בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 13 במרץ 
 
 מסמר המסיבה. דולי פארטון   
 
מערכת מיקסר

דודו טופז לא מרפה, כוס הזכוכית של בריטני בסיבוב הופעות, הביסטי בויז נגד המלחמה ונואל גלאגר נגדם. אין דה מיקס - חדשות היום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודו פשוט לא מצליח להפסיק

דודו טופז מסרב להרפות מהתודעה הציבורית. בתלונה נוספת שהוגשה אתמול נגד הבדרן הזחוח, טוענת צעירה כי טופז החדיר את לשונו לאוזנה לאחר שפתחה למענו דלת בבניין משרדים בתל אביב. לדבריה, הדבר ארע לפני כחודשיים, אך עד כה לא אזרה אומץ כדי להתלונן. על פי "מעריב", במשטרת גלילות שקלו אף לזמן את דודו לחקירה נוספת.
 

ערב הופעות של פאקט בתל אביב

הערב יערוך הלייבל הירושלמי פאקט, לרגל השקת שני אוספים חדשים. בסטודיו של אנסמבל המאה ה-21 יופיעו החל בשמונה בערב זגונדר, רן סלווין וגלברט; בברבי אפשר יהיה לראות מעשר את אריאל קליינר, צ'ארלי מגירה, פוריטנים צעירים, יאפים עם ג'יפים ו-Fun; והחגיגה תסתיים בג'ה פן, שם יופיעו החל מחצות סאבסוניק, סגול 59, גאזה, נדב רביד ואמני הלייבל מיקלטתקליטים. כל האירועים מתומחרים בצניעות.
 

הכוס של בריטני בתערוכה

כוס זכוכית מעופשת שבה שתתה בריטני ספירס מיץ תפוזים בעת ביקור בתחנת רדיו בקלן, תהיה אחת האטרקציות המרכזיות בתערוכת פופ שתתקיים בבוכום, גרמניה – לא לפני שתעבור לפני כן בכמה מוקדי כוח נוספים במדינה. התערוכה כוללת גם מאפרה ששימשה את רובי וויליאמס. אנחת רווחה.
 
 

הביסטי בויז הוציאו שיר נגד המלחמה

הביסטי בויז מצטרפים לטרנד האחרון בתעשיית המוסיקה, ומשחררים שיר מחאה אנטי-מלחמתי. "חשוב שידעו לאן ארה"ב הולכת", אמרו חברי הלהקה. "מלחמה בעיראק לא תפתור את הבעיות שלנו, ואם אנחנו באמת חותרים ושואפים לביטחון, עלינו לבנות ידידויות, ולא יריבויות". אמן.
 

נואל גלאגר מתנגד למתנגדי המלחמה

ומנגד, האליל המנצ'סטרי נואל גלאגר, סולן אואזיס, פוטר את כל המאמצים האנטי-מלחמתיים של עמיתיו המוסיקאים כ"בזבוז אוף זמן". הוא אמר לעיתון גרמני שלמרות שהוא מתנגד למלחמה בעיראק, שום דבר שייעשה או ייאמר לא יוכל לעצור את המלחמה. דטרמניסט, אבל תותח.
 

דולי פארטון ליד קולדפליי

דולי פארטון תהיה הביזאר-אקט של פסטיבל גלאסטונברי לשנה זאת. כוכבת הקאונטרי האמריקנית צפוייה, אם כן, להופיע לצד שמות כמו רדיוהד, REM ומרבית להקות האלטרנטיב של הממלכה.
 

ג'ינג'ר לסבו-שיק

במה שנראה כעוד מהלך צולע של קידום מכירות, מודה ג'רי (ג'ינג'ר ספייס) האליוול כי פלירטטה לכמה רגעים עם הלסביוּת. האליוול אמרה ל"סאן" – העיתון היחיד שעוד מוכן להקשיב לדברים כאלה מפיה – שהיא התנסתה בחוויות מיניות עם אשה, אבל הבינה מהר מאוד שזה לא בשבילה, וחזרה למקומה. מעניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by