בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
טלוויזיה 
"האח הגדול" - סיכום שבוע #4 

"האח הגדול" - סיכום שבוע #4

 
טלוויזיה |
 
ליבי בגנו

ונסה מחליפה את הסוסים בכלבלב, החתלתול השורט והמסוכן ממשיך לשלוט בכיפה, איך הפך לאון לקופיף מאולף וכמובן, תרומתו השבועית של הדורבן למילון אבן שושן. הימים הנוראים בבית "האח הגדול"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארצה פאפי. איתי מאולף
 ארצה פאפי. איתי מאולף 
 צילום: גולי כהן 
 
גבר הולך לאיבוד דרך ונסה

איתי כבר ספג מנחת זרועי בעבר ועדיין לא נדרש לנושא פלומת הכתפיים או לריקוד האפילפטי. אבל ניחא, יש נושאים יותר בוערים כרגע' וקוראים להם ונסה. בחלוף הזמן התגלה איתי כבחור טוב לב, אפילו די נשמה, לעומת גווארדיית הזוחלים השוהה עמו בבית.

ונסה, חרמנית, סוטה ופה ג'ורה בלתי נלאה, זיהתה את משיכתו של איתיק'ה החננה אליה ומאז היא משחקת בליבו ובחלציו באופן מקומם. גישת ה-רוצה/לא רוצה, תמזמז אותי/אל תיגע בי, בא לי עלייך/בא לי להקיא עלייך – כבר יצאה מכל החורים (ומי מבין ומדבר על חורים יותר מוונסה?). הזיגזוג התמידי שלה מלווה בסינג'ורים תמידיים של "תביא לי, תעשה לי, תכין לי" והתקווה שלנו לרומן מלבלב הופכת אט אט לבוז ואנטגוניזם. ולאו דווקא כלפיה. איתי, זוהי קריאה נרגשת אלייך לשים לזה סוף: כשהיא יורדת עלייך, תחזיר, כשהיא פוקדת עלייך, תאמר לה שתביא לעצמה, כשהיא מנסה לחרמן אותך בגסויות בצרפתית, תאמר לה שזה לא עושה לך את זה ותבהיר לה כבר אחת ולתמיד שאתה לא סמרטוט. עם כל הכבוד לסגנונך הרך ולמודל שאתה מציג לגבר החדש והרגיש, הבחורה הזו, מסיבותיה ודפיקויותיה שלה, אוהבת להתעלל בך ואתה חוזר בכל פעם לעוד מנה. היא אולי מאמנת סוסים אבל אותך היא הפכה לביץ' שלה, ודוגרי, זה הוציא לנו את כל החשק.
 
הליצן העצוב. לאון
 הליצן העצוב. לאון 
 צילום: מתוך התכנית 
 
הצגה של איש אחד

זה סוף סוף קרה. לאון, שמהווה מהיום הראשון מועמד רציני לניצחון, התחבב על כולם בזכות אישיותו הצבעונית, האוחצ'יות המתפרצת והלא מתנצלת, והמתיקות שנזלה לו מכל נקבובית - עלה השבוע באופן שיטתי על כל העצבים. משעמם להם שם בוילה, בלי ספר, סרט או דיסק לרפואה, ברור שאפשר להתחרפן, אך לאון, שנמצא כבר 45 ימים באודישן לקמפיין שהוא חושב שיקבל אחרי שייצא, מזרז את תהליך היציאה מהדעת של כל תושבי הבית והצופים גם יחד. די! די לשיר בקולי קולות מסביב לשעון ולעשות פוזות של חשפן בשני שקל, די להסתכל במראה באובססיביות גם כשאתה מנהל כביכול שיחה רצינית, די לחבק והתכרבל בכוח עם כולם, גם כשזה הכי לא מתאים, ודי להתחנף ולהחמיא בצורה מופרזת רק כדי שיאהבו אותך. הבנת השבוע שהתנהלותך הילדותית וחוסר היכולת לרסן את הפטפטת המופרזת שלך עשויים לסכן אותך. לקרוא לשי "תולי חתלתולי", לומר לו כמה הוא סקסי וכמה בא לך עליו, להציע למשוח אותו באודם ולנשוך לו את הפאקינג ירך? Bad Idea. שטרית כמעט ורצח אותך כי פגעת "בכבוד שלו" ולא הפסיק לספר לכל מי שרק רצה לשמוע שהיה שובר לך את המפרקת אם היה מדובר כאן בנסיבות אחרות. בטיפשותך, מיהרת ללקק לו בבקשת תחינה וזה לא ממש עזר, אלא הוביל לעוד הרצאה מהמושל שטרית על הדרך הנכונה בה נתיניו צריכים לדבר אליו. אולי זה הזמן שלך להתעורר ולהבין שתועלת לא תצמח לך מלהיות קופיף המחמד של שי, שרק חיכה לרגע בו יוכל לנער אותך מהגב שלו. זה הזמן להנמיך קצת פרופיל ולאחד כוחות עם מי שאוהב אותך במטרה להוריד את החתול הזה מהעץ.
 
