בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"תוך חצי שנה נהפוך למהדורת החדשות המדוברת" 
 
 
ניר נון נוה

מבטיח שמוליק שם טוב, העורך הראשי ומנכ"ל "חדשות היום", חברת החדשות שהחל מאתמול מפיקה שמונה מהדורות חדשות יומיות לכבלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול עלו לאוויר שמונה מהדורות חדשות ברחבי הארץ. אם במקרה לא שמתם לב בין כל הכרזות ההצטיידות למלחמה המגובות בהוראה לאטום חדרים רבע שעה לאחר מכן, הרי שמעתה אתם יכולים לצפות גם ב"חדשות היום" מדי ערב ב-18:30. אם יש לכם כבלים.

ישראל חולקה לשבעה אזורים, ולכל אחד מהם מהדורה משלו. בנוסף להם גם מהדורת חדשות בערבית. מה שהיה פעם חדשות מקומיות המופקות על ידי החברות עצמן, מקבל תפנית והופך לחדשות אזוריות המופקות על ידי חברה אחד. חדשות היום, מקבוצת JCS.

בראש קונצרן החדשות הענק עומד שמוליק שם טוב, עד לא מזמן מנכ"ל הרשות השנייה וכעת מתפקד כעורך הראשי של כל המהדורות וכמנכ"ל החברה.

"אני וכל הצוות מרגישים טוב מאד" אומר שם טוב למיקסר, לאחר יום השידורים הראשון. "אנחנו הקמנו את מערכת החדשות הגדולה בארץ, יותר מחברת החדשות של ערוץ 2 או ערוץ 10, עם ארבע שעות חדשות מדי יום (שמונה אזורים - לכל אחד מהדורה בת כחצי שעה - נ"נ), עם 25 צוותים ברחבי הארץ, אולפנים ברחבי הארץ, קישור של מערכת סיבים אופטיים ביניהם, לאף אחד אין דבר כזה".

- והמהדורה הראשונה?

"עשינו מהדורה שנראית יפה, עם לוק חדשני ואריזה וירטואלית, ועכשיו אנחנו מתחילים לעבוד. עוד חודש נשתפר, ועוד שלושה חודשים נהיה מאד טובים. צריך להבין שמדובר בשמונה מהדורות שונות, עם אייטמים שונים. בגדול אני מרוצה מכל המהדורות, וגם התגובות היו טובות. היו פה ושם דברים שיש לשפר, אבל זה טבעי בהתחלה, ואנחנו נשתפר".

- הפיכת המהדורות לאזוריות לא מהווה בעיה בסיקור?

"המהדורות שלנו צריכות להעביר את מה שקורה בעיר, להביא לשידור את החיים של האנשים מסביב. כמובן שיש בעיה של תמהיל, גם בתוך עיר יש בעיה של תמהיל, אז בוודאי שבאזורים רחבים. מה שמעניין את תושבי דימונה לא מעניין את תושבי קרית מלאכי. המבחן שלנו יהיה ביכולת שלנו לבצע חתך רוחב של האזור".

- רייטינג?

"יהיה לנו את מדד הרייטינג של הכבלים, אבל נקבל את הנתונים עוד מספר שבועות, כמקבץ".

- אין איזה ניגוד אינטרסים קל בתפקידך הכפול הן כמנכ"ל והן כעורך ראשי?

"לא. אנחנו לא עוסקים בפרסומות, לא מביאים פרסום. אנחנו לא עוסקים בדבר מסחרי, ולכן אין כאן שום בעיה, כמו שלום קיטל בחברת החדשות שמתפקד כמנכ"ל ועורך".

- הצהרת כוונות?

"אנחנו נכפיל את הרייטינג של הכבלים, ותהיה לנו מהדורה מדוברת. אין לנו פרסום ותקציבי שיווק, אז זה יקח זמן, אבל תוך חצי שנה זה יקרה".

- תהוו תחרות לערוצים הראשיים?

"לפחות מבחינת העניין אנחנו בהחלט נהווה תחרות לחברות החדשות של הערוצים השונים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by