בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 16 במרץ 
 
 מתוך ``כנופיות ניו-יורק``. לא משחקים פייר   
 
מערכת מיקסר

הוליווד מחפשת את סופרמן וכועסת על סקורסזי, HBO מציבה תנאים לבוס הכי פופולרי בטלויזיה, והטקסאנים סותמים את הפה לדיקסי צ'יקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הוליווד משתגעת לקראת האוסקר

כעס בהוליווד על מרטין סקורסזי ועל מיראקמס, שדוחפים את "כנופיות ניו-יורק" לאוסקר בכל צורה אפשרית. עכשיו התפרסם ב"לוס אנג'לס טיימס" מאמר פובליציסטי של רוברט וויז, נשיא האקדמיה בעבר וזוכה אוסקר בעצמו, שתומך במועמדות של "כנופיות ניו-יורק", כשחלקים מהמאמר פורסמו כמודעות בתשלום. עד עתה היה מאוד לא מקובל שחברי אקדמיה חושפים את בחירתם לפני הטקס. ברי לוינסון, זוכה אוסקר על "איש הגשם", כינה את האקט "וולגרי" ותהה "אם השלב הבא הוא פשוט לשלם לחברי האקדמיה תמורת קולם"? המודעות הוסרו.
 

HBO עושים שריר לג'יימס גנדולפיני

HBO החליטו לשחק אותה קשוחים, והודיעו לג'יימס גנדולפיני שעד שהוא לא חותם על מסמך שמאשר שהחוזה שלו יאה בעיניו, צילומים העונה החדשה של "הסופראנוס" לא יתחילו. ולהוסיף על ההרגשה הרצוייה של גנדולפיני, גם עורך הדין שלו הודיע שהוא עוזב, בשל ניגוד אינטרסים בחברה בה הוא מועסק, כך שגנדולפיני כרגע בלי חוזה ובלי עורך דין.
 

ממשיכים לחפש את סופרמן

במרוץ למציאת את השחקן הבא שיגלם את סופרמן, תפקיד שלא מושך רבים, בהתחשב בעובדה שהוא דורש שבע שנות מחוייבות ושלושה סרטים, נשארו כרגע שני מועמדים. ברנדן פרייזר, כוכב "המומיה" ו"אלים ומפלצות", ומתיו בומר, כוכב אופרת סבון. מהמרוץ הזה פרשו כבר ג'וני דפ, ניקולס קייג' וג'וש הרנט ורבים וחטובים אחרים. ג'אסטין טימברלייק כבר בפנים, בתפקיד ג'ימי אולסון.
 
 

ארט פוקוס 4 תתקיים

ארט פוקוס 4, הביאנלה לאמנות עכשווית, תתקיים בדצמבר בירושלים, לאחר 4 שנות הפסקה. כך מוסר עיתון הארץ. הארוע אמור להתקיים פעם בשנתיים, אך נתקל בקשיים תקציביים. לדברי נעה אבירם, מנהלת ארט פוקוס, הפרוייקט הנוכחי יעסוק ב"ממד היסטורי טעון, רקמה עירונית, מניפת הקשרים שהאתר מציע - לבין אמנות מעודכנת העושה שימוש במדיום עכשווי". לכבוד הביאנלה יוזמנו ארצה אמנים, אוצרים ומבקרים מחו"ל, וכן ייעש שימוש ביצירות מאוספי האמנות העכשווית הבינלאומית, הציבורית והפרטית בישראל.
 

סותמים את הפה לדיקסי צ'יקס

חברת הדיקסי צ'יקס, להקת הקאונטרי הטקסנית המצליחה, אמרה בהופעה באירופה שהן מתביישות בבוש, ומיד נשלפו שיריהן משתי תחנות רדיו מרכזיות בטקסס, התקבלו אלפי שיחות טלפון זועמות ונקרא להטיל עליהן חרם כללי. הבנות כבר הספיקו להתנצל על האמירה ולהביע כבוד לנשיא מכל הלב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by