בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 10 החל בפיטורים מאסיוויים 
 
 
מערכת מיקסר

על פי ההערכות, יפוטרו 10-20 אחוז מהעובדים. הבוקר החליטה ועדת הכלכלה לפעול למען הקלות על הערוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנהלת ערוץ 10 פתחה היום בתוכנית פיטורים מאסיווית. על פי ההערכה יפוטרו כ-10%-20% מתוך 250 העובדים בכל המחלקות. מינה סימן-טוב, דוברת הערוץ כבר פוטרה, ולא יהיה כרגע תפקיד דובר פנימי בערוץ. החברה תעזר במשרד יחסי הציבור של שלמה פרץ, המייצג את חברת החדשות, ובדוברות החיצונית של חברת מרחב שנעשית על ידי גיתם.

בתום ישיבת ועדת הכלכלה של הכנסת הבוקר, בה השתתפו אנשי ערוץ 10, ערוץ 2, הרשות השנייה, נציגי היוצרים ונציגי המפרסמים, הוחלט כי הוועדה תפעל למען המשך פעילותו של ערוץ 10.

ביום ראשון הקרוב ייערך שימוע במשרד ראש הממשלה בנושא עתיד הערוץ, בו ייקבעו הדרכים הנוספות בהן ניתן לסייע לו. נציגי ערוץ 10 כי אם יתאפשרו ההקלות המבוקשות, יתחייבו להשקיע 100% מההכנסות בהפקת תוכניות וחדשות.

ועדת הכלכלה הבהירה כי המאמצים נובעים מהצורך לשמור על התחרות בענף הפרסום ומתוך מחויבות ליצירה המקורית.

אתמול פנה ערוץ 10 בבקשה לוועדת הכלכלה של הכנסת לעגן בחקיקה שני עקרונות מרכזיים: יצירת זיקה בין ההוצאות להכנסות, והכרה בצרכים של ערוץ 10 כ"ינוקא". הבקשה מגדירה את ההקלות המבוקשות כ"בטלות בשישים" לעומת ההקלות שניתנו לערוץ 2.

עוד ציינו כלכלני הערוץ, שבידי הוועדה הכרעה שמשמעותה סגירת הערוץ, או יצירת תנאים שיבטיחו את המשך קיומו. עוד נכתב שהמכרז לערוץ 10 נוסח לפני שלוש שנים, במציאות כלכלית אחרת לחלוטין. יוסי מימן, נאמר בפניה, ימשיך לתמוך בערוץ אם יראה שגורמי החקיקה מבינים את המצב ומוכנים להתאים את דרישותיהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by