 
הבייבי שלו. רנין
 הבייבי שלו. רנין  
 צילום: גולי כהן 
 
שטרית הוא אכבר

מי שיער בנפשו שהגברת רנין בולוס תגיע עד הלום? כבר הבנו שמדובר בבכיינית וקוטרית בלתי נלאית המשחקת נון-סטופ על קלף הערבייה המקופחת ולא תורמת דבר וחצי דבר לבית ולהתנהלותו. מה שלא כל כך ברור, זה למה היא עדיין שם.
אחרי שהעלתה להדחה את ונסה ואיתי בשבוע שעבר, רק בגלל שכואב לה ולתומתה הנוצרית לראות אותם עושים קצת טיזינג, גילינו שוב שהיא פרימיטיבית חשוכה הכלואה בגוף של פרינססה בולסת מלפפונים, אך זוהי התקרבותה המדאיגה לתולי חתלתולי שמוכיחה שהיא הרבה יותר מזה, ואף גורמת לנחש משקפיים להראות לעומתה כמו זחל גינה פלגמט. רנין זיהתה מיהו מקור הכוח בבית ודאגה להצמיד את גופה הכחוש אל שטרית, שהערצתה אליו מאששת אצלו את התחושה שהשמש, הירח והכוכבים זורחים לו מהתחת. הוא מכין לה סנדוויץ' באמצע הלילה, היא עושה לו טבעולים בטוסטר ועל הדרך הוא מבטיח להגן עליה באש ובמים, בעוד היא מספרת לו שכולם מקנאים בה כי הם יודעים שהיא הבייבי שלו. מדאיג אותנו העיוורון בו לוקים דיירי הבית לגבי שי והטפילים שהוא נושא על גבו, בעיקר משום שהם מקרבים גם את רנין לקו הסיום, ובאמת שלא מגיע לה להיות שם.
 
על גחונו זוחל לו הצדיק. אשר מבקש מחילה
 על גחונו זוחל לו הצדיק. אשר מבקש מחילה 
 צילום: גולי כהן 
 
נחש משקפיים

אלוהים רק יודע מאיפה הקריצה הבובלילה את הכינוי החדש שלה לשותפה הקבוע לפשע, הלוא הוא אשר. מהיום אל תאמרו סימוני, אלא "נחש משקפיים". אחרי הדרמה של שבוע שעבר והתנהלותו לאחריה, מדובר בניקניים שקולע בול. אשר הרגיש כנראה שהשמיים ייפלו עליו ביום כיפור אם לא יתנצל בפני שפרה וצבר על התרגיל המסריח שרקח יחד עם הבובלילית להדחתם. ומאחר ומדובר באדם ירא שמיים (לפחות כשזה מתאים לו) נחש משקפיים שלנו הזדחל לו אל עבר שתי התנצלויות מתרפסות, מוגזמות ואובר-דרמטיות ברמה שלא הייתה מביישת טלנובלה סוג ג', או במקרה של אשר - סרט של ימין מסיקה. בכית עם צבר, החנפת לשפרה ואף כינית אותה שיף-שוף תוך כדי הפרחת נשיקה והבטחת יונה, עלה של זית ושלום בבית. אנחנו לא שוכחים שיומיים לפני שהחמין האסטרטגי שבישלת התפוצץ לך בפרצוף, אמרת קבל עם ומצלמה ששיף גורמת לך לרצות לקרוע מעצמך את העור ואיחלת לה שתשלשל את עצמה למוות. אז תסלח לנו אם אנחנו לא קונים את ההתנצלות. ואגב, גם שיף וצבריקו לא בלעו את הלוקש. סתם שתדע.
 
 
ולסיום, כמו בכל שבוע, רגע של עברית עם יוסי בובליל: אחרי שחטף על הראש מונסה על כך שהוא לא מפסיק לומר לבובלילה ג'וניור "סתמי", ביאר יוסי את מקורות הביטוי, לא לפני שהבהיר שהוא יעיר לבת לו שסתמי מתי שבא לו ואפילו, רחמנא לצלן, יאמר לה לסתום את הלוע (אולי זה יעזור גם לדיאטה).

"מה רע בסתמי? הרי מה זה בעצם? זה כמו לומר 'תפסיקי לדבר בבקשה', רק בקצר. אני מקצר. האנשים שהמציאו את השפה שכחו את המילים הקצרות". אנחנו מקווים שהצופה אליעזר בן יהודה ראה את הדברים והפנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by