בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
טלוויזיה 
"האח הגדול" - סיכום שבוע #5 
 
 פאם פטאל או טינאייג`רית מאוהבת?    צילום: גולי כהן    
טלוויזיה |
 
ליבי בגנו

רנין מגלה שגברים מאוננים, מאסטר בובליל תוקע סכינים, שפרה מחפשת חתנים ולאון, שמור על התחתונים. ליבי בגנו סגרה עוד שבוע בווילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בלתי מנוצחים. הבובלילים
 בלתי מנוצחים. הבובלילים 
 צילום: מתוך התכנית 
 
מדע לא מדויק
את זה שרנין מתחסדת להחריד ובתולית להכעיס אנחנו כבר יודעים. ולא שיש לנו בעיה עם האמונה והדת שלה, אבל כשעינה צרה באחרים (ונסה ואיתי מציקים לה בעין) זה לא קשור לידידה הטוב ג'יזס, מדובר בסתם ביצ'יות. בורותה המינית יצאה השבוע לאור במלוא הדרה כשלאון הפליא בסיפורים לשעת לילה מיותרת שכללו בין היתר את הרפתקאותיו המיניות עם ידיד מהמגזר מאחורי איזה שיח עלום שם בגן ציבורי ועוד פטפוטים על הפרשות גוף. במהלך הדיון הלילי המסעיר, התברר כי רנין לא נמנתה על קוראי המדור המיתולוגי "על בנים ועל בנות" ששימש לרובנו כאורים ותומים בכל הנוגע לסקס בגיל ההתבגרות. מסתבר שגם בנווה שלום וגם בלונדון, לא שמעו על תופעה ושמה קרי לילה. הגברת בולוס העדינה והזכה, מעבר לזעזוע העמוק (והכה צפוי) שתקף אותה בדיבורי הזין/שפריץ/שפיך הבוטים של לאון, פשוט התקשתה להבין איך זה ייתכן מבחינה ביולוגית. "מתוך שינה? איך יכול להיות יא וולי". גם ביום למחרת, התקשתה רנין להתאושש מהתגלית ואף פנתה ליוסי בובליל (כי אין חכם כבעל ניסיון) להבהרות נוספות. הוא מצדו גיחך ואמר "ברוכה הבאה לעולמו של וולט דיסני" – ונדמה שזה אומר הכל. אין ספק שגיל 24 הוא הזמן לשיעור בתפקודי גוף האדם. בשבוע הבא תגלה רנין שנשים מפליצות.

נפלאות התבונה
נדמה שהכל כבר נאמר על יוסי בובליל ולמען האמת השטיק שלו התחיל קצת להמאיס את עצמו לאחרונה. אבל הבובליל, כמו player אמיתי, הכניס גיוון ועניין בדמותו הנלעגת והקאלטית כשהתחיל את השבוע עם סכין בגבו של אשר והעמיד אותו להדחה. "הוא הוריד את הכבוד שלנו", היה התירוץ, והנה יצא לו השד העדתי שישב עד כה בצד בדממה ורק חיכה לקצת מנדרז' בין יפי הבלורית והתואר לבין מאפיית אשקלון הבובלילית. אם חשבתם לרגע שהדורבן נמצא כאן על תקן האתנחתא הקומית, בטח כבר הספקתם להבין שהאיש הוא אסטרטג ממדרגה ראשונה והשבוע גילינו גם את איכויות הקואצ'ינג המופלאות שלו. יחסית לאדם שאוצר המילים שלו קצר יותר מהפיוז של שי שטרית, הצליח יוסי להפתיע בפניני בינה כשלקח את בובלילה האלילה לשיחת אבא ובת במטרה לעודד אותה, לגרום לה להאמין בעצמה, להיות חזקה, לשחק כמו גדולה עם ראש מורם עד הסוף ולהראות לכולם מאיפה הלואי ויטון המזויף שלה משתין. מעבר לעובדה שזו הייתה הפעם הראשונה שחזינו באינטראקציה בין השניים שלא כללה את עינב מביאה ליוסי אוכל, או את יוסי אומר לעינב לסתום, היה מפתיע לראות את הדורבן נותן שיחת מוטיבציה שלא הייתה מביישת את גנרל פאטון. כשאמרנו שהוא מלך, ידענו על מה אנחנו מדברים.
 
