בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אופרת סבון חדשה בערוץ 2 
 
 יהודה לוי בימי ``לחיי האהבה``   
 
מערכת מיקסר

יהודה לוי, איה שטיינוביץ, מירי בוהדנה וסמי הורי, הם רק חלק מכוכבי אופרת הסבון החדשה, שתעסוק ביריבויות ובאהבות בעולם הפיצה. ערוץ 10 מנסה למנוע את השידור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יהודה לוי, מירי בוהדנה, איה שטיינוביץ, סמי הורי, נתן דטנר, דפנה רכטר, שרון חזיז ודני שטג, הם בין הכוכבים שישתתפו באופרת הסבון החדשה של ערוץ 2, שתעסוק במאבק בין פיצרייה משפחתית לרשת פיצריות.

עם סיפור אהבה של שני צעירים משני המחנות, ליאור (יהודה לוי), ואלונה (איה שטיינוביץ). מירי בוהדנה תשחק את חברתו הנוכחית של ליאור, סמי הורי ישחק זמר פאבים שהוא גם אהובה של אלונה. בתפקיד אביו של ליאור ישחק נתן דטנר ואת אמה של אלונה תגלם דפנה רכטר. עלילה נוספת היא זו של ד"ר גולד (דני שטג) שמתאהב באשה מוכה, שמנסה לבנות את חייה מחדש, (שרון חזיז). את התסריט יכתוב גל פרידמן, שכתב את "לגעת באושר" ו"לחיי האהבה", ויביים עופר וייצמן. כך מוסר אתר ynet.

הצילומים עתידים להתחיל ב-30 במרץ והתכנית עתידה להיות משודרת מדי ערב, החל ממאי, בשעות הפריים. עד כה הזמינו הזכיינות 3 עונות, הכוללות כל אחת 100 פרקים.

ערוץ 10 ערער לבית הדין להגבלים עסקיים, על החלטתו של עו"ד דרור שטרום לאשר לזכייניות להפיק ולשדר את אופרת הסבון. על פי החוק אין אפשרות לזכיינות לשתף פעולה זו עם זו ללא אישור מיוחד של הממונה, שנתן הפעם את אישורו. ערוץ 10 טוען שרצועה זו מצטרפת לרצועות משותפות נוספות, כדוגמת החינוכית, ושבאמצעות שיתופי פעולה נקודתיים על פניו, זכייניות הערוץ הצליחו ליצור מיזוג תכנים. הערוץ מבקש צו ביניים המונע את ההפקה והשידור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by