בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בהשפעת המורדים 
 
 
צביקה בשור

צביקה בשור מציע להתחיל להזהיר גם אנשים מבוגרים מפני מה שהם עלולים למצוא בטלוויזיה שלהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לומר את האמת, אני מאוד בעד. זה רעיון טוב של הרשות השניה להתחיל לסמן תוכניות שמכילות מין גראפי, אלימות בוטה, אכזריות ועבריינות. בכלל, לתת לציבור מידע זה תמיד דבר טוב, ובשביל זה בדיוק אנחנו צריכים רשויות ציבוריות. מידע אינו כפייה, אינו צנזורה, אינו סתימת פיות. טוב עושה הרשות שהיא נותנת להורים עוד כלי להעזר בו, כשהם עומסים על גבם את המשימה הבלתי אפשרית של חינוך בעידן המידע הבלתי נדלה.

ורק דבר אחד בכל הפרוייקט הזה נשגב מבינתי. למה להגן רק על הילדים? אז בסדר, אלוהים מרחם על ילדי הגן ואת המבוגרים משאיר לנפשם, אבל אלוהים לא משתכר מכספי המיסים שלנו. מן הראוי להתחיל לתת גם לנו, המבוגרים, את המידע שאנו נזקקים לו כשלצפות או לא לצפות היא השאלה הניצבת מולנו.

כן, הגיעה השעה לעטר את הרגעים הראשונים בתוכניתו של דודו טופז בציור של תורכי מזיל ריר, למען נדע כי הומור עדתי מפגר עומד לפגוע בנו בקרוב. למען האמת, את תוכניתו של טופז ניתן לעטר גם בסמליל של כף יד שעירה על ישבן נשי, ואולי גם באחד של ליצן עצוב. כל אלה יוכלו להסביר לנו טוב מכל מבקר מה ינחת על קרנית עינינו אחרי הפיר-סו-מות.

ומה עם ציור של טנק צעצוע לפני מהדורת החדשות של ערוץ 10? כך נדע שאת שני המגישים נורא מצחיקות כל מני מלחמות כאלה גחחחחח, בעיראק פחחחח. ומה עם ציור של שני מבוגרים בעיגול ופס אלכסוני חוצה אותו, כאות למבוגרים ש"פיספוסים" הגיעה, ומעתה רק ילדים יכולים לצפות במסך מבלי שייגרם נזק בלתי הפיך ליכולת ההשתכרות העתידית שלהם?

ולמה לא לשים את תמונתו של ראש ממשלתנו עגול הראש באחת הפינות העליונות של מסך הערוץ הראשון, כדי שמראש נדע כי מדובר בערוץ ששם לו למטרה לרצות את השררה ולא את הציבור? החל משמונה בערב אפשר להגדיל את התמונה ולהציב אותה על המסך כולו, כדי שנוכל להנות מזיו פניו של האדון המיטיב בלי לאמץ את העיניים על חדשות, הפקות מקור ושאר אוכלי תקציב מיותרים.

אבל אם הערוץ יבחר בכל זאת להפיק מהדורת חדשות, אולי כדאי לסמן את המילים "חיסול ממוקד", "חישוף", "תוכנית כלכלית", "מעמד הביניים" או "הרשות הפלסטינית" במין עין קורצת ומצחקקת? מה יש, רק לדובר צה"ל ולטומי לפיד מותר להנות מהבדיחות?

ואם כבר התחלנו, למה לעצור רק בטלוויזיה? למה לא להכריח את החנות החדשה של קסטרו, שמדי ערב יוצא לי לעבור נחרד מול בובות הראווה ההולכות ורזות שלה, להצמיד לכל דגם גם תמונה של נערה המקיאה את נשמתה? ומתי תחליף תמונתו של אדם הגוסס ממחלת ריאה את הכיתוב הקטנטן שעל קופסאות הסיגריות?

ומה עם הטור הזה מה? למה הרשויות לא דואגות להזהיר את הציבור מפני השתלחויות האליטיזם השמאלניות של התשקורת השינקינאית עוכרת העם והמדינה? למה באמת לא מסמנים את דברי הבלע הלא פטריוטיים האלה בסמל ראוי, כמו, למשל, מישהו שמקבל בתחת מערבי?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by