בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 17 במרץ 
 
 אוסמה בן לאדן. לא בראש של האחיינית שלו   
 
מערכת מיקסר

האחיינית של בין-לאדן בדרך להיות כוכבת פופ, דודו טופז בדרך לחרם פרסומות והתרבות בארץ בדרך להדממה. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

וואפה בין-לאדן, השם הבא בעולם הפופ

וואפה בן-לאדן, בתו של אסלאם, אחייניתו של אוסמה, נמצאת באולפן ועובדת על הקלטות תחת פיקוחו של וויקליף ז'אן. בין לאדן בת ה-26, הפכה ללהיט לא קטן בשוק הלונדוני, לא לפני שהספיקה לסיים תואר במשפטים. בין-לאדן, שחיה עד לפני חצי שנה במנהטן, לא לוקחת שום אחריות על מעשיו של דודה הסורר.
 

הצעה לחרם פרסומות על דודו טופז

בעקבות מה שנראה כמו גל בלתי ניתן להדיפה של נגיעות מצדו של דודו טופז, פנו כמה ארגוני נשים וארגונים חברתיים, ביניהם נעמ"ת, ויצ"ו, שדולת הנשים והמרכז ליהדות פלורליסטית, לחברות גדולות בארץ, וביקשו מהן להמנע מלרכוש זמן פרסום בתוכנית "הראשון בבידור". גם אתם לא חייבים לקנות, אתם יודעים.
 

שחקנים תיאטרון נשאו דברי מחאה בהצגות

בסביבות השעה 22:00 אמש, בסיום ההצגות, קם שחקן אחד בכל מחזה שהתקיים בארץ, ונשא נאום על כך שהאוצר מקצץ בתקציב התרבות, עד שלא נותר עוד יותר ממה לקיים אחת שכזו. בהצגה "מכתב לנועה" לדוגמא, שנערכה אמש בהיכל התרבות בראשל"צ, נעמד דליק וולניץ' בשלב מחיאות הכפיים, וסיפר לקהל על כך שבמדינות אחרות תקציב התרבות עומד על כאחוז אחד מכלל התקציב, ואילו בארץ הוא עומד על 0.15 אחוזים מהתקציב. עוד הוסיף דליק ואמר, שאם ימשך המצב כך, ביוני כבר לא יתקיימו כלל ארועי תרבות בארץ.
 
 

פסטיבל הצגות הילדים יתקיים אחרי הכל

הפסטיבל להצגות ילדים בחיפה, שנמסר על ביטולו עקב קשיים תקציביים, יתקיים בכל זאת במועד המתוכנן, אם כי במתכונת מצומצמת. לקיום הפסטיבל תרמה הנחייתו של עמרם מצנע, שעוד בהיותו ראש עיריית חיפה, הורה לקיים את הפסטיבל, על אף המצוקה הכלכלית בה נמצאת עיריית חיפה והמשק בכלל.
 

הפסיכופט של גווינת' השתחרר

אחרי שנתיים בכלא, המעריץ המטורף של גווינת' פלטרו משתחרר מבית החולים הפסיכיאטרי. דנטה מייקל סוי זכה בערעור על פסק הדין ששלח אותו למוסד הסגור, בשל העובדה ששלח לגווינת' מאות חבילות, מכתבים ואימיילים, וגם זיכה אותה בכמה ביקורי פתע בבית הוריה.
 

ראסל קרואו מתחתן

הגלדיאטור ראסל קרואו, יתחתן עם חברתו דניאל ספנסר ביום הולדתו ה-39. החתונה תיערך ב-7 באפריל באחוזתו של קרואו בוויילס. "זה יהיה ארוע משפחתי וחברי של בערך 80 איש", מוסרת הדוברת של קרואו, שעסוק בינתיים בשיפוץ הכנסיה המשפחתית במקום. אנחנו נהיה שם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by