בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחר: טקס פרסי התיאטרון במהדורת אנפלאגד 
 
 יוסי פולק וגבי עמרני ב``אני לא רפפופורט``   
 
מערכת מיקסר

בלי מנחה, הופעות אורחות או תקציב, יתקיים ביום שישי טקס פרסי התיאטרון הישראלי. המועמד המוביל - "העבד" של גשר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחר יתקיים באולם נגה ביפו טקס פרסי התיאטרון השמיני. קיום הטקס לווה באי בהירות רבה, בשל קשיי תקציב ומימון. פרוייקט פרס התיאטרון ממומן על ידי התיאטראות המשתתפים, והיות וחלקם התקשו לעמוד בתשלום, הטקס כמעט ובוטל. הפתרון נמצא בתכנון חסכוני: לא יהיה בו מנחה, לא יהיו הופעות אורחות, וההופעות יהיו של התיאטראות המשתתפים, כדוגמת "עוץ לי גוץ לי", "אופרה בגרוש" ו"פיאף".

הקאמרי מוביל עם 20 מועמדויות, אחריו החאן עם הישג מרשים של 19. בית לסין מועמד ל-14 פרסים, תיאטרון גשר ל-12, חיפה ל-7, באר-שבע ל-3 ותיאטרון יידישפיל עם 2 מועמדויות.

ההצגה המובילה במספר המועמדויות שלה היא "העבד", שמתמודדת על 10 פרסים, ואחריה "דון פרלימפלין ואהבתו לבליסה בגן ביתו" עם שמונה התמודדויות. עוד מועמדות "אקורדיונים" של הקאמרי עם מועמדות אחת, "מיתוס" של אנסמבל עיתים עם ארבע מועמדויות. הערכות מנבאות זכייה ל"עבד".

על תואר שחקן השנה מתמודדים סלים דאו ("אב הבית"), ישראל פוליאקוב ("הקאמבק של בוריס שפילמן"), דרור קרן ("טובים השניים"), ויוסי פולק ("אני לא רפפופורט").

על פרס שחקנית השנה מתמודדות יבגניה דודינה ("העבד"), תיקי דיין ("מה עושים עם ג'ני"), ג'יטה מונטה ("אמא קוראז'") ואורנה פורת ("מים גנובים").
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by