בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בין-לאדן ובוש בע"מ 
 
 גם הבן לא להיט. מייקל מור   
 
מערכת מיקסר

הסרט החדש של מייקל מור, "פרנהייט 991", יעסוק בקשרים העסקיים של הנשיא לשעבר עם משפחת בין-לאדן, גם אחרי אסון התאומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסרט הבא של מייקל מור יהיה קונטרברסיאלי אפילו יותר מ"באולינג לקולומביין". מור עובד על דוקומנטרי שחוקר את הקשר בין הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש האב, למשפחת בין-לאדן. הסרט,"farenheit 911", יביע עמדה ממנה משתמע שמשפחת בין-לאדן הרוויחה לא מעט מהיחסים החמימים עם בוש. עיתון ווריאטי, שדיווח על הסרט, מציין גם שמור נמצא במשא ומתן עם חברת ההפקה של מל גיבסון, "Icon productions", לגבי המימון.

על פי מור, לנשיא לשעבר היו קשרים עסקיים עם אביו של אוסאמה בין-לאדן, מוחמד בן-לאדן, טייקון קבלנות סעודי, שהוריש 300 מיליון דולר לבנו הפנאט. על ניצול החלק של אוסאמה למטרות טרור, כבר דווח בהרחבה כבר.

על פי מור, משפחת בין-לאדן היא משקיעה כבדה בקבוצת קרלייל, קבוצת השקעות בין-לאומית, שקונה חברות הגנה כושלות, ומוכרת אותן תמורת רווח. הנשיא לשעבר בוש, כך דווח, נשא תפקיד יועץ בכיר בחברה.

הנשיא לשעבר שמר על קשר עם משפחת בין-לאדן כחודשיים נוספים אחרי ה-11 בספטמבר. מור מצהיר כי מטרת הסרט היא למעשה בדיקה של מה שארע לארצות הברית אחרי אסון התאומים. מור מאשים את ממשל בוש בניצול הארוע הטראגי לקידום האג'נדה שלהם. "הוא בהחלט עוסק בקשר בין בוש לבן-לאדן". אומר מור, "הוא שואל מספר שאלות שאין לי עדיין תשובות עליהן. אבל אני מתכנן לברר".

מור אומר שהוא מצפה שהסרט יהיה מוכן, ויגיע לאקרנים בזמן לבחירות הנשיאותיות ב-2004.

בעוד שמבקרים מסויימים האשימו את מור באנטי אמריקניות, מור מדווח שבמקום להכנס לרשימה שחורה, עסקיו היו דווקא טובים מאוד. הוא זוקף את ההצלחה לכך שלדעתו רוב האמריקנים מסכימים עם דעותיו; "רובם מסכימים איתי, רואים את הכלכלה באשפתות ולא הצביעו לג'ורג' דאבליו" אומר מור," אנשים עכשיו מבינים שאפשר לפקפק במשטר ועדיין לדאוג לחיילים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by