בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 19 במרץ 
 
 יוסי וגאג`ר. כובש את העולם   
 
מערכת מיקסר

המרחב האווירי מעל הוליווד ייסגר לכבוד האוסקר, ג'וליאנו מר מוחה נגד הכיבוש באמצע הצגה ו"יוסי וג'אגר" ממשיך לשחק אותה בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האוסקר יתקיים תחת אבטחה כבדה

הרחובות סביב משכן האוסקר, תיאטרון קודאק בלוס אנג'לס, כבר נסגרו. הכוכבים ואורחיהם יועברו דרך גלאי מתכות, הלימוזינות ייבדקו מחשש להטמנת פצצות, והמרחב האווירי מעל הוליווד ייסגר לכל יום הטקס. לבקשת הכוכבים גם לא יינתנו ראיונות על השטיח האדום ומרביתם ייכנסו בכניסה האחורית.
 

ג'וליאנו מר לקהל התיאטרון: "לא לכיבוש"

במהלך קריאה סטנדרטית של מנשר איגוד השחקנים, שמתקיימת בסיום ההצגות מדי ערב, אמר השחקן ג'וליאנו מר לא רק שצריך לתת יותר כסף לתרבות אלא גם שצריך לתת פחות להתנחלויות. כך מדווח ynet. "ממשלת ישראל, במקום להפנות את הכסף לתרבות, מפנה אותו להתנחלויות ולכיבוש". הדברים גררו תגובות אלימות וגזעניות מהקהל כדוגמת "מוות לערבים" ו"יש להרוג את הפלסטינאים". סיני פתר, מנהל תיאטרון חיפה, עלה לבמה בסוף הערב והתנצל בפני הצופים, כמו כן פרסם היום מר התנצלות פומבית, והזמין את הקהל להמשיך ולצפות בהצגה, שעוסקת בגזענות, וברדיפה האנגלית את האירים הקתולים.
 

יוסי וג'אגר גם באירופה וארצות הברית

לאחר שנרכש להפצה משחרית בצרפת, גרמניה, אוסטריה, שוויץ, בלגיה, הולנד, איטליה וטאייוואן, וזכה בפרסים גם בברלין, יישתתף "יוסי וג'אגר" גם בפסטיבל טרייבקה, מייסודו של רוברט דה נירו, בפסטיבל הקולנוע ההומו-לסבי בסן-פרנססיקו ובפסטיבל טורינו שבאיטליה. לאיטליה יטוסו גם שחקני הסרט אוהד קנולר, יהודה לוי ואיה שטיינוביץ וייתראיינו לעיתונות הזרה.
 
 

עוד צרות בקאסט סופרמן

ייתכן ויפוטר הבמאי המיועד של סופרמן, ושני השחקנים האופציונליים ברנדן פרייזר ומט בומר, נסוגו גם הם. ייתכן והסיבה לקשיי הליהוק, שנמשכים כבר מספטמבר 2001, היא "קללת סופרמן": כריסטופר ריב, סופרמן הקולנועי, נכה מהצוואר מטה בעקבות תאונת רכיבה; ג'ורג' ריבס, כוכב סדרת סופרמן משנות ה-50, נמצא מת מירייה בגיל 45; באד קולייר, קולו של סופרמן בסדרת האנימציה, מת ממחלה זיהומית; ומרגרט קידר, ששיחקה את לואיס ליין מול כריסטופר ריבס, גם נמצאה "מפוחדת ופרנואידית" ברחובות קליפורניה, וגם שברה את האגן בתאונה.
 

צרות גם בספיידרמן

וצרות גם אצל סופר גיבורים אחרים - יכול מאוד להיות שכאבי הגב ייאלצו את טובי מגווייר להבריז מספיידרמן. אם טובי לא יצליח להתאושש עד החודש הבא, יגוייס אולי ג'ייק ג'ילנהל, שחוץ מהיותו שחקן מבטיח ביותר בהוליווד, וכוכב הרבה דברים חמים לאחרונה ("דוני דארקו" לדוגמא), הוא גם בן זוגה לחיים של קירסטין דאנסט, שמגלמת את אהובתו של איש העכביש בסרט.
 

"פסטיבל הסרטים הקטנים ביותר בעולם" הציג מאה סרטים לסלולרי

"פסטיבל הסרטים הקטנים ביותר בעולם", שנערך בניו-אורלינס, הציג לאנשי תעשיית הקולנוע יותר מ-100 סרטים שנעשו במיוחד לטלפונים הסלולריים. "זהו מדיום חדש, ואנחנו רוצים להבין מה יהיו התכנים ומה יהיו החוקים שלו" אומר מנהל ביגדיג'יט, החברה שמימנה את הפסטיבל. לורן קרפנטר, זוכה שני פרסי אוסקר על אנימציה ממוחשבת, יצר סרטון עם מפה אסטרולוגית; בוני פאלף, יוצר "מוכת ירח" ו"חדרו של מרווין", הגיש סרט שמתמודד עם משנתו של הדלאי למה באמצעות כלב שאוכל צלי. האורך הממוצע של הסרטים המתמודדים היה 2 דקות וחצי.
 

מקיאים דגים בהשפעת בהשפעת "ג'ק אס"

שלושה תיכוניסטים מפלורידה נתפסו כשברשותם קלטת, בה צילמו את עצמם כשהם מציתים צפרדע, מציתים את עצמם, בולעים דגים חיים ומקיאים אותם. השלושה נעצרו על הפרת סדר, נשיאת פצצה וקניית אלכוהול מתחת לגיל המותר. נציג המשטרה אמר שככל הנראה הצעירים הושפעו מ"ג'ק-אס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by