בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 20 במרץ 
 
 
מערכת מיקסר

ספק סביב קיום טקס האוסקר, ערוץ 10 מוריד תוכניות, הסימפונית של ירושלים חוזרת להופיע וסלין דיון מקבלת כוכב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אוסקר במלחמה

אחרי שבוע שטחנו לנו שלא משנה מה יהיה, טקס האוסקר יתקיים כמתוכנן, קיבלו קברניטי הוליווד פיק ברכיים ופתאום הדברים אינם כה ברורים יותר. רשת ABC הודיעה כי קיים סיכוי שהטקס לא ישודר בשידור חי, אלא במועד מאוחר יותר. חוצמזה: גם תכני הטקסטים של מנחה ומגישי הפרסים ישתנו, ויותאמו למצב. תשכחו גם מראיונות על השטיח האדום, כנהוג. במלחמה כמו במלחמה.
 

10 בלי מיכאלי, לונדון וקירשנבאום

לאחר פחות משלושה חודשים, עוזבת מרב מיכאלי את ערוץ 10. בערוץ החליטו שהרייטינג הנמוך, שלעיתים שואף לאפס, לא ממש מספק והחליטו על הורדת התוכנית. במקומה: תוכנית בוקר עם יעל דן ומאיר איינשטיין. הטיימינג מצויין, התוכנית החדשה עלתה במסגרת לוח השידורים למלחמה, אולם היא תשאר שם גם לאחר מכן. באותה מסגרת ומאותן סיבות הוחלט להטיס מלוח השידורים גם את "לונדון את קירשנבאום" המשודרת בימי שישי בערב. כלומר, שודרה.
 

לא רוצים דובר צה"ל

אם לא שמעתם, הרי במקרה והסיכוי הנמוך מאוד מאוד מאוד יתממש וישראל תותקף, פלורליזם תקשורתי לא יהיה כאן. הסצנריו הנ"ל יוביל באופן מיידי להפקעת כל שידורי הטלוויזיה לטובת דובר צה"ל, למשך רבע שעה, כולל שידורי הרשתות הזרות. ממש כמו שידורי סדאם בעיראק. עורכי הדין מיכאל קירש ומיכל שקד עתדו לבג"צ כנגד שר הביטחון והרמטכ"ל בטענה שמדובר בהחלטה בלתי חוקית וכי זכות הציבור להחליט ולבחור בעצמו. בצה"ל טוענים בתוקף שאין כאן שום כוונה למנוע מידע מהציבור, רק לקיחת אחריות למצב חירום.
 
 

הסימפונית ירושלים חוזרת לבמה

התזמורת הסימפונית ירושלים - רשות השידור, חוזרת לבמה ולפעילות, ואף צפויים לה שני קונצרטים: במוצאי שבת וביום ראשון הקרוב. לפני כשלושה חודשים הוכרז כי התזמורת מתפרקת בשל קשיי תקציב, אולם השבוע הוקם צוות ניהול זמני שיכין תוכנית הבראה לתזמורת, ורשות השידור ועיריית ירושלים תומכות בהמשך פעילותה. עוד לא אבדה תקוותנו.
 

סלין דיון מבקשת לדחות

סלין דיון ביקשה לדחות את הטקס והחגיגה שהייתה אמורה לזכות להם, עם כוכב משל עצמה על מדרכת הכוכבים. אולם דיון החליטה שכל המלחמה הזו לא לעניין, מי יודע, בסוף עוד ישדרו את סדאם בטלוויזיה, במקום את הכבוד שלה. בכל מקרה, היא ביקשה דחייה ואמרה שתקופת המלחמה לא נראית לה מתאימה לעניין שכזה וכי "המחשבות שלי והתפילות שלי עם הגברים הנשים והילדים המעורבים בכך בבית ומעבר לים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by