בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שלישי, 11 במרץ 
 
 אלוויס קוסטלו. מכובד ביותר   
 
מערכת מיקסר

אוסקרים יחולקו גם יעופו פה טילים, השחקנים בניו-יורק יודעים להשיג מה שהם רוצים, ואלוויס קוסטלו, הקלאש, פוליס ו AC/DC צועדים אל תוך הנצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שום מלחמה לא תעצור את האוסקר

בארוחת האוסקר המסורתית הכריזו ראשי האקדמיה שבין אם תהיה או לא תהיה מלחמה, טקס האוסקר יתקיים כמתוכנן. הטקס נדחה בעבר פעמיים, פעם אחרי הרצחו של מרטין לותר קינג ופעם לאחר ניסיון ההתנקשות ברייגן. "זה יהיה מעט מגונה לרקד על השטיח האדום כשאנשים מתים" אומר דנייאל דיי לואיס, המועמד על תפקידו ב"כנופיות ניו-יורק". אולי.
 

אלוויס קוסטלו, סטינג, הקלאש ו-AC/DC בהיכל התהילה

הקלאש, AC/DC, פוליס, אלוויס קוסטלו, די אטרקשנס, האחים הצדקניים, מו אוסטין, בני בנג'מין, פלויד קרימר וסטיב דוגלס, הם הכניסות החדשות להיכל התהילה של הרוק אנד רול. הטקס השנתי נערך אמש בניו-יורק וישודר ב-VH1 בגרסתו הערוכה. מחווה לג'ו סטראמר, סולן הקלאש המנוח, נערכה על ידי טום מורלו מאודיוסלייב ודה אדג' מ-U2.
 

משבר ברודווי לקראת סיום

שביתת התיאטראות בברודווי מתקדמת לקראת סיום. איגודי המוסיקאים והמפיקים ששובתים כמחאה על ויכוח בנושא גדלי תזמורות, ביטלו כ-18 הפקות ענק כמו "שיקגו", "המפיקים" ו"רנט". השביתה עלתה לעירייה 7.2 מיליון דולר עד עתה. הבוקר הוזמנו השובתים למשרד העירייה והאווירה אופטימית. בקרוב אצל שחקני ישראל שמתקוממים על קצת יותר מגודל התזמורת, נגיד על משכורת מינימום.
 
 

חצי מיליון שקלים ממשרד הפיס לאמנות ישראלית

מפעל הפיס יוצא לעזרת המוזיאונים הישראליים והאמנים האביונים. כך מדווח עיתון הארץ. חצי מיליון שקל הוקצבו ל-13 מוזיאונים, לרכישת יצירות ישראליות ישירות מהאמנים. התנאים הם שהכסף יעבור ישירות לאמנים ושהיצירות יזכו לחשיפה נאותה. הסיבה לתרומה היא העובדה שבשל קשיים כלכליים לא קונים המוזיאונים יצירות ישראליות מזה כמה שנים, מה שמונע מהם לבצע את תפקידם כבוני אוספים מקיפים של האמנות המקומית.
 

קווין לטיפה קורעת את הקופות

גם אם קווין לטיפה לא תיקח את האוסקר על "שיקגו", יש לה עדיין את הלהיט מספר אחת בארצות הברית כרגע, "Bringing down the house" - קומדיה על עבריינית נמלטת ששוכרת עורך דין לחוץ (דין מרטין) כדי לטהר את שמה - עשה 31.1 מיליון בסוף שבוע הראשון שלו. מיד אחריו נמצא "דמעות השמש", עוד מותחן צבאי של ברוס וויליס, עם 17.1 מיליון.
 

יס תחוייב להשקיע בהפקות מקור בדיוק כמו הכבלים

מועצת הכבלים והלווין החליטה לחייב את יס להשקיע 8 אחוז מרווחיה בהפקות מקור, בדומה לכבלים. השנה הייתה מחוייבת יס להשקיע 7 מיליון, והשקיעה עשרה; אם תתגשם התחזית האופטימית של מועצת הכבלים והלווין ושל חברת יס, ההשקעה, בהתאם לרווחים, תגדל מאוד, ותגיע ל-15-20 מיליון בשנה. כמו כן מחוייבת כעת יס להשקיע 75 אחוז מתוך ההשקעה, בשידורי מקור שישודרו בחבילת הבסיס שלה ולא בערוצים שדורשים תשלום נוסף.
 

שוק דוקומנטרי בתל-אביב

ב-1 באפריל, אם למישהו לא בא משום מה לצפות במלכת היופי, יתקיים במלון אינטרקונטיננטל בתל-אביב "דוקושוק", שוק סרטים דוקומנטריים. השוק יתקייים במסגרת הפורום הישראלי החמישי לקו-פרודוקציות דוקומנטריות בינלאומיות. יוצרים דוקומנטריים יציגו את סרטיהם בתאי צפייה במלון ואנשי טלוויזיה מכל העולם יוכלו לצפות ולרכוש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by