בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תנו למת'וד מאן בביצים 
 
 מתוך דף ג`אם ונדטה   
 
מערכת מיקסר

דף ג'אם מוציאה משחק קונסולה שמשלב איגרוף רצחני עם ראפ. לודאקריס, DMX, גוסטפייס קילה וכל החברים, דופקים מכות ושרים שירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דף ג'אם מוציאים אוסף של כמה מהשמות החזקים שלהם, בפורמט של משחק קונסולה שמשלב ראפ ואיגרוף. השירים של DMX, סקארפייס, פאבליק אנמי, מת'וד מאן, לודאקריס וגוסטפייס קילה , יחד עם גיבורים בני דמותם, יאכלסו את המשחק "דף ג'אם ונדטה". על הדמויות לאגרף את דרכם למפגש עם בריון העל "D-mob", שלרשותם יותר מ-1500 תנועות ושטיקים. בין אגרוף לבעיטה יכולים הגיבורים האלקטרוניים לרקד לצלילי "X gonna give it to you" ,"In Cold Blood", "Fight the power".

לא ניתן להפריד את המוזיקה מאורח החיים ההיפ-הופי, בו קיימת נוכחות אינטנסיבית למשחקי הקונסולה. כמו שגולף הוא הפורמט המוכר לסגירת עסקאות בעולם הביזנס, כך נסגרות בעולם הראפ עסקאות אל מול מסך הפלייסטיישן המרצד. "תשעים אחוז מהאמנים הם שחקני משחקי משחקי מחשב", אומר קווין ליילס, נשיא דף ג'אם, "אני לא יכול לאמר לך כמה עסקאות נסגרו על פלייסטיישן 2".

מוסיקה מקורית כבר נכתבה למשחקי מחשב ("מורטל קומבאט"), וקיימים כבר משחקים על מוסיקה ("פריקוונסי"), אבל טרם נעשה משחק שמתפקד כמקדם מכירות לאלבומים. על ידי שזירת השירים במשחק מנסה דף ג'אם למשוך קהל מקרב האוכלסייה בעלת הסיכויי הגבוה ביותר להיות קונים פוטנציאלים, כלומר תיכוניסטים עם באגיס. דף ג'אם עולה על גל ההצלחה של תעשיית משחקי הוידיאו, שעשו השנה כ-10 מיליארד דולר בארצות הברית, בניגוד לדשדוש שאפיין את תעשיית המוסיקה, שסבלה השנה ממכירות נמוכות שנפגעו מהורדות שירים באינטרנט.

המשחק, שמבטיח יחסי ציבור לא פחותים מ"שר הטבעות" ו"הרי פוטר", עתיד לצאת לסוני פלייסטיישן ולנינטנדו ב-1 לאפריל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by