בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"פאקט" מפסיקה את פעילותה 
 
 המשך הפעילות בלתי אפשרי מבחינה פיננסית. פאקט   
 
מערכת מיקסר

הלייבל הירושלמי המעולה הודיע על הפסקת פעילות מסיבות פיננסיות. לא ייצאו עוד כותרים חדשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הלייבל הירושלמי 'פאקט' מפסיק את פעילותו. בהודעה ששלח היום למנויי רשימת הדיוור של פאקט יורם אליקים, מייסד הלייבל ובעליו, נכתב כי החברה תפסיק לייצג אמנים ולהוציא כותרים.

"ההחלטה לסגור את פאקט איננה ירייה באפלה או צעד אימפולסיבי, אלא מהלך מודע ואחראי", נכתב בהודעה. "פאקט איננה בחובות או במצב של מצוקה קשה, אך המשך פעילותה במתכונת הנוכחית הוא בלתי אפשרי מבחינה פיננסית. מתוך רצון לא להיגרר לפשרות אומנותיות ושיקולים זרים בכל אשר קשור להוצאת אלבומים, כדי לא לשנות את תנאי האומנים בלייבל וכדי לא להיקלע למועקה כספית שאינני מסוגל להתמודד עמה החלטתי לסגור את הלייבל כאשר הוא שוצף פעילות ומלא רוח חיים ולא במצב של דעיכה הדרגתית ואיבוד חדווה".

עוד נכתב בהודעה כי האתר של פאקט ימשיך לתפקד כארכיון, ויציע למכירה את כל הכותרים שיצאו לאורך שנות פעילות הלייבל. הדיסקים המודפסים (להבדיל מהצרובים) ימשיכו להיות מופצים על ידי MCI.

פאקט הוקמה בסוף 1999 והתבלטה בזכות קול ייחודי ושורה של מוסיקאים מוכשרים שהוציאו בה את עבודותיהם. ביניהם ניתן למנות את ט-פט, סגול 59, אריאל קליינר ופרוייקט הגומייה ויאפים עם ג'יפים. בנוסף הוציאה פאקט מחדש אלבומים ישנים של להקת ישראל, אינפקטד מאשרום ופלסטיק ונוס.

החודש ציין הלייבל השקת שני אוספים חדשים בערב הופעות חגיגי בתל-אביב, שבו הופיעו רבים מהאמנים החתומים בו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by