ישראל צריכה מנהיג. רק לא אותך
 ישראל צריכה מנהיג. רק לא אותך 
 צילום: גולי כהן 
 
לבד על הגג, שבתות וחגים
אוי שפרה, מה יהיה איתך? לא משנה כמה מעוררת מחלוקת ומסתורית תהיי, את ללא ספק האדם האיכותי ביותר בבית. ולכן, כואב כל כך לראות אותך מסמורטטת עד אימה מאהבתך החד צדדית לברנדון וולש הלבנטיני. סיפרת לוונסה שבחיי היומיום גברים "מתעלפים" עלייך, מחזרים בטירוף ומתים מתשוקה. תרשי לנו להטיל בזה ספק, אבל ניחא, בבית הזה כולם שקרנים. אבל אם אכן דוברת אמת את, איך ייתכן שאישה כה נחשקת תמשיך להתנהג ולהתנהל כתיכוניסטית מחוצ'קנת ודחויה הלוקה בקראש חסר סיכוי במלך הכיתה. כשצבר עצוב, גם את עצובה, כשלצבר לא בא לדבר איתך, את שוקעת בדכאון תהומי, כשצבר נושם לכיוונך, את מתמלאת בשמחת חיים וכשצבר בוחר לחבור במשחק דווקא לשי המסוכן, את הולכת אחריו בעיוורון שמאוד לא אופייני לך. הכל היה טוב ויפה אם היה מלבלב לו פה רומן, אך צבר רואה בך בעיקר מורה לסריגה ולא הרבה מעבר. לא ברור מה הבעיה של צבריקו עם בנות המין השני ועם מיניות בכלל, אבל איך לומר בעדינות – הוא לא שם עלייך. בשיט. את עוד לא יודעת את זה שיף, אבל הפכת לסמל הסקס של האדם החושב וכשתצאי מהבית, את מוצאת חתן עוד לפני שארז טל יתעלק עלייך בשאלות. אז תעשי טובה, תפסיקי להביך את עצמך ובעיקר, וחשוב מכל, אל תתני לרגשותייך לננסיקו להשפיע על מהלכייך במשחק, את רק תפסידי.

החתול רוצה להיות נמר
שי שטרית לא מאכזב וממשיך להוכיח שהוא הדבר הכי רע שקרה לריאליטי בארץ. אם דן מנו היה חלקלק, אינטליגנטי ותמיד עם קריצה שובבה, שטרית מנהל בבית שלטון אימים שדון קורליאונה היה יכול ללמוד ממנו דבר או שניים. זה מתחיל בפולחן האישיות האובססיבי שלו הכולל עמידה בלתי פוסקת מול המראה וסידור כפייתי של בלוריתו הסוררת, ממשיך בהתייחסותו אל עצמו במונחים כמו "המנהיג", "החזק" ו"הסקסי" (נשבעים, לא נגענו) ומסתכם ביכולתו הלא ברורה לכשף אנשים מסוימים ולגרום להם לחשוב שהוא מחזיק אותם על כתפיו, כשלמעשה הם, באמונתם העיוורת בו, מביאים אותו על מרבד קסמים היישר אל הגמר. הוא מאיים, הוא מתנגח, ומאמין בכל ליבו שהבית לא יכול להתקיים בלעדיו. בסוף השבוע, תולי חתלתולי החל לחוש את אותו שטיח פלאים נשמט תחת רגליו כשמישהו (ונסה) ניסה להסביר ללאון הכנוע, המסכן וחסר עמוד השדרה, ששי מנצל אותו ואת חולשתו על מנת להגיע לגמר על גבו. לאון נקרא לשיחה הבהרה/הפחדה שהייתה הדבר הכי קרוב להצצה למרתפי השב"כ שנראה על מסך הטלוויזיה, ושטרית דאג להודיע קבל עם וצבר שהוא הולך לפתוח חזית מול ונסה ולפצפץ אותה. נדמה לנו, שי, שמישהו כבר פתח חזית מולך ואתה משקשק ויורה לכל הכיוונים. את לאון אתה מצליח להפחיד ורנין סוגדת לאדמה שאתה דורך עליה, אבל הישמר לך מחברך צבר, שאולי עכשיו מהנהן בהסכמה לכל דברי ההבל שאתה פולט, אבל אין לו שום כוונות לתת לך לקחת לו את המיליון.
 
 
 
רגע של עברית עם יוסי בובליל: בובלילה עברה שבוע לא קל ואבא בובליל ניסה לרדת לשורש הבאסה הקלינית שתקפה אותה. "היא מחוזיסטית", אבחן הדורבן את ההפרעה בה לוקה יורשת העצר. האם מדובר בתופעה כלל אזורית? ובכן, הוא כנראה התכוון למזוכיסטית. פדרוי מלקק את האצבעות. כלומר, פרויד.

"האח הגדול" - שבוע #4
אל תאמרו שלא הזהרנו - שי שטרית צריך ללכת
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by