בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 23 במרץ 
 
 מדונה. כזאת זוועה עוד לא ראיתם   
 
מערכת מיקסר

מדונה היא הכשלון הקולנועי האולטימטיבי, פרסי הרוח העצמאית הפכו להפגנה נגד התקיפה בעיראק, וסביר להניח שזה בדיוק מה שיקרה גם באוסקר. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדונה הזוכה הראשית ב"פטל הזהב"

מדונה לקחה בסערה את "פטל הזהב", הפרס שאף אחד לא רוצה לקחת הביתה. "Swept away" נבחר לסרט הגרוע ביותר, מדונה לשחקנית האיומה ביותר, גאי ריצ'י לבמאי הנחות ביותר, הסרט כגרסה המחודשת המזוויעה ביותר, ומדונה ואדריאנו ג'ניני כזוג הקולנועי המצחין ביותר. חברי חבר השופטים החליטו לעשות גם וידוא הריגה, ונתנו לה גם את פרס שחקנית המשנה הגרועה, על הקמאו הקטנטן בג'יימס בונד האחרון. למדונה יש כבר חמישה פטלים משנים קודמות, ולא מזמן זכתה גם בתואר השחקנית הגרועה של העשור.
 

טקס "הרוח העצמאית" הפך להפגנה נגד בוש

בטקס חלוקת פרסי ה"אינדיפנדנט ספיריט" זכה "באולינג לקולומביין" בפרס הסרט התיעודי, ו"הרחק מגן עדן" בחמישה פרסים, ביניהם הסרט הטוב, ופרס השחקנית הטובה לג'וליאן מור, שגם מועמדת לשני פרסי אוסקר. מעבר להיותו קדימון לאוסקר, היווה הטקס גם מעין הפגנה מאולתרת נגד בוש. מייקל מור, לדוגמא, כינה את בוש נשיא פיקטיבי שמעודד טרור. מגי ג'ילנהל ("המזכירה"), אמרה שהמלחמה הזו היא על נפט ואימפריאליזם. מור הוסיף ואמר ששוחח עם שחקנים ובמאים רבים, שמתכוונים לשאת דברים דומים גם בטקס האוסקר.
 

אקי קאוריסמאקי מחרים את האוסקר

הבמאי הפיני אקי קאוריסמאקי, שמועמד לאוסקר בקטגוריית הסרט הטוב בשפה זרה על "איש ללא עבר", שלח מכתב למנהלי האקדמיה בו הוא מודיע על העדרותו מהטקס משום ש"אני לא במצב רוח לחגוג,בשעה שארצות הברית מבצעת פשע נגד האנושות בגלל אינטרסים כלכליים מבישים". לפני חצי שנה החרים הבמאי את פסטיבל הקולנוע בניו-יורק, לאות הזדהות עם הבמאי האיראני עבאס קיארוסטאמי, שלא הורשה להיכנס לארצות הברית בשל מוצאו.
 
 

הופעות מתבטלות בשל המלחמה

אמנם הופעות לא מתבטלות באופן רשמי, אבל הקהל הצביע ברגליים. שלום חנוך, שוטי הנבואה, ועוד הופעות מתוכננות במועדוני ההופעות התל-אביביים, נדחו בשל חוסר קהל. שתי הצגות של "מרי לו" בוטלו בשל ועד עובדי התעשייה הצבאית שהיה מתוכנן לצפות בהן וביטל את השתתפותו. פסטיבל "שוק התסריטים" ו"צובעים את העיר במוסיקה" נדחו אף הם.
 

אמנון אברמוביץ' יהיה פרשן בגל"צ

אמנון אברמוביץ', שעזב את ערוץ 1 וטרם החליט אם יעבור לערוץ 10 או 2, ישמש בינתיים כפרשן בגלי צה"ל בתקופת המלחמה. כך מוסר עיתון הארץ. אברמוביץ' ישתתף ב"מה בוער", תוכניתו של רזי ברקאי. כמו כן תקבל גל"צ דיווחים מדליה יאירי, עד לאחרונה מגישה ברשת ב', מלונדון. גל"צ תעמיק בתקופת המלחמה את שיתוף הפעולה שלה עם חברת החדשות של הערוץ השני. ייתכן וייעשה שימוש משותף בצוותי הכתבים של שני כלי התקשורת.
 

מחזה ישראלי-פלשתיני יעלה בגרמניה

בתיאטרון הלאומי של היילבורן, גרמניה, תתקיים ב-5 באפריל בכורה של "למרגלות הר הגעש", שיתוף פעולה בין מחזאים ישראלים, פלשתינים וערבים ישראליים. כך מוסר עיתון מעריב. העבודה על הפרוייקט נמשכה שנה וחצי, תחת הדרכתו של קלאוס וגנר, מנהל התיאטרון. המשתתפים בפרוייקט הם סאמיח חיג'זי, דורין מונייר, סלמן נטור, עימאד ג'אברין, ענת גוב, אלישבע גרינבאום, מוטי לרנר ואילן חצור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by