הסדרה, דוחים מכל וכל את הדרך בה בחר אלון לקדם את עצמו בתחרות ומוקיעים את המעשה העומד בניגוד לכל הערכים הבסיסיים של הסדרה. מאחר שאלון עבר על תקנון התוכנית והתחרות ופגע באמון עליה מבוססת התוכנית, ובנוסף הפר את החוזה עליו חתם עם ההפקה - הוא הודח לאלתר ולא יזכה להשתתף בגמר הגדול שיתקיים בסוף ספטמבר".

"הניתוח שעשיתי הוריד לי כמות מזערית של שומן ולא משהו שהיה יכול להשפיע על תוצאות הגמר", אמר בולדו ל-nana10. "זה ניתוח כירורגי לחלוטין. הייתי אמור לעבור כמה ניתוחים אבל העדפתי לגמור הכל עכשיו. לא ראיתי את עצמי כמועמד לנצח, כי לא ספרו אותי. זה ביזיון שהדיחו אותי מהגמר. אני לא מתכוון לשתוק על זה ועוד ישמעו ממני".

עוד על אלון

איך נראה אלון בבית לפני התחרות
 
 
כך נראה אלון בפעם האחרונה שביקרנו אותו לפני הניתוח
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by