בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 12 במרץ 
 
 אלבום חדש באוקטובר. ביורק   
 
מערכת מיקסר

"העולם הערב" בערוץ 10, אלבום חדש לביורק, סוף לשביתת המוסיקאים בניו יורק והמשך עלילות הערוץ הראשון. אין דה מיקס - חדשות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכניות ערוץ 10 למלחמה

במקרה של אזעקת אמת, צפויים בערוץ 10 להעלות תוכנית בידור לילית יומית, בהגשת אברי גלעד ויאיר ניצני - מכוכבי "העולם הערב" של המלחמה הקודמת. כך מפרסם הבוקר "מעריב". את התוכנית תפיק חברת "ענני תקשורת". ניצני אמור מצטרף ממש בימים אלה לערוץ, ונבחנת האפשרות לתת לו להגיש תוכנית משלו.
 

משה נסטלבאום התפטר

ממשיך להיות שמח ברשות השידור: מנהל החדשות של ערוץ 1, משה נסטלבאום, הודיע על התפטרותו לאחר שמנכ"ל הרשות, יוסף בראל, הודיע על הגדלת המכסות שיוטלו על עובדי חטיבת החדשות. כך מוסר הבוקר "הארץ". נסטלבאום אמר כי הוא מעוניין לחזור לתפקידו הקודם, יו"ר אגודת העיתונאים. יחליף אותו באופן זמני יורם כהן.
 

אמנון נדב מועמד לניהול ערוץ 1

ועוד מהערוץ החרוץ: מנהל קול ישראל, אמנון נדב, הגיש את מועמדותו לתפקיד מנהל הערוץ הראשון. כך מפרסם הבוקר "מעריב". נדב מצטרף בכך למועמדים ותיקים יותר, ביניהם רפיק חלבי, יוני בן-מנחם ודן סממה הבלתי נלאים.
 
 

סקס, כדורגל ואגתה כריסטי

ITV הבריטית עומלת בימים אלה על גירסה טלוויזיונית פרועה לאחד מספריה של אגתה כריסטי, "Sparking Cyanide". מובטח כי זו תכיל סקס ועירום כיד המלך וכיד הדמיון הטובה על קברניטי הערוץ, האחראי ללהיט "נשות הכדורגלנים". גם העיבוד לכריסטי, אגב, יתרחש בעולם הכדורגל.
 

פוליס נגד הדורז

סטוארט קופלנד, מי שהיה המתופף של פוליס וגוייס לסיבוב הופעות האיחוד של הדורז, תובע כעת את שני חברי הלהקה, רובי קריגר וריי מנזרק, בסכום של מיליון דולר. לטענת קופלנד, השניים הפרו עמו את החוזה לאחר שבעייה במרפק מנעה ממנו להגיע למספר הופעות, ומתופף אחר החליף אותו. לדבריו, מדובר בשימוש לא הוגן במוניטין שלו לטובת פרסום שווא והונאת הציבור. צפוף בצמרת.
 

נגני התזמורת בניו-יורק חוזרים לעבוד

נגני התזמורות של ברודווי חוזרים לעבוד, אחרי שביתה בת ארבעה ימים, שעלתה לתעשיית מחזות הזמר 10 מיליון דולר. ראש העיר של ניו-יורק, דיוויד בלומברג, ניהל בעצמו את המו"מ הלילי שהביא לסיום השביתה. מחזות הזמר של ברודווי מכניסים לעירייה כארבעה מיליארד דולר מדי שנה.
 

ביורק בדרך לעוד אלבום

ביורק התחילה לעבוד על חומר לאלבום החדש שלה, שייקרא כנראה "The lake album". הזמרת האיסלנדית נותנת למעריצים שמסתבר שיש לה, לשמוע קטע ממה שעבדה עליו עד כה באתר הרשמי שלה. אם לא יהיו תקלות, האלבום החדש ייצא לחנויות כבר באוקטובר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by