בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 1 באפריל 
 
 שימחק את הפרצוף שלו מצדי. שר   
 
מערכת מיקסר

שר נגד מייקל ג'קסון, העיתונאים נגד רשות השידור, MTV חודרת לסין ובהבימה לוקחים סיכונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

MTV לסינים

חודש אפריל יירשם כחודש בו נוצר סדק נוסף בחומה הסינית, אחרי שהרשויות אישרו להעביר את שידורי MTV סין למחוז הדרומי של גואנגדונג. מדובר בשידורים למיליוני בתי אב. עד עתה הותרו שידורי הרשת רק לבתי מלון ומתחמי מגורים של זרים.
 

שר נגד מייקל ג'קסון

שר יוצאת בצורה תקיפה נגד מייקל ג'קסון, ומצהירה כי היא כבר ממש לא מסמפטת אותו יותר. מדוע? בגלל דרך גידול ילדיו. "לא איכפת לי מה הוא עושה לפרצוף שלו, מצידי הוא יכול למחוק אותו. אבל אני לא אוהבת אותו יותר בגלל התנהגותו עם ילדיו. אני לא יכולה להעלות בדעתי להעביר את ילדי במה שהוא מעביר את ילדיו.
 

עיתונאי רשות השידור יוצאים למאבק

אגודת העיתונאים בירושלים הכריזה על סכסוך עבודה בשל הגזירה הכלכלית הגדולה, הקרויה גם התוכנית הכלכלית החדשה. על פי התוכנית, כזכור, תבוטל אט אט האגרה, והרדיו והטלוויזיה יופרדו לחלוטין ברשות השידור, מבחינה תקציבית. זה חוץ מתוספת של רפורמה משמעותית ברשות. עיתונאי הרשות אומרים שעוד כשבועיים צפויים להתחיל עיצומים וכי הם לא יתנו יד לחיסול תקציב רשות השידור.
 
 

עולם דיגיטלי

מנגד, בלי קשר לתוכנית הכלכלית, אישר הוועד המנהל של רשות השידור פרוייקט דיגיטציה רחב היקף, שבמסגרתו יותקנו תשתיות דיגיטליות ברדיו ובטלוויזיה וארכיוני רשות השידור יעברו לפורמט דיגיטלי. אז מה אם אין תקציב?
 

הבימה כן הולך עד הסוף

אחרי גל השמועות על ביטול או דחיה של הפקת היוקרה "ללכת עד הסוף" החליטו בתיאטרון הלאומי לצאת עם ההפקה למרות הכל. כפי שפורסם לראשונה במיקסר, המחזמר מבוסס על הסרט הבריטי ומביים אותו סטיבן דקסטר, הבמאי של "מרי לו". המחזמר מתוכנן לעלות ב-29 במאי. כזכור, החל מה-1 ביוני מתוכננת השבתת התיאטראות בארץ.
 

ועדת הכלכלה של הכנסת למען ערוץ 10

מחר (רביעי) תתקיים ישיבה מיוחדת של ועדת הכלכלה של הכנסת לדון במצבו של ערוץ 10. לישיבה הוזמנו בעלי המניות של הערוץ ונציגי ההנהלה, נציגי הרשות השניה, נציגי המועצה לשידורי כבלים ולוויין, יוצרים, פרסומאים ומפרסמים. בסוף השרירים של מימן ישאו פרי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by