בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 18 במרץ 
 
 קנופלר בימים הטובים   
 
מערכת מיקסר

סולן דייר סטרייטס נפצע באונת דרכים, טוני סופראנו נכנע וכל הברדאק בתעשיית הטלוויזיה העברית. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרק קנופלר נפצע בתאונת אופנוע

מרק קנופלר, סולן להקת דייר סטרייטס, נפצע בתאונת אופנוע ופונה לבית החולים כשהוא סובל משבר בצוואר ושש צלעות שבורות. התאונה התרחשה בפאתי לונדון כשקנופלר ואופנוע ההונדה שלו נתקלו בפיאט פונטו. נהג הפיאט יצא ללא פגע. בינתיים הדבר מעמיד בסימן שאלה את סיבוב ההופעות המתוכנן לאפריל.
 

טוני סופראנו נכנע

ג'יימס גנדולפיני, הוא טוני סופרנו, נכנע לאחר 11 ימי מאבק ברשת HBO וביטל את התביעה שלו להשתחרר מהחוזה להמשך הסידרה. למרות התנגדות הרשת לעלייה דרמטית בשכרו, למשהו כמו 20 מיליון דולר, נראה כי בכל זאת הושג איזה הסכם מאחורי הקלעים שמביא למיודענו עוד כמה ג'ובות.
 

טלעד וקשת נגד הרשות השנייה

"טלעד" ו"קשת" עתרו אתמול (שני) לבג"צ כנגד מועצת הרשות השנייה בטענה כי התנאים שקבעה המועצה להארכת הזיכיון אינם סבירים, וכי אם יעמדו בתנאים האלו הן צפויות להפסדים כבדים. התנאים, אגב, מתמקדים בהפקת מקור כשחלק לא מבוטל ממנה יהיה הפקות איכות. מילה גסה.
 
 

בלי אגרה

ברשות השידור נערכים לקראת האופציה שתוכנית האוצר תצא לפועל ואגרת הטלוויזיה תבוטל, וערוץ 1 וערוץ 33 ימומנו מפרסומות. במילים אחרות - עוד ערוץ מסחרי בישראל, אלא שהפעם הוא לא פועל רק תחת לחצים כלכליים, אלא גם תחת לחצים פוליטיים. נתניהו מתעקש לסגור את רשות השידור ולבטל את השידור הציבורי בישראל, במסגרת גחמת ההפרטה. העובדה שאפילו בארה"ב, האמא של הקפיטליזם, הבינו שיש צורך וחובה בערוץ ציבורי, לא ממש מזיזה לו. אנחנו הרי תמיד יודעים טוב יותר מאחרים. הדבר המפתיע הוא שמנכ"ל רשות השידור דווקא מתלהב מהרעיון. טוב, ממילא הוא יזכה עדיין לפנסיה ציבורית, אז למה לא?
 

מסמנים אותנו

החל מחודש אפריל יסומנו התוכניות המשודרות בערוץ 2 ובערוץ 10, באחת משלוש הקטגוריות: אינו ראוי לילדים למטה מגיל 8, אינו ראוי לילדים למטה מגיל 14, ואינו ראוי לגילאי 18 ומטה. הסימונים יועלו כל מחצית שעה, וכן בחזרה לפירסומות ואפילו בפרומואים. נוכח העובדה שאפילו אירוטיקה אסורה לשידור בארץ, ולאלימות כמו זו המשודרת לייב מהשטחים אין תחרות בשום סרט הוליוודי, אנחנו צפויים מן הסתם לכמה רעיונות קריאטיביים ביותר שיעלה הצנזור החדש בישראל. בקרוב צבי הנינג'ה למבוגרים בלבד?
 

גם חסון בדרך לערוץ 10

אם חשבנו לרגע שחברת החדשות של ערוץ 10 הגיעה לשקט ולרוויה, טעינו. בימים אלו מנהלת איילה חסון, החושפת הראשית של רשות השידור בימים אלו, מגעים למלא את תפקיד ראש הדסק הפוליטי-מדיני של חברת החדשות. ההחלטה הגורלית - עוד מספר ימים.
 

ערוץ החדשות לקראת הכחדה

ערוץ החדשות החדש, שעדיין לא עלה לאוויר אבל לא מפסיק לככב בכותרות, עומד בפני סכנת סגירה. כלומר, חברת חדשות ישראל קיבלה הודעה ברורה ממועצת הכבלים והלווין כי הזיכיון שלה בסכנה. למה? כי עכשיו קברניטי הערוץ רוצים עוד איזו ארכה קטנטונת של חצי שנה לפני העלייה לאוויר. לחברי המועצה נמאס, והם דורשים תוכנית עבודה מסודרת וברורה תוך חודש.
 

ברמן ובר זוהר לערוץ 10

טל ברמן ויעל בר זוהר עומדים לצלם פיילוט לשעשועון זוגות המתוכנן לפריים טיים בערוץ 10. התוכנית מתוכננת להכיל תחרויות בין גברים ונשים יחד עם מערכונים שיבצעו, מי אם לא, המגישים. בכלל, ברמן מראה סימני קאמבק רציניים לטלוויזיה, ואמש עלתה התוכנית "חדשות המדע" בערוץ 8 בהגשתו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by