בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 25 במרץ 
 
 אין ויזה. ריטה   
 
מערכת מיקסר

האוסקר זכה לשיא רייטינג שלילי, פוקס עוברת את סי.אן.אן, פסטיבל הסרטים באילת נכשל בגדול והאמריקנים לא נותנים לריטה ויזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האמריקנים לא רוצים את ריטה

ריטה תכננה מסע הופעות חביב ורווחי בארה"ב, שכולל כשבועיים בין ניו יורק, לוס אנג'לס ומיאמי, מוקדי הישראלים במעצמה שבמלחמה. אלא שנראה שהתוכנית לא תצא אל הפועל כי האמריקנים מסרבים לתת ויזה מהירה לזמרת, בשל מוצאה האיראני, שלא אהוד במיוחד מאד ספטמבר 2001. במשרד החוץ נרתמו לסייע אבל אמרו כי ריטה פנתה לקבלת ויזה מאוחר מדי, אולם הם עדיין מפעילים לחצים מאחר ו"ישראל היא בת ברית של ארה"ב". בת ברית או לא, עובדה שאנחנו עדיין זקוקים לוויזה לארה"ב, שלא כרוב מדינות המערב.
 

אגילרה וטימברלייק בדואט

כריסטינה אגילרה וג'סטין טימברלייק, שכבר קבעו לעצמם סיבוב הופעות בארה"ב לקיץ הקרוב, החליטו ללכת על זה בגדול ולבצע דואט משותף. אחד הרעיונות המובילים הוא לבצע את השיר "Rock Your Body" מאלבום הסולו של טימברלייק. עולם הפופ בהתרגשות רבתי.
 

מי רוצה סרטים באילת?

פסטיבל הסרטים הבינלאומי הראשון באילת נחל כישלון חרוץ. לא עזרה המלחמה - מקדם המכירות הטוב ביותר שניתן היה לחשוב עליו, עם הנהירה של אמידי אזור א' לעיר - לרוב הסרטים הגיעו פחות מ-30 צופים, וגם אלו, על פי רוב, המוזמנים. ואגב, מוזמנים לא היו חסרים, עקב מבול הסלבריטאים שניצלו את התירוץ לברוח לאילת בסוף השבוע האחרון. גם זה לא עזר.
 
 

FOX מנצחים את CNN

אשר יגורנו בא. רשת החדשות הפופוליסטית והמלקקת לממשל בוש, פוקס ניוז, הצליחה לעקוף בסיבוב את רשת סי.אן.אן בשידורים על פרוץ המלחמה. על פי נתוני הרייטינג פוקס השיגה מעל 7.1 מיליון צופים, בעוד סי.אן.אן הגיעה רק לכ-6.6 מיליון.
 

הוסרה התביעה נגד וויל וגרייס

מעצב פנים שתבע את רשת NBC בשל הסדרה "וויל וגרייס", הסיר את התביעה. ג'ק דימר טען כי הדמות של ג'ק מקפרלנד, ידידו הקופצני של וויל, מבוססת עליו, כמו גם על כמה ידידים אחרים. דימר טוען כי אחד מכותבי הסידרה הבטיח לו בית ואוטו תמורת השימוש בדמותו, אולם לא מימש הבטחתו. אתמול הגיעו הצדדים להסדר, על סכום שלא פורסם. מה יפות התביעות באמריקה.
 

שיא רייטינג שלילי לאוסקר

המלחמה, מתברר, לא עושה טוב לכוכבים. טקס האוסקר זכה לשיא רייטינג נמוך, כפי שלא ידע כבר שנים ארוכות. הטקס המפואר זכה ל-20 אחוזי רייטינג וצפו בו כ-33.1 מיליון איש. ירידה של כ-21 אחוז מהטקס בשנה שעברה.
 

מוסקו אלקלעי ממשיך בראש הרשות

מוסקו אלקלעי, היו"ר הזמני של מועצת הרשות השניה בחצי השנה האחרונה, ימשיך למלא את תפקידו עוד שלושה חודשים לפחות, כך החליטה ממשלת ישראל.
 

ערוץ "תכלת" עולה באפריל וגם קונה את מקור ראשון

בית המשפט המחוזי בירושלים דחה את עתירת כתב העת "תכלת" נגד ערוץ המסורת בעל אותו השם, ועל פי התכנון יעלה הערוץ לאוויר בחודש הקרוב. ואם למישהו היה ספק בכל הנוגע לעמדות הפוליטיות שיהיו לערוץ מסורת בישראל, הרי שאין צורך בספק. קבוצת תכלת תקשורת, המפעילה את ערוץ תכלת, רכשה כ-85 אחוז ממניות שבועות החדשות הימני במוצהר, "מקור ראשון".
 

קשת רוצה יותר

החל בשבוע הבא תעבור "קשת" לשלושה ימי שידור בערוץ השני, עד לסוף השנה, שמהווה גם את סיום תקופת הזיכיון הנוכחי. הזכייניות עתידות לקבל הארכה של כשנתיים נוספות, אולם אורי שנער, נשיא קשת, הצהיר שהחל מעתה קשת תשדר 3 ימים בשבוע גם בכל תקופת הארכת הזיכיון הבאה עלינו. לא עוד הגרלה, קשת תקבל שלושה ימים. כנראה שיש דברים שהוא יודע ואנחנו לא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by