בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 27 במרץ 
 
 רדיוהד. בשום פנים ואופן לא!   
 
מערכת מיקסר

פורנו בציון, יהיה או לא יהיה? ב-MTV מצנזרים בטירוף, סנופ דוגי דוג מסכן חברים ופסטיבל ישראל משנה כיוון. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

MTV לא משדר שירים עם מראות או תכני מלחמה

MTV אירופה הוציאה הוראה שלא להטריד את הצופים המעורערים והרכים במראות קשים של מלחמה, או בכל בכל דבר שעשוי איכשהו שהזכיר להם אותה. כך מוסר ה"ניו-יורק טיימס". יום לאחר תחילת המתקפה הוציא מארק סאנדרלנד, אחד ממנהלי הסניף הארופאי, מזכר שקובע שלא להראות דברים מטרידים כמו "מלחמה, טילים, מטוסי קרב, פצצות, מהומות וחוסר נחת חברתי והוצאות להורג".

כמו כן נאסרו שירים שקשורים ישירות למלחמה, כמו "בום!" של System of a down, קליפים עם פצצות כמו "חם בעיר" של בילי איידול, וקליפים עם סצינות מלחמה כמו "לאקי" של רדיוהד. אפילו "לא רוצה להחמיץ דבר" של אירוסמית' צונזר. Bombs over baghdad של אאוטקאסט עף עמו טיל, וכל שירי בי-52. (ששבים ומפצירים שאין קשר בין שמם למפציצים). חלק מוזר במיוחד היה ההוראה שלא לשדר את השיר "Invasion" של רדיוהד; דובר הלהקה אומר שלא ידוע לו על הימצאותו של שיר בשם זה ברפטואר הלהקה.
 

סאטירה של סאדאם ב-DVD

דוקומנטרי סאטירי על סאדאם, שצולם במסווה עיתונאי של תיעוד זכויות אדם בחסות האו"ם, ישוחרר להפצה ב-DVD בארצות הברית. "דוד סאדאם", סרטו של העיתונאי הצרפתי ג'ואל סולר, זכה בהצלחה ביקורתית לפני שנתיים כששוחרר, אך היוצר הוריד פרופיל כשהחלו להגיע איומים על חיי משפחתו. הדוקומנטרי מכיל סרטונים בהם אנשים מנשקים לסדאם את בית השחי, בהם הרודן משוויץ באוסף הכובעים שלו, או משליך רימונים אל תוך הנהר על מנת לדוג.
 

הרכב של 11 שופטים יתדיין בסוגיית הפורנו

הרכב בן 11 שופטים, בראשם אהרון ברק, יתדיין בעתירת נציגי ערוץ "פלייבוי" בישראל. המשיבים: הכנסת, שר התקשורת, חברות הכבלים והלווין, המועצה לשידורי כבלים ולווין וקואליציית ארגוני נשים וארגונים חברתיים יסכמו את טיעוניהם תוך 30 יום. לאחר מכן ינתן לערוץ "פליי.טי.וי" מבית "פלייבוי" פרק זמן דומה על מנת לסכם את טיעוניהם. "פליי.טי.וי" עתרה כנגד ההחלטה מ-2001 בדבר איסור על שידורי פורנו בטלויזיה, בכבלים ובלווין.
 
 

לכלך על שוג נייט, ומצא את זה ברדיו

איש אחד, שהשאיר לסנופ דוגי דוג הודעה במשיבון, התפלא למצוא אותה אחר כך מסומפלת בתוך שיר. וזה לא היה כל כך מציק לו, אם זו לא הייתה הודעה בו הוא מלכלך על שוג נייט. אין ספק שזה לא נעים שמישהו שומע שריכלת עליו, וזה עוד הרבה פחות נעים אם המישהו הזה בילה 5 שנים בכלא, וכל פעם חוזר פנימה על הפרות ערבות וכל מיני שטיקלעך עם רובים. עכשיו המטלפן מאוד חושש ותובע את סנופ, את דוגי סטייל רקורדס, את פריוריטי רקורדס ואת קפיטול רקורדס. הוא דורש פיצויים וצו מניעה על המשך ההפצה.
 

פסטיבל ישראל יתמקד השנה בהפקות מקומיות

פסטיבל ישראל יתמקד השנה בהפקות מקומיות, בניגוד לשנים הקודמות בהן היה דגש על אמנים זרים. בשל המצב הבטחוני והמלחמה עם עיראק, ירדה עוד יותר הנכונות של אמנים מחו"ל להגיע לארץ. כמו כן התמיכה הציבורית צומצמה ב-40 אחוזים, מ-5 ל-2 מיליון שקלים.
 

החלו צילומי "אהבה קולומביאנית"

החלו בתל-אביב צילומי הסרט הישראלי "אהבה קולומביאנית", בפרוייקט סרטים מכאן של חברות הכבלים. כך מוסר אתר Ynet. בסרט, המגולל עלילותיהם של שלושה חברים לפני נישואיהם, משתתפים איתי ברנע, אסי כהן, ניר לוי, עינת ויצמו ומירנה שויף. את הסרט מביים שי כנות.
 

הסטונס מפחדים מדלקת הריאות, טום פטי מפחד מסדאם

הרולינג סטונס דחו שתי הופעות בהונג קונג, מאימת דלקת הריאות הקטלנית שמסתובבת במזרח הרחוק. את ההופעות יקיימו במועד אחר. בינתיים הם ממשיכים לסין בפעם הראשונה. ואילו לאירופה דחו את בואם גם קלי רואלנד וטום פטי והלבבות השבורים, בגלל המלחמה. הגיוני, הרי ידוע שעיראק היא חלק מהאיחוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by