בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 30 במרץ 
 
 ``העבד``. ההצגה הכי טובה   
 
מערכת מיקסר

"העבד" היא ההצגה הכי טובה, האמריקנים מוכנים לקבל את ריטה, REM חוזרים להופיע, ומט דילון לא מבין למה צריך רגישות. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"העבד" היא הצגת השנה

בטקס צנוע, חולקו ביום שישי פרסי התיאטרון. "העבד" של תיאטרון גשר זכה בשישה פרסים, ביניהם פרס ההצגה הטובה. יבגני אריה זכה בבמאי השנה, יבגניה דודינה זכתה בשחקנית השנה ויוסי פולק זכה בתואר שחקן השנה. בקטגוריה הקומית זכתה ההצגה "המלחמה על הבית" של אילן חצור. יחזקאל לזרוב זכה בשני פרסים: פרס עיצוב התנועה, ופרס השחקן המבטיח על תפקידו ב"אופרה בגרוש". הילל מיטלפונקט זכה בפרס מחזאי השנה על יצירתו "איסמעליה".
 

ריטה קיבלה ויזה

ריטה, שעד לפני כמה ימים הייתה פרסונה נון גרנטה בארצות הברית בשל מוצאה האיראני, קיבלה בשורה משמחת, הוויזה ניתנה. המטרה הושגה אחרי לחץ של אמרגנים, עורכי דין, משרד החוץ, השגרירות ורבנים אמריקנים. מה הלאה? אישור כניסה לברי סחרוף?
 

מט דילון: הפוליקלי קורקט זה לסיסיס

מט דילון מוכיח את עצמו כמיזוגן לא קטן, וחכם לא גדול בבכורה הבמאית שלו. "עיר הרוחות", אותו הוא כתב, ביים, וגם משחק בו את התפקיד ראשי, מספר את סיפורו של נוכל אמריקני בקמבודיה. רק מה, כל הנשים המתוארות בו זונות, מה שקומם אזרחים קמבודיים בארצות הברית. "חשבנו שזה מאוד גזעני ובעייתי. קמבודיה היא רק רקע לגבריות האדם הלבן פה. אין כמעט שום ייצוג לנשים שהן לא זונות בסרט הזה" אומרת פרופ' מלינדה דה ג'זאס. כשהתעמתה הפרופסור עם דילון בנידון, במסיבת עיתונאים, הבחור השתגע: "הוא התחרפן לגמרי, קרא לי 'פלוגות הסער של הפוליטלי קורקט' וצווח "זו האמת על הקמבודיים!" מספרת דה ג'זאס. ודילון משיב "הן ראו את הסרט ולא אהבו את האופן בו הנשים מוצגות. דמויות של זונות. הן הציעו לו כמה ספרים לקרוא, לימודי נשים או משהו. אני חושב שהם היו קצת יותר מדי פוליטקלי קורקט".
 
 

אדריאן ברודי עובד עם פי.די.די

אדריאן ברודי, שדווקא עשה רושם צנוע וחמוד (לפני שהוא זכה באוסקר, הנשיקה עם האלי ברי לא הייתה ענווה במיוחד), מתברר כמפיק היפ-הופ בזמנו הפנוי. עכשיו, אחרי שזכה בזהב, הוא מסתובב עם פי.די.די (פאף דאדי לשעבר), באולפן, והשניים מתכננים שיתוף פעולה.
 

REM יוצאת למסע הופעות

REM הכריזה על מסע ההופעות האמריקני הראשון מזה ארבע שנים. הסיבוב יכלול 26 הופעות, ויימשך חודש וחצי. את REM ילוו WIlco, אד הארקורט, ווילקו וספארקלהורס. הסיבוב ייערך לכבוד האוסף של הלהקה, שיסכם את השנים שלה עם וורנר, ויכלול גם שני שירים חדשים, שאחד מהם יהיה אולי "Final straw", שיר המחאה האנטי מלחמתי שפרסמה הלהקה באתר שלה.
 

מפיקי "שיקגו" עוברים ל"ברנשים וחתיכות" ו"פוטלוס"

קרייג זדאן וניל מרון, מפיקי המגה להיט "שיקגו", רוכבים על גל המיוזיקלס חזק. קודם כל עיבוד מודרני ל"ברנשים וחתיכות" ואחר כך עיבוד עדכני ללהיט האייטיז "פוטלוס". את "פוטלוס" מפיק זדאן בפעם השניה, דהיינו עושה קאבר לעצמו. ומצד שני, עם זה ייצא טריליונית מבריק משיקגו, מי אנחנו שנתקשקש על יצירתיות וחדשנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by