בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
טלוויזיה 
התחזית: בארו(ר) שנשרוד 
 
 עיבוד תמונה: nana10   
טלוויזיה |
 
פיני אסקל

האם המג"בניק ינצח את הערבייה • האם בובליל כותב את החרוזים של דואר האי • האם ההפקה התערבה והשתילה את גוזי השקנאי • והאם החזה של אורית אמיתי או צעצוע • פיני אסקל חדר לאיי הפנינה של "הישדרות" והבין שהוא מסוגל להתמודד עם עוד ריאליטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נתן אמר להרים ידיים
 נתן אמר להרים ידיים 
 צילום: מתוך התוכנית 
 
1. החטיפה. והנה ידיעה שהגיעה אלינו זה עתה: 20 ישראלים נחטפו מבתיהם, הוברחו במסוקים למרכז אמריקה ונכפה עליהם לזנק לתוך המים מתוך המסוק, שעצר בגובה 15 רגל מעל המים. כתבנו לענייני טרור מוסר, כי מדובר כנראה באיי הפנינה של פנמה. כתבנו מוסיף, כי אחת החטופות היתה לבושה בבגדי ליצנית.

2. המשבר הכלכלי. בימים טרופים שבהם נערמים טורים של אנשים החוששים למקום עבודתם, מן הראוי היה שגם תוכניות המציאות יתגייסו לעזרת הציבור. אז הנה: ליצנית, מגדל אננס, משפץ יאכטות, ובעיקר עקר בית. ממחר בלשכות בתעסוקה.
 
בשר שקנאי הולך מעולה עם מרלו
 בשר שקנאי הולך מעולה עם מרלו 
 צילום: מתוך התוכנית 
 
3. הפורנו. חברו בין המשפט הראשון של אירית, מנהלת תפעול, תל אביב ("ציצי זה ציצי, ברור שגברים עושים מזה או אה"), למשפט השני שלה ("אני לא עובדת בללחוץ ידיים") ותקבלו פוטנציאל לפורנו איי הפנינה. בניגוד לאותה וילה או לאותו התקף חרמנות של יעל ונעם באי המתים – בעונה הזו זה לא ייגמר במסאז'.

4. השבטים. קניבה ובארו, גשו אליי. שבט אחד מורכב מאלילי מין בפוטנציה וכרישים לא קטנים, השני מורכב מלוזרים ואנשים שדורשים כאפה. האחד אדום, השני ירוק. האדום קניבה-ליזם, הירוק בארו(ר)!. ובמלחמה הראשונה מנצחים המעטים את הרבים, החלשים את החזקים, היהודים את הערבייה. המממ... והנה לכם הובלה לסעיף הבא.
 
 
 
5. השד העדתי. אתם צוחקים? באמת היתה תוכנית ריאליטי שנגמרה לפני כמה דקות ועסקה במלחמה בין פרידמנים לבובלילים? זה מה שעשו שם? החזירו לתודעה את השד העדתי מנוחתו עדן? לא, כי הדבר האמיתי זה "ראיתי למחבלים את הלבן בעיניים", "לא חשבתי שנסרין זה שם של ערבייה", אתנחתה קלה, פרצוף מבואס ואז שוב – "ערבייה". המג"בניק הזה רק רצה לנקות את השטח, אז הנה, נסרין באי הגלות. היא לא מבינה מה זה אי הגלות? שתדמיין את מחנה בלטה.

6. הדמויות. ליצנית אילתית שמזכירה את בר רפאלי, חושקת בך, עקר הבית הנואש, למטרת שידול בכפייה של ילדים מפנמה לחולל לצלילי "עודד אמר" • איגור. פשוט איגור (סתם כי בא לי לחיות גם אחרי הטור הזה) • לא באמת חשבתם שדן מנו, הגרסה הנשית, תעשה קולולולו וקיס קיס קיס לקשישים פנמים • בטח שמתם לכך שהמושיק החדש הוא ההפך הגמור ממלח הארץ המשקיען והמפרפר שפגשתם בעונה הראשונה • הטסטמוניאל ה-42 של אירית, מנהלת תפעול, תל אביב, עדיין היה שווה יותר מכל טסטמוניאל אחר.

7. המנחה. עדיין לא נפלה הכרעה בסוגיה מה יותר דומם – גיא זו-ארץ או פסל החסינות?
 
עשה את הקוריצה של עידן קפון
 עשה את הקוריצה של עידן קפון 
 צילום: מתוך התוכנית 
 
8. האח הגדול. גם לכם היה נדמה שמי שכותב את דואר האי הוא למעשה יוסי בובליל? החרוזים – זה משהו.

9. ההפקה. ושוב ההפקה מתערבת. אחרי דן מנו, עידן קפון, קוריצה והנחש הכפול, הפעם ההפקה הביאה את גוזי. התחקיר המלא על איך הגיע גוזי השקנאי לאיי הפנינה – במוסף "7 ימים" שלפני פרק הגמר.

10. ההישרדות. 23.7 אחוזי צפייה בפרק הראשון, שהיה משופשף בהרבה מפתיחת העונה הראשונה. למי שהיה ספק, היא תשרוד, בענק היא תשרוד. "האח הגדול", "המירוץ למיליון", "מפרץ האהבה". תעמיסו, יש מקